Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Koji vam je najbolji metod uklanjanja mitisera koji ste probali, Hitno mi treba pomoc!

Koji vam je najbolji metod uklanjanja mitisera koji ste probali, Hitno mi treba pomoc! Znam za belance i znam za parenje nad vrelom serpom....
2017 05 18
.
2017 05 19
Dobro otvori pore parenjem lica nad serpom kao sto si rekla pa probaj da zalepis one nivea,balea i sl.trakice za mitisere na nos ako ih tamo imas..ja sam ih svojevremeno koristila i bile su mi extra, sve sto je trebalo da izvuku izvukle su, posle malo ocisti tonikom, dezinfikuj i to je to Losa stvar oko mitesera je sto realno nikada nece sasvim nestati, ako imas kozu lica sa prosirenim porama gde se oni skupljaju, vremenom ce se mozda prorediti ali uvek ce ih u nekoj meri biti..kameni puder je inace smrt za pore :)
2017 05 19
Trakice za T zonu, imas u DM-u, nakvasis lice, zalepis, malo sacekas i povuces , sve izadje i zalepi se na trakice onda uzmes tonik ili hladnom vodom se umivas dok se pore ne zatvore. Odlicno je, nema crvenila, iritacije i neke neprijatnosti. Probaj, ili prepusti stvar kozmeticarki ;)
2017 05 19
Devojke, sve to sa tracicama i to skida i povrsni sloj koze :/ koji mi doduse ne vidimo ali to je cinjenica. I pore se onda produbljuju a mitiseri su cesci i veci i onda mora jos redovnije nego inace da se sredjuju. Mene vise interesuje nesto sto nije mehanicki i fizicki. Nekad mi je neko pricao ali sam zaboravila, neki prirodni tonik sa belim lukom, smanjuje i pore i sve....zna li neko za nesto slicno?
2017 05 22
Iskrena da budem nemam problem sa tim i samo po nekada koristim trakice , ali cini mi se da se mitiseri jos vise javljaju kada se cede i tretiraju... :/
2017 05 25
.
2017 05 26