Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Usluge ulepšavanja /

Koliko su bezbedne trajne epilacije?!

Koliko su bezbedne trajne epilacije?! Svi govore drugacije. Ima li neki strucnjak?
2017 05 18
nisam strucnjak, ali idem na epilaciju i rekli su mi da to nije opasno po zdravlje, ne izaziva kancer ni tako neke stvari...a moze da se radi i pazuh i prepone jer ne smeta stitnim zlezdama posto taj snop(kako se vec kaze) prodire samo milimetar dva pod kozu do korena dlake....jedino sto je mozda mada je to sto mogu da ti se naprave krastice al to samo ako neko ne radi dobro
2017 05 20
i ako planiras da radis preporucujem ti da radis sa diodnim laserom (mislim da se tako zove) jer je kao sa njim epilacija trajna.. dok sa ipl laserom moras na svakih 6 meseci na tretman radi odrzavanja nadam se da sam pomogla malo :)
2017 05 20
htela sam da napisem limfnih zlezda umesto stitnih :P
2017 05 20
Isla sam na epilaciju IPL, radila sam stomak i prepone, stomak sam malo zapustila nisam isla godinu i par meseci, ali pravo da ti kazem ima mozda nekoliko dlacica koje iscupam pincetom, stvarno je pomoglo. Prepone kad uradim ne rastu mi mesec-dva dlake, tako da nije bas da moras na svakih 6 meseci da ides. Mada, mislim da to svakako zavisi i od toga kakva ti je koza :D
2017 09 21