Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Royal Express, da li ste cule?

Zdravo svima, Danas videh reklamu za novu vrstu isporuke Royal Express pa me zanima da li ste ih isprobali? Kolike su postarine? Da li i koliko su pouzdani? Jesu novi no ako je neko mozda slao/primao paket ovom postom neka pise utiske :")
2017 05 14
E ovako,kao i svuda po raznim firmama uvek postoje 2 struje. I tako se jedna struja AKS Expres kurira odvojila. Informacije o saradnicima,vlasnicima totalno netacne. Sta ce biti sa ovom firmom ne zna se,ali da su pod nadzorom nadleznih organa jer je mozda u pitanju prevarantska firma.Mnogo toga je u prici,kako ce poslovati videcemo.Da ce bolje od ostalih kurirskih sluzbi poslovati ne verujem. Ja se jos uvek drzim suprugove firme i moje bivse AKS-a.
2017 05 14
Sa Aksom ne bih poslovala sve i da mi džabe nose pakete. Toliko lošeg iskustva sa njima imam da bih mogla roman da napišem. Bez obzira na cenu, u mom slučaju ,Postexpres ne bih menjala.
2017 05 14
Slazem se da PostExpresa ne bih menjala ni za sta no..rekoh, mozda je neka nova- jeftinija a isto tako sigurna.. Sa Aksom i sa Bexom sam haos imala kompletan- od dela da ne zele da mi isporuce paket do dela da mi nisu uplatili novac pod izgovorom da nije ni naplaceno pouzecem iako imah adresnicu na kojoj lepo na srpskom pise otkup..... Pih, razocarah se sad.. :/
2017 05 14
Aks je katastrofa nad katastrofama . Neljubazni ,neodgovorni sacuvaj Boze . Bex ,slicno .
2017 05 14
Takođe, ekstremno loše iskustvo sa AKS-om, i kao primalac i (pogotovo!) kao pošiljalac. Novac od otkupa u par navrata čekala sam duže od 10 dana. Komunikacija sa klijentima sirova, neefikasna. Puna podrška svakoj novoj kurirskoj službi, jer prema zakonu tržišta - što ih više bude, cena usluge će se snižavati.
2017 05 14
Ja sam se nekoliko puta zalila operaterima Aksa i Bexa i , moje misljenje, da gore niko nikog ne ferma 1% Ja bih rekla da oni najvisi priliv imaju od poslovnih klijenata i da ih fizicka lica ne interesuju mnogo.. Mozda gresim ali ni dan danas ne shvatam koji drugi razlog bi bio - opstaju i dalje i pored toliko zalbi koje imaju! Da ne pricam da su im radnici, sto dostavljaci sto u call centru, krajnje neozbiljni i neljubazni :/
2017 05 14
Ja sa Beksom imam jako lose iskustvo. Uvek saljem postexpressom. A za ROYAL EXPRESS prvi put cujem. :)
2017 05 15
Pa kao stalni klijent postexpresa (posrednik u prodaji sa sajtova RoseGal i Dresslily),imam odlicno iskustvo i za sad su najbolji. To sto sam bivsa radnica Aksa i supruga sefa centra Aks Bor,ne menja cinjenicu da su kuriri nemarni i neljubazni,operateri u centru jos gori...i sama imam problem sa poslatim paketima,jer nekog tamo mrzi da dva puta ode na istu adresu,pa stavljam supruga u nezgodan polozaj da ih zivka da sto pre dostave zeni paket da me ne bi zvala 100 puta ili slala po 10 poruka dnevno.Svi su u rasulu,a imaju mnogo paketa i para za isporuku dnevno. Jedino se drzim Aksa zbog prevara,ako se nesto desi da dobijem paket koji nisam narucila ili ostecenu robu mogu da prijavim i tuzim odmah. Skoro mi je jedna clanica poslala navodno sandale u odlicnom stanju,a dobila sam totalno oguljene,iznosene i krute od pranja-a velur se ne pere. Samo sam joj pomenula sta moze da se desi i odmah mi je poslala novac cak i za postarinu,a sandale nije zelela nazad. Elem da se vratim na temu...mislim da ta firma nece dugo opstati po informacijama koje imam,jer partneri koje su naveli nisu tacni. Mozda grese,mozda ne pokazace vreme i njihovo poslovanje.
2017 05 15
Ne bih rekla da stavljas supruga u nezgodan polozaj time sto ih zove da isporuce paket,pa valjda im ne to i posao,a ne jos i da ih mole nadredjeni,svasta. Ja sam jednom imala svadju sa kurirom iz City-ja. Radila i on mi donese robu za radnju i nece dq saceka da zavrsim sa musterijom nego ode. Sutradan ja ga pitam na sta ono lici kaze on meni nema vremena da ceka. Upozoren je dq cu ppzvati nadredjene,prvo je bila reakcija bas me briga zovi pa kadq je video dq sam ozbiljna spustio je loptu. A onda sam mu lepo objasnila dq ja nisam tu zbog njega i da ne zaradjujem platu od njega vec obrnuto,od tada vise nisam imala problema. Nemam ni sa ostalim kurirskim sluzbama,uvek su ljubazni kada mi donesu neki paket,ali prosto ne volim da saradjujem sa njima,prvo iz razloga,zivim na selu i uvek su u fazonu a da se nadjemo negde jer paket kuci da donose nece,a sta ako ja ne mogu da izadjem... Tako da Postexpress je zakon
2017 05 15
> ElenaPt: > Ne bih rekla da stavljas supruga u nezgodan polozaj time sto ih zove da isporuce paket,pa valjda im ne to i posao,a ne jos i da ih mole nadredjeni,svasta. Nije problem to sto ce on zivkati kurire iz drugih centara i svadjati se zbog neisporucenih paketa,vec to sto svi moji paketi idu na njegovo ime i postarina koja ne postoji od 150 dinara,pa ti isti kuriri mogu mu praviti problem za postarinu.
2017 05 15
> MiraTinaLena2: > Sa Aksom ne bih poslovala sve i da mi džabe nose pakete. Toliko lošeg iskustva sa njima imam da bih mogla roman da napišem. > Bez obzira na cenu, u mom slučaju ,Postexpres ne bih menjala. Delim misljenje :)
2017 05 15
Oooo a to sto @ElenaPT pomenu City...Ja sam imala ama identicno iskustvo sa kurirom 1x. 2x zove me i kaze "sidjite dole" i spusti mi covek slusalicu. Ja ga okrenem nazad i zamolim da se gore popenje(5-ti sprat) jer cuvam sestri bebicu i ne mogu sici da bih dobila odgovor" ako neceS da sidjes-necu ni da ti dostavim paket" Ako nisam zanemela na taj komentar. Em ti je to posao, em sam MILION puta sisla jer ajde razumem, tesko im je izaci na 5. sprat, em lepo JA njega molim da se popenje jer cuvam bebicu i covek me 'ladno otkaci 0.o
2017 05 15
Meni se dogodilo da je postarina u Aksu ili Beksu, nisam vise sigurna bila ogromna. U posti je paket spadao pod kategoriju za postarinu oko 500 dinara, a mene je izasla 850 u toj sluzbi. Nisam slala drugim sluzbama osim poste, ali sam dobijala preko svih ostalih, nisam imala probleme. osim sto je ta postarina tad bila ogromna. Za ove sad cujem prvi put, nadam se da ce valjati XD
2017 05 15
> Rozarozaroza: > Meni se dogodilo da je postarina u Aksu ili Beksu, nisam vise sigurna bila ogromna. U posti je paket spadao pod kategoriju za postarinu oko 500 dinara, a mene je izasla 850 u toj sluzbi. > Nisam slala drugim sluzbama osim poste, ali sam dobijala preko svih ostalih, nisam imala probleme. osim sto je ta postarina tad bila ogromna. Za ove sad cujem prvi put, nadam se da ce valjati XD I ja sam sa Aksom par puta imala vecu postarinu nego sto bi u posti bilo... u posti 150 a Aks mi naplati 220 :| Zato u svom opisu sada imam da samo preko poste primam i saljem paketice
2017 05 15
1 2