Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Argus Tours iskustva

Ovog leta smo planirali nešto skromniji i jeftiniji odmor i tu sam naišla na pomenutu agenciju, cene su jako pristupacne i povoljne, ali nikada nismo koristili njihove usluge. Da li neko možda ima neko iskustvo sa njima pa da podeli ovde, možda jos nekog interesuje osim mene? 😊
pre 6 dana, 09:50
dobri su ,ja sam putovala sa njima na letovanje i zadovoljna sam bila.mislim da cena odgovara kvalitetu usluge :/
pre 6 dana, 16:57
Mi smo putovali sa njima, Parga je te godine bila u pitanju. Kako je bilo dogovoreno, tako je bilo i realizovano. A i mesto k'o mesto nam se baš dopalo, jedno od lepših letovanja. Eto sugestije i za destinaciju. :")
pre 6 dana, 19:52
E hvala vam puno, bas Pargu smo i gledali 😃
pre 5 dana, 09:10
I ja sam putovala prosle godine u Pargu sa Argus Tursom. Sto se tice same destinacije, Parga je prelepa (bar meni). A sto se tice same agencije, ok su, sve sto je receno to je i ispostovano. :D
pre 4 dana, 12:24
Cao, ja sam putovala vec sa Argusom dosad, i prezadovoljna sam bila, sve je ispostovano od strane agencije, jako su odgovorni. I ove godine sam uplatila preko argusa more, konkretno Pargu, pa vidim da ste vi bile, ako mi mozete nesto reci o Pargi bila bih vam zahvalna
pre 3 sata