Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

VELIKI PREVARANT LAZNI PROFILI

Hvala vam svima, ja nekako uvek polazim od sebe i verujem, i imala sam do sada uvek divnoo iskustvo sa clanicama, nisam ni razmisljala o prevari, ja sam radila pola meseca za te parice, prodala tri para moje obuce da bih mogla da uzmem te papuce jbg Sutra cu u mup i tuzilastvo podneti svakako prijavu, kontaktiracu i njenog posodavca, cak sta vise razmisljam da kotaktiram i medije Jer ovo je stvarno sramota, al ne mogu da verujem da ljudi gube obraz za toliko para, da ne razmisljaju o posledicama Devojka ima fsb profil iinstsgram i sl, pod svojim imenom, a ja se nisam nadala ovskvom ishodu, ovakvom zavrsetku
2017 05 11
> JelenaDuletic: > > bebana021: > > Narode uplatila sam, sta da radim sad, ne mogu vratiti vreme i ispraviti ucinjenu gresku > > Molim za pomoc > > Devojka me je blokirala na svim mrezama, vib, wacup, fsb i sl > > Da li postoji admin koji bi mogao da je blokira da ne osteti jos nekog clana > Da li imate sacuvane uplatnice od uplate > Sa njima u mup I prijavi > Vise nemoj da cekas > Odmah ujutru podnesi krivicnu prijavu Da imam sve dokaze o uplati
2017 05 11
I ja citam i ne verujem da se toliki novac uplacuje unapred. Sa uplacenih 5000 unapred ide slanje odmah, gde se ostatak placa pri preuzimanju paketa. Ako je neko vec platio jedan deo novca, pogotovo ovoliku sumu, sigurno ce platiti ostatak, a i da ne preuzme paket, sto je suludo, ostaje lepa suma novca u ovom slucaju. Mozda ceka identicne papuce da joj stignu, jer je ove prodala jos nekom, te aktuelni saner kasni sa robom i tako ona kupuje vreme, a poslace ih kad stignu..ovo bi bilo ok, pa se nadaj dobrom ishodu. Stvarno je mnogo na platu od 30000 dati za papuce 15000. Kako god, ako je prevarant, pukla si veliki iznos i pokusaj da ga nekako povratis ako mozes. Mislim da je za ovakve sume najbolje kupovati na Kupindu, jer ovde nismo zasticeni. Sretno
2017 05 11
Obzirom da si blokirana na njen br aj pokusaj da Joj se javis sa drugog broja Zamolis ponovo za odgovor na vasa pitanja Pokusaj ponovo lepo Ko zna mozda zaista postoji neki problem sa njene strane Ako Ne odgovara a vidi poruku ili ponovo blokira I neki drugi br u tom slucaju nema mesta sumnji pravac u sup sutra Imas sve podatke prijavi I Ne cekaj vise ni Dana Ujutu ako ti Ne stigne poruka a obicno stize do 10h da imate paket idi prijavi ponesi dokaze o uplati Srecno ti bilo da povratis svoj novac Svima se nama u zivotu desi na bilo koji nacin I za bilo sta u zivotu napravimo nepromisljen potez tako da Nije vreme da te osudjujemo zbog cega si uplatila kako si mogla I ostalo Pravac sutra u mup Javi kako si prosla a zelim ti sve najbolje
2017 05 11
Moram napisati da je ta clanica vec imala profil na kom je bila blokirana, pozvacu Olgu da se prikljuci temi, ona je bolja sa informacijama, ne mogu tacno da se setim nika. Ovo joj je drugi profil. 🙄 Ja sam je na ovom profilu kontaktirala, prodavala je moschino torbu, bila je jako neljubazna i davala sture informacije. Sva sreca pa sam odustala jer znam kako je kada vam se nesto svidi pa udjete u saradnju, na posledice i ne mislite. Zao mi je sto ti se ovo desilo, u danasnje vreme su to velike pare. Ipak se nadam da ce se javiti, ali sve mi govori da... Nazalost, i sada kada se blokira, spodoba ce napraviti i treci nalog i opet nekoga prevariti! Kao zacarani krug.
2017 05 12
Ne bi bilo lose da na temi crna lista ostavite njen profil i tacne podatke ono sto znate
2017 05 12
Izvinite sto Vam stajem na muku, ali, jel moguce da ste 15.000 uplatili unapred? Svakako, ovo je internet prevara, pa imate pravo da je tuzite, pokusajte da nadjete podatke od devojaka koje su saradjivale sa doticnom. Idite kuci na adresu, prijavite policiji, pokazite prepisku..
2017 05 12
Jutro Javila mi se, nahvata je sa drugog broja, kaze da smo svi ovde na KRPICAMA psiho ludaci Da je mama pogresila adresu jer je slala puno paketa Da joj je sestra bolesna i da se bori za zivot u inostranstu Da ne moze nikako da mi uplati danas nego ce iz dva dela kao i ja njoj, strasno ljudi moji Dala sam joj rok do 12h posle idem u mup
2017 05 12
Zove se DARIJA STEVIC
2017 05 12
njene poruke me jako podsecaju na Branku Bjekic iliti Botic ... posebno deo da je na putu pa kao da ce kasnije novac poslati sliku adresnice (koje naravno nema) Takodje doticna Boticka se vidim sada na fejsu na stranicama kp sajta reklamira kako joj je roba iz Nemacke a svi znamo kako je ovde ocrnila mnoge ukljucujuci i mene. Moj predlog je da ne "padas" ni u kom slucaju na njenu pricu i da cekas posle 12
2017 05 12
> bebana021: > Zove se DARIJA STEVIC Prevaris nekoga i jos ga nazivas psiho!? A ovo "na krpicama ste svi ludaci" i laziranje bolesti bliznjih bih posebno izdvojila. Znala sam cim te je blokirala da je smisljeno uradjeno jer svaki normalan i civilizovan covek bi se javio i rekao zbog cega je sprecen. Dala si joj fore do 12h ali posle toga pravo sup sa svim uplatnicama i prepiskama. NE CEKAJ NI SEKUNDU VISE. Javi obavezno dalji tok. Drzim ti fige 😘
2017 05 12
> Mesecevab: > Moram napisati da je ta clanica vec imala profil na kom je bila blokirana, pozvacu Olgu da se prikljuci temi, ona je bolja sa informacijama, ne mogu tacno da se setim nika. > Ovo joj je drugi profil. emoji unicode: 1f644 > Ja sam je na ovom profilu kontaktirala, prodavala je moschino torbu, bila je jako neljubazna i davala sture informacije. > Sva sreca pa sam odustala jer znam kako je kada vam se nesto svidi pa udjete u saradnju, na posledice i ne mislite. > Zao mi je sto ti se ovo desilo, u danasnje vreme su to velike pare. > Ipak se nadam da ce se javiti, ali sve mi govori da... > Nazalost, i sada kada se blokira, spodoba ce napraviti i treci nalog i opet nekoga prevariti! > Kao zacarani krug. Da to je ona Mesecevab . Darija .
2017 05 12
Da, to je ta ista osoba. Ovo sa bolestima i bolnicama je klasika i necu napisati da je mozda ovo izuzetak jer nije. Klasika je i to da nakupe par pozitivnih pa prevare za veliku cifru. Postoji mogucnost da ti vrati novac jer se zakon izmenio, ali sa druge strane, takvi ne prezaju. Imala sam takvih primera brdo, od saobracajki, polomljenih noga do samrti. Ne cekaj nista, neka te ne hvata na patetiku, pravo u policiju sa sve starim nalozima, a sve podatke kao i sto vecu sliku i linkove fb-ka i instagrama ovde kao i na sve drustvene mreze. Srecno i obraduj nas.
2017 05 12
Strasno,kalvih sve ljudi ima 😐 Meni se recimo desilo pre nekoliko dana porucim patike,pitam ima li ostecenja,nema,ok... 500 rsd Stigle,pogledam,,unutra,i spolja savrsene,zaista bez ostecenja,okrenem ispod djon na obe prilicno ostecen. Ja kontaktiram clanicu,kaze nije videla,ok,inace je zaista bila ljubazna svo vreme,to necu da poricem. I dogovorimo se kada podigne novac da mi uplati pola iznosa,kako bih platila obucara jer verujem da moze da se sredi,pristane. I od tada evo vec cetvrti dan nista. Pisala ponovo nisam jer ne zelim sebi da dizem pritisak zbog 250 din.nije mi do njih ali ako vec previdis nesto i pristanes da ispravis gresku pa onda i ispostuj to,osnovna ne kultura. Ok mozda nije jos uvek isla do poste po novac,i ja nekad odem tek posle nedelju dve,ali i u tom slucaju je red da se javis i obavestis kupca o tome,zar ne 🤔 Tako da od sada pamet u glavu i trazim dodatne slike i djona od ispod na uvid
2017 05 12
I mozes temu slobodno prepraviti u PREVARANT POVRATNIK ,kakav crni potencijalni.
2017 05 12
1 2 3 4 5 6 ... 12