Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Geliranje noktiju

Sta mi je sve Potrebno?
2017 05 18
Potrebno ti je dosta toga... Geliraš svoje nokte ili radiš izlivanje noktiju, tj tipse ? Ako geliraš nokte treba ti turpija, prajmer, clear gel monofazni ili ti 3 U 1,gel u boji,ili gel lak i lampa naravno od 36 w . Izavršni sjaj ili top coat. Ovo ti je ugrubo rečeno, isto što moraš imati više turpija i tipse ili šablone ako želiš dužinu. Za Frenč ti treba više stvari tj gelova. Sve je to stvar izbora i imaš li sredstava za sve. Ako radiš kućnu varijantu onda možeš i jeftinije proći, ali moj je savet da kupim kvalitetniju opremu.
2017 05 18
Hvala ti sto si se javila, kuci bih pocela sama da radim,vidim da imas iskustva,koje gelove koristis koje 3 u 1
2017 05 18
Galaxy ili Ibd imaš u Aleksandar cosmetiks ... Mada možeš pogledati po feejssu neku jeftiniju varijantu...
2017 05 18
Galaxy ili Ibd imaš u Aleksandar cosmetiks ... Mada možeš pogledati po feejssu neku jeftiniju varijantu...
2017 05 18
2017 05 18
2017 05 18
2017 05 18