Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Originalnost

Znam osobu koja je 5 godina radila samo za guess i zaru, nista osim toga nije kupovala, nista svorila nije, platu potrosi na torbu i majicu, jede koske i kacamak samo da bi bila riba u full-u jer ako ne nosis guess onda si nula, ne razumem to bas najbolje taj sistem vrednovanja, da li je to muskarcima bitno jer je mene muz zaprosio u starkama i on ne razume zasto devojke toliko trzaju na te brendove a njih boli uvce bitno im je da je devojka na mestu a ne kompleks nize vrednosti. Toliko lepih radnjica sa garderobom, kvalitetnije i urbanije, ne osudjujem nikoga svako za svoj novac bira samo znam da u guess nikada nista ne bih kupila 😁 posto je kvalitet ispod svake granice( kod nas) a cene da padnes u trans 😁
2017 05 31
> Lustgirl: > Znam osobu koja je 5 godina radila samo za guess i zaru, nista osim toga nije kupovala, nista svorila nije, platu potrosi na torbu i majicu, jede koske i kacamak samo da bi bila riba u full-u jer ako ne nosis guess onda si nula, ne razumem to bas najbolje taj sistem vrednovanja, da li je to muskarcima bitno jer je mene muz zaprosio u starkama i on ne razume zasto devojke toliko trzaju na te brendove a njih boli uvce bitno im je da je devojka na mestu a ne kompleks nize vrednosti. Toliko lepih radnjica sa garderobom, kvalitetnije i urbanije, ne osudjujem nikoga svako za svoj novac bira samo znam da u guess nikada nista ne bih kupila 😁 posto je kvalitet ispod svake granice( kod nas) a cene da padnes u trans 😁 Tako je, a i ne piše Marka koju nosimo na čelu... Na žalost neki misle da je jako bitno u životu biti dobro obučen. Ja volim lepo da izgledam, ali u životu težim ka nekim drugim vrednostima... A mislim da i to sve ide sa godinama, pa mogu razumeti i drugu stranu..
2017 05 31
> ElenaPt: Navyboot je odličan, ja u zadnje vreme sam baš oduševljena.. i realno ne može da se poredi sa guessom. Evo iskreno sad, nosim uglavnom brendiranu garderobu, ne zato sto patim od tako nekih stvari, nego moja majka dosta kupuje, i po u nemačkoj na snizenjima (može stvarno svasta da se nadje) ili na ebayu i onda dosta toga završi kod mene, ali na primer dati 6000 na majicu običnu na kojoj piše Guess (nemojte mi reći da to kupuju zbog kvaliteta samo) bitno je imati kvalitetnu torbu, jaknu, obuću, jedne dvoje farmerke, a ništa ne fali ni kupiti ovako stvarcice po radnjama ima stvarno svašta. Za nekog ko zna da se obuče je i 10 000 kao 50 000.
2017 05 31
Devojke u Majamiju je fabrika Guess moj sin je tamo kupovao majica je 10 dolara, a torbe koje je meni slikao da izaberem su od 50 pa do 200 dolara. Nije los kvalitet ali to ovde do nas i ne dolazi. Uglavnom se ovde prodaju kopije i to radjene u Kini. Modeli su isti skoro ali je normalno razlika u materijalu kako za garerobu tako i za tasne.
2017 06 01
Kad bih ja sad napisala koji brend tasne sam kupila na jednom sajtu, vecina bi popadala od smeha. Tasna je iz mladosti moje babe, ocuvana, ogromna, od kvalitetne debele koze. Jednostavna, obicna. Komsinica koja prati trendove tu i tamo, ali ima stila, se odusevila tasnom i cenom. Cerka koja prati trendove, takodje. Sto se tice originalnosti nekog predmeta, ja na to gledam ovako- ako ne mozete da prepoznate kopiju od originala, cemu svrha znati, ako ni original nije neki kvalitet da bi trajao. Ako trazite kvalitet da bi koristili nesto godinama, onda treba da se razumete u druge stvari, a ne u brendove koji imaju visoke cene. Muskarci zaista ne gledaju sta pise na etiketi, vec kako vam stoji. I cesto nisu ni primetili vas odevni komad koji ste zbog njega obukli, ako nije sexy ves 😂 A i ako vam nesto ne stoji najbolje, mozda ga privuce pogled ili osmeh ili bilo kakav gest i vase celokupno ponasanje. Dakle, kako god okrenete, sve sto ste ulozili u skupe krpe, bacili ste, ako ih niste maksimalno iznosili uzivajuci licno VI u njima 😉
2017 06 01
> jacaikaja: > Sto se tice originalnosti nekog predmeta, ja na to gledam ovako- ako ne mozete da prepoznate kopiju od originala, cemu svrha znati, ako ni original nije neki kvalitet da bi trajao. Ako trazite kvalitet da bi koristili nesto godinama, onda treba da se razumete u druge stvari, a ne u brendove koji imaju visoke cene. Potpisujem, apsolutno. Mislim da se već dosta pisalo o kvalitetu Guess torbi koje nisu od kože - utisak je da se većina složila da su kratkog veka i da se užasno ljušte. NIKAD ne bih dala toliko novca za torbu koja nije od kože, a to se odnosi na 80% Guess torbi, većinu Replay, Liu Jo, čitav Desigual i njima slične proizvođače, ma kako bili lepi ti modeli. A na krpicama su mi omiljeni skupi guess novčanici sa vidljivim tragovima nošenja. 😄
2017 06 01
1 2