Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

VELIKI PREVARANT LAZNI PROFILI

Naravno da ga editujem kada za takve multije kao ti uvek imam mnogo da kazem . Za inspektora moras da pokazes svoje pravo lice ,ne da se kukavicki sakrivas iza multija ,.Smesna si :')
2017 05 14
I tebe cu otkriti ako si prevarant pa se bunis zbog toga ..Ne brini se ,samo polako
2017 05 14
pa nemoj da editujes nego napisi nov post ,:) ne smesnija od tebe
2017 05 14
Ne bi se ti sakrivala iza multija da radis ciste poslove i upadala u ovu temu ,ispitujuci teren .. Nastavi ...Vidim da si i ti stari clan cim znas brojeve clanova i ko je stari ko je novi ...Ima Vas starih ovde dosta na spisku muljatora . Samo polako
2017 05 14
Ne bi se ti sakrivala iza multija da radis ciste poslove i upadala u ovu temu ,ispitujuci teren .. Nastavi ...Vidim da si i ti stari clan cim znas brojeve clanova i ko je stari ko je novi ...Ima Vas starih ovde dosta na spisku muljatora . Samo polako
2017 05 14
Ja cu da editujem koliko hocu a ti pukni ..hahahaha
2017 05 14
kad si kod prevaranata,na tvoju zalost nisam jedan od njih,eto manje posla za tebe smrc
2017 05 14
ja sam ti starosedelac ovde
2017 05 14
Sta se onda bunis i branis prevarante ako nisi jedan od njih . Cemu to . Sujeta ,ljubomora ,sta je po sredi .. Zavist ili zelja da prevaranti rade svoj posao ovde bezbrizno ,jer vidim da si na njihovoj strani ,cim nemas petlju da se pokazes sa svog naloga nego se sakrivas iza trash multija . Smesna si zaista . :D
2017 05 14
Sta se sakrivas ako nisi prevarant ? Da bi mogla da pljujes iza maske jel ? E pa vidis ,ja pricam sa svog glavnog naloga i nemam potrebu da se maskiram kao ti ...pogotovo ne kao trash .
2017 05 14
gde ti vidis da ja branim prevarante?uzalud pokusavas da skrenes fokus sa onoga sto sam iznela a to je da ti kao relativno nov clan znas tamo neke prevarantske naloge koji nisu aktivni vec dugo.neka ti bude da se raspitujes kod drugih,videcemo
2017 05 14
a sta cu crna ja ,:) oduvek bila borac za pravdu pa tako i davno blokirana na forumu zbog iznosenja istine kod jos jedne stare adminke,ne znas je ti,tad nisi ni cula za ovaj sajt kao ni ta koja deli info s tobom
2017 05 14
Boli te verovatno jer ti je drugarica Darija ,Jelena mihic itd ..otkrivena u muljazi i kradji ,zato se javljas . Sujeta jel ?
2017 05 14
btw nemoj mnogo ti o multijima ;) ;) ;)
2017 05 14
Sta te briga gde se i kod koga se ja raspitujem .Gledaj svoja posla devojcice . Moja topla preporuka . Nisi odgovorila sto se sakrivas iza multija ? Kazi
2017 05 14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 12