Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Geliranje noktiju

Sta mi je sve Potrebno?
pre 5 dana, 02:07
Potrebno ti je dosta toga... Geliraš svoje nokte ili radiš izlivanje noktiju, tj tipse ? Ako geliraš nokte treba ti turpija, prajmer, clear gel monofazni ili ti 3 U 1,gel u boji,ili gel lak i lampa naravno od 36 w . Izavršni sjaj ili top coat. Ovo ti je ugrubo rečeno, isto što moraš imati više turpija i tipse ili šablone ako želiš dužinu. Za Frenč ti treba više stvari tj gelova. Sve je to stvar izbora i imaš li sredstava za sve. Ako radiš kućnu varijantu onda možeš i jeftinije proći, ali moj je savet da kupim kvalitetniju opremu.
pre 5 dana, 11:24
Hvala ti sto si se javila, kuci bih pocela sama da radim,vidim da imas iskustva,koje gelove koristis koje 3 u 1
pre 5 dana, 17:10
Galaxy ili Ibd imaš u Aleksandar cosmetiks ... Mada možeš pogledati po feejssu neku jeftiniju varijantu...
pre 5 dana, 18:53
Galaxy ili Ibd imaš u Aleksandar cosmetiks ... Mada možeš pogledati po feejssu neku jeftiniju varijantu...