Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Originalnost

Pošto sam čula da se dosta kopija provuče i kroz poznatu prodavnicu ( necu sad da imenujem) u kojima se prodaje guess garderoba , skontala sam da je to fazon javna tajna, ko garantuje ovde za originalnost jer dam videla i da na instagramu prodaju Guess kopije majice i torbe za 2000, 2500 pa cak i kopije zarinih torbi... takve identične torbe sam videla i ovde, nisu cene visoke ali nije nigde naglašeno da su kopije , zato molim članice koje to prodaju da isprave. Kao i za ove kaylie i mac sjajeve.. ne zna baš svako da su to kopije ( ima ovde verovatno i starijih koji ne koriste društvene mreze) takodje i za Herve Leger haljine, niko nije dužan da poredi cene sa originalom i tumači da je kopija.. lepo naglasite i to je to
2017 05 28
Slazem se. Par puta sam dosla u situaciju da pitam da li je original ili ne zbog cene a onda se clanice nadju sve u cudu otkud takvo pitanje. Pa kako otkud kada nigde nije naglaseno. I nemojte pocinjati sa onim pa ko ce dati original po smesnoj ceni. Mene to ne zanima,mozda neko i hoce,moze i dq pokloni ako mu je volja,zato lepo naglasite u opisu oglasa
2017 05 29
Ali zato gomila kopija gde je lepo naglaseno da je original, a pored originala ni proslo nije :)
2017 05 29
Drage moje ako ćemo već o orginalnost ja ne kapiram kakva je marka Guess??? Na žalost hit je u Srbiji pa svi jure da imaju išta samo da je Guess... Imam dva para obuće njihove ovde na prodaji i tvrdim da su originali. Naravno što se može i proveriti slikanjem deklaracije istih i cene. Mada može uvek i lično da se pogleda bez obaveza da se i kupi.... što se tiče njihovim maja i torbi to vam je krš i original. Torbe im brzo popucaju a maje su isto loše. Samo obuća po meni valja. Parfeme preferiram kad prodajem ili kupujem da se lično nalazim sa kupcima, prodavcima. Otuda niko nikog ne može prevariti. Masa ovde ne ceni tuđi dinar, nažalost... Zato kupujte samo ono što možete i lično videti.. Zato Drage moje ne zalećite se kineskom šminkom jel ne piše vam na čelu Marka, a i ta Marka ne čini vas boljim i vrednijim
2017 05 29
MiciZara u pravu si,ja to tvrdim isto za Guess,to je krs marka kojoj su iz ne znam kojih razloga digli cene.Kupila sam u Uscu u Fashion&Friends-u njihovu torbu,24000 platila i razocarala se za sva vremena,pukla je posle nepune dve nedelje nosenja,a cipele isto imam Guessove njih sam oko 25000 platila i one su super,plus su kozne,dok torba uopste ni nije koza,nosila je tako jedno vreme i zavrsila je u smecu...a tolike pare date...
2017 05 29
Ne bih se bas slozila sa vama 😊. Imam Guess sat koji je mogu reci savrsen,zatim njihove farmerice i bluzice neke koje godinama mrdnule nisu,samo su meni dosadile pa sam ih ispoklanjala. Takodje Guess tasnu koju vam mogu sutra slikati da vidite,koznu,ali nije placena 25 000 vec skoro duplo vise kupljena jos pretprosle godine,mrdnula nije,nema ni ogrebotine a nosena prilicno...👍 Samo da napomenem da su sve ove stvari kupovane u CH i Francuskoj,kod nas NE 😊
2017 05 30
Pa moguce da ima i to veze,ja ne znam,nisam Guess nikad kupovala u inostranstvu pa zato ne mogu da poredim.Ali mi je tad bilo jako zao kad je pukla posle 10 dana,mogla sam za te pare da kupim dve Monine,ili jednu Manual,njihove torbe nemaju izdera...ja koju god sam kupila ,pogotovu Manual,ma mrdnule nisu.
2017 05 30
Mozda bi pre trebalo da obratite paznju od kog je materijala torba koju kupujete ako vec zelite Guess za one koji vole tu marku. Jer se secam da sam dobila jednu od sestre takodje kupljena u inostranstvu ali nije bila kozna i jako se brzo unistila a nije ni nosena,sva je ispucala. Ali zato su kozne bez greske,savrsene
2017 05 30
> MiciZara: > Drage moje ako ćemo već o orginalnost ja ne kapiram kakva je marka Guess??? Na žalost hit je u Srbiji pa svi jure da imaju išta samo da je Guess... Imam dva para obuće njihove ovde na prodaji i tvrdim da su originali. Naravno što se može i proveriti slikanjem deklaracije istih i cene. Mada može uvek i lično da se pogleda bez obaveza da se i kupi.... što se tiče njihovim maja i torbi to vam je krš i original. Torbe im brzo popucaju a maje su isto loše. Samo obuća po meni valja. Parfeme preferiram kad prodajem ili kupujem da se lično nalazim sa kupcima, prodavcima. Otuda niko nikog ne može prevariti. Masa ovde ne ceni tuđi dinar, nažalost... Zato kupujte samo ono što možete i lično videti.. Zato Drage moje ne zalećite se kineskom šminkom jel ne piše vam na čelu Marka, a i ta Marka ne čini vas boljim i vrednijim U pravu si, na zalost u Srbiji je mnogo sta hit sto nigde u svetu nije jer prvenstveno nije kvalitet..isto je sa Guess i slicnim markama..ja licno imam jednu crnu lak torbu sa plocicom Guess i nosim je uvek tako da je natpis do mene i da se ne vidi jer uopste nije original..kupila sam jer mi se svideo model i materijal A sto se tice ostalih Marki , od njih mi se iskreno povraca..imam toliko lepih stvarcica koje nisu markirane i nosim ih godinama jer mi dobro stoje a usput su bile jeftine :) Ne znam da li srpski mentalitet podrazumeva te Marke ili je nesto drugo u pitanju ali definitivno sve sto se kod nas prodaje mozda i jeste neki original ali trece klase za istocnoevropsko trziste :)
2017 05 30
U potpunosti se slažem sa vama, ja Guess ništa ne kupujem par puta sam se razočarala, ai cene su prenapumpane.. brend kao brend nije nikakav, ali morate priznati da ga devojke ovde vole, zato sam i otvorila temu.
2017 05 30
Za te pare kupiš dobre kožne patike, dobru kožnu torbu . Ma sto puta cu reci i mojim drugaricama koje su spremne da daju par hiljada na običnu majicu na kojoj piše Guess, a tome ne znaju za mnogo veće marke.. ali ako napišu original to treba da bude
2017 05 30
> ElenaPt: > Ne bih se bas slozila sa vama 😊. > Imam Guess sat koji je mogu reci savrsen,zatim njihove farmerice i bluzice neke koje godinama mrdnule nisu,samo su meni dosadile pa sam ih ispoklanjala. Takodje Guess tasnu koju vam mogu sutra slikati da vidite,koznu,ali nije placena 25 000 vec skoro duplo vise kupljena jos pretprosle godine,mrdnula nije,nema ni ogrebotine a nosena prilicno...👍 > Samo da napomenem da su sve ove stvari kupovane u CH i Francuskoj,kod nas NE 😊 Draga i ja imam sat ali ne pričamo ovde o satovima,pa i kao Marka za sat kakva je marka Guess? Na žalost u Srbiji jeste u svetu je krš. I ja prodajem dva eto ih na profilu u za oba imam račune sa cenom .Pa opet tvrdim da nije bolji od sektora,fosila pričam o jeftinijim markama satova. Da se svi furamo sa originalima ne bi se ovde prodavale torbe za 2,3, 5 hiljada. Ja da kupujem ja bi vam tražila i slikanje svih etiketa i papira ako prodajete nakit ili satove. Jel svaki sat mora da ima svoj serijski br i bilo kakav papir koji potvrđuje orginalnost
2017 05 30
> MiciZara: > > ElenaPt: > > Ne bih se bas slozila sa vama 😊. > > Imam Guess sat koji je mogu reci savrsen,zatim njihove farmerice i bluzice neke koje godinama mrdnule nisu,samo su meni dosadile pa sam ih ispoklanjala. Takodje Guess tasnu koju vam mogu sutra slikati da vidite,koznu,ali nije placena 25 000 vec skoro duplo vise kupljena jos pretprosle godine,mrdnula nije,nema ni ogrebotine a nosena prilicno...👍 > > Samo da napomenem da su sve ove stvari kupovane u CH i Francuskoj,kod nas NE 😊 > Draga i ja imam sat ali ne pričamo ovde o satovima,pa i kao Marka za sat kakva je marka Guess? Na žalost u Srbiji jeste u svetu je krš. I ja prodajem dva eto ih na profilu u za oba imam račune sa cenom .Pa opet tvrdim da nije bolji od sektora,fosila pričam o jeftinijim markama satova. Da se svi furamo sa originalima ne bi se ovde prodavale torbe za 2,3, 5 hiljada. Ja da kupujem ja bi vam tražila i slikanje svih etiketa i papira ako prodajete nakit ili satove. Jel svaki sat mora da ima svoj serijski br i bilo kakav papir koji potvrđuje orginalnost.Još će me neko ubediti da ću ovde kupiti original Roleks,ili Corum Admiral.A ja tri god radila preko u juvelirnici i nisam mogla kupiti Buvgari minđuše koje su mi bile želja jel su bile 2,5 moje plate. Ovde ih imate za 3000, čak videh ih u jednoj zlatari kopiju urađenu od zlata. Pitaj ih za sertifikat jel takav i nakit mora da ga ima zbog garancije. Prodavačica me gleda bledo.. Kad joj rekoh gde sam radila i šta kiselo se nasmejsla. I rekla da nemaju sertifikat ali nude garanciju. Nakit renomiranih marki ima garantni list kojim garantuju originalnost i kvalitet istog. Pričam o nakitu izrađenom od srebra,belog rozeg , žutog zlata.. A ne prodaje Mk, Buvgari , guess nakit a nema bre ni kutiju... Uostalom ako je original svaka torba , sat ili Dronjak mora da je iz neke kolekcije pa pitajte dotične uđite na sajt i znaćete o čemu pričam.
2017 05 30
Ajde da se oglasim 😊. Ne patim ja od originala ni najmanje,sto se tice garderobe bas mi je svejedno sta cu nositi,ne patim od toga. Sto se obuce tice takodje,imam Michael Kors cizme i baletanke i mogu reci da neudobniju obucu u zivotu nisam nosila ali zato tasne njihove koje imam su vrh,obuca Navyboot u istom rangu bar cenovnom a kvalitet i udobnost vrh. Tako da nemojte osudjivati one koji nose originale,pa ne nosi ih svako samo zato da bi sa njega vristalo da je original,jer meni recimo na cizmama nigde ne pise koje je marke niko osim mene ne zna ali zato tu udobnost ne bih menjala zq neku drugu pa sve i dq me neko etiketira da patim od originala. Sto se Guess-a tice posto vidim da ste se njega uhvatile. Sat konkretno koji sam kupila bas ovde na sajtu jeste original i ekstra kvalitetan,i naravno nije kupljen u Srbiji 😉,znam jer sam na uvid kao i pri kupovini dobila i racun originalni i sve. Sto se torbi tice opet kazem mogu da vam garantujem da su njihove torbe kao i bilo koje druge markirane a kozne ekastra kvaliteta,i iskreno radije cu kupiti dve torbe recimo zimske a original kozne koje cu nositi i par godina ali znam dq su kvalitetne nego 10 da bi ih menjala svakog dana. Eto i ja recimo ne razumem neku zenu koja bi tako radila pa ne osudjujem jer svako ima prava na svoj izbor
2017 05 30
Ma i ja kupim Guess i imam dva sata koji su kupljeni u Cirihu , patike kupim na rate i ne mislim da je sve loše... Naprotiv ima guess i kožnih patika koje su kvalitetne. I ovde na sajtu ima Guess original stvari ali i kopija. Vi i kod njih u Ušću imate Maje po 4000 , a u Inđiji gde je outlet imate robe sa felerom nekim sitnim pa se može kupiti Maja za 1600 din.. Naravno pričam o originalima. A tamo ima i drugih marki koje su prošlogodišnja kolekcija po mnogo nižim cenama. Sestra je kupila guess maju za 1200 din ,imala je Feler što joj je falilo par perlica... Pričam o radnjama Feshn park u Inđiji tamo negde sam išla...
2017 05 30
1 2