Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta radite u situaciji

kada clanica kupuje predmet opisan tacno kako i jeste i trazite joj adresu za slanje, jer je naznaceno da je u drugom gradu, a onda ispada da je u istom i vi predlozite da preuzme licno...konacno se nadjete uvece na pola puta, jer zelite maksimalno da ispostujete neciji novac, ceo dan se cimajuci s njom, jer pomera vreme..i onda ona konstatuje da je tacno ono sto ste stavili u opis i kaze da ne bi kupila, bez izvinjenja oko cimanja vas i pride deteta koje ste vukli sa sobom (a ona je to znala i nije je bilo briga, jer je i ona bila na poslu do popodne, pa ste umesto u dogovoreno vreme, isli uvece u 21h vukljajuci punu kesu obuce pola dana, da bi se ona odmorila)? Pritom predmet nema feler, isti je kao na slikama i poneli ste joj poklon realno vredniji od tog predmeta (jos jedan par kozne kvalitetne obuce). Na vas komentar da je prvobitno trazila da se posalje post ekspresom, kaze da bi ga vratila po cenu negativne ocene!!! Pri tom je konverzacija otezana, nista nije dodatno pitala da potvrdim vec napisano i nije nagovestila da zeli da pogleda ili proba. Prosto receno- mutavo. U naslovu predmeta stoji Beneton sandale, dobijene su u razmeni i tada slikane na kutiji sa istim brendom, izgledaju kvalitetno i udobne su, a moja konstatacija u opisu je da na njima nema logo tog brenda i uslikane su svuda. Ona je odustala, jer logo kog nema, nije videla- nije se naprasno pojavio. Inteligencija se ne dovodi u pitanje. Ima jedan utisak i sumnjam da otvara nov profil kad dobije negativne zbog tog njenog komentara. Znaci- naruci predmet kome u naslovu stoji Levis, a u opisu da verovatno nije original s uslikanim dugmicima i onda hoce da ga vrati, jer se uverila da se logo nije sam od sebe pojavio. Kako nije doslo do saradnje, ne bi trebalo da ostavim negativan utisak, ali je vrlo negativno iskustvo. I zbog takvih posle vecina bude neljubazna prema korektnim clanicama i prestane da izlazi u susret.
2017 06 05
Pa lepo te izvozala cura ja bi je nahranila tim cipelama sigurno...😂😂😂
2017 06 05
Jednostavno, ima svakakvih ljudi... Ne mislim da je to za negativnu ali ubuduce radite sve samo u svojim interesama... Nemojte nikom ici na noge, ako treba neka sami dodju ili saljite postextess Nadam se da necete vise imati slicno iskustvo :/
2017 06 05
Ja sam imala slicnu situaciju. Sama je izabrala vreme, menjala ga par puta, zvala sam, nije se javljala, onda se javila 20-ak minuta nakon tog dogovorenog vremena i rekla (tacnije napisala u poruci) da AKO JE MENI U INTERESU DA PRODAM PREDMET, da se nadjemo tad i tad... Molim?! Strasno! Devojka je dobila negativnu. Otvorila sam temu u kojoj je sve bilo objasnjeno i prosledila je adminu. Ako se dobro secam, ona mi je uzvratila negativnu, ali je admin obrisao. Kao sto je Olga rekla, ja licno (ne)preuzimanje tretiram kao da sam poslala posiljku, a misilm da bi i pravilo sajta trebalo da tako glasi. Osim ako se prethodno ne dogovorite da kupac prvo pogleda predmet, to je druga stvar.
2017 06 05
Ja cu sad kao papagaj da ponavljam, ali kad ljudi stalno iznova i iznova otvaraju teme ovog tipa. Jednom davno sam žešće bila ispaljena od strane jedne žene koja me je, uprkos mom cimanju sa Voždovca do Nbga na +40 stepeni, ispalila tj nije htela da kupi određeni predmet. Od tad lično preuzimanje je moguće isključivo kod TC Stadion koji mi je 3 min u kuće ili u izuzetnim slučajevima ako me put tog dana navede tamo gde kupcu odgovara, pa mi lično preuzimanje bude usput. E a sa druge strane, ipak svako ima pravo da odustane od kupovine tako da ti i ne vredi da se ljutiš nego sledeći put gledaj svoje d*pe. ;) E i još jedan mali detalj koji mi je upao u oči, isticanje da se negde vodi dete i očekivanje povlastica, pogotovo u ovoj situaciji.
2017 06 05
ja sam jednom vukla dugu bundu od pravok krzna do beograda i nikada vise vodila sam cerku na sajam knjiga i ajde da budem dobra da ponesem zeni bundu klatila se busom 100 kilometra kad sam stigla u beograd zena ustanovi da su joj kratki rukavi kad sam je pitala da li je procitala mere kaze jeste ali je mislila da ce tako naprsno da se pojave jos tih 5cm koliko je njoj falilo zapamtila sam taj dan ceo dan po beogradu i sajmu sam vukla kesu zamnom a jos gore sam prosla kad sam se vracala kuci cerka kupila brdo knjiga jedva sam se dovukla od tad moze licno ali gde meni odgovara ne nosim vise nikome nista i ja kad kupujem pitam prodavca na kojoj adresi mogu da preuzmem predmet
2017 06 05
Ni u jednom trenutku nije spomenula da zeli da pogleda predmet, a kao sto napisah- poslala je prvobitno adresu da joj posaljem, nego sam ja zelela da licno preuzme i ne plati postarinu i takse. Jeste me lepo izvozala, ali ih ne bi uzela verovatno ni kao poklon, jer nemaju logo Benetton 😅 Da sam joj ih poslala, ona bi trazila novac nazad, to je dodatni problem sa ovakvim tipom ljudi. Znam da neke clanice ostete predmet kako bi ga vratile. U svakom slucaju je problematicna, a neke clanice sa kojima sam imala problem su u medjuvremenu dobile negativne utiske, te sam ubedjena da ih je ova vec imala i otvorila novi nalog, a isto tako ce ih dobiti najverovatnije i na ovom. Ostavicu link svakako, trenutno ne mogu sa telefona Sto se tice interesa, gledam da bude obostrano i zbog toga ispadne problem, ali kako mi nije prvi put, moracu da se menjam 😉
2017 06 05
Ako ste ugovorile kupovinu i našle se isključivo radi predaje (a ne probe), i kupac se naprasno predomislio, to je ekvivalent nepodizanju paketa u pošti. U prvom slučaju je igubljeno vreme, živci i nepoštovanje dogovora (a možda i gsp karta da bi se došlo na ugovoreno mesto?!), u drugom dupla poštarina. Ovde malo ko nosa stvari po gradu samo da bi članice "bacile pogled". Tako da, saradnje je itekako bilo.
2017 06 05
Жао ми је што неки немају обзира , жао ми је Lidija што су и вас са ћерком извозали по врућини и ако особа не уме да каже бар извини слажем се да је то против правила сајта.
2017 06 05
@JelenaDuletic - stice se utisak da to sto nisi prodala puno puta nije strasno i ne remeti te, ali sta ako je nekome novac od prodaje potreban, pa makar i samo u datom momentu? Da li treba biti iskljuciv po svaku cenu? Imala sam situaciju da je devojka htela da kupi 5 stvari (što se redje dešava), oko 30e. Imala je malu bebu a htela je lično. Došla sam na njen kraj, ona nije mogla, opravdano. Da li sam pogrešila? U suprotnom ne bih prodala tako na gomili. Opet, ovako bih postupila reeetko, pa sad ako se desi ispala..šta da se radi. Ovde ništa ne može biti 100% sigurno i zato mi je bzv da budem isključiva Isto, da prodajete nešto skuplje, 50-100e, da li stvarno ne biste otišli na drugi kraj grada? Mislim da neko ko stvarno želi da proda nešto veće (a nije da mu prodaja ide non stop i da se svi guraju ko će pre da kupi) treba da napravi nekad izuzetak i "nadje se na pola puta", a da istovremeno proceni da li je vredno cimanja. U suprotnom može izgubiti kupca, a nekome to znači više nego onima kojima je svejedno da li će i kad će prodati stvar
2017 06 05
Ne kapiram nije htela da uzme sandale jel ne piše na njima nigde Beneton? Ili nije htela da uzme obuću jel ustvari nema pojma da li je došla ili pošla? Bezobrazluk, kao da neko ima ceo dan za zamaranje jbg... Dokonih budala puno, ja bi je raspizdila onom sandalom pa bi imala log na čelu. Eventualno ako hoće i moj Versace parfeme u glavu.. ...😎😂😇 Žena voli marke ...
2017 06 05
Svakako da treba da se prave ustupci kad su deca posredi...ja nikad ne bih cimala majku sa deteom da orca po gradu....iz toga proizilali i stosta drugo...ne daje im se prednost ni u prodavnicama, ni u postama, bankama.....isto vredi i za trudnice, starije i nemocne....svi su u nekoj narocitoj zurbi i obavezama, pa ne vide, a pre ce biti da ih bas briga! I ja smatram da je saradnja bila zakljucena i stoga da je utisak potrebno ostaviti...velikodusno sa Vase strane sto mislite o drugima i sto dajete sve od sebe da biste nekom izasli u susret. Cuvajte zivce i zveknite negativnu, pa zaboravite da se to ikada desilo.
2017 06 05
Ma negativna kao kuća!!!!! A pošto sam imala prilike i lično da upoznam članicu jacaikaja, dodatno mi je krivo što je imala ovako loše iskustvo jer je ona meni barem pojam ljubaznosti i predusretljivosti na sajtu Moje Krpice. I neko je spomenuo da mu je zasmetalo isticanje toga da se cimala po gradu sa detetom-e pa izvinjavam se, ali to i jeste za isticanje! I kada se sa mnom nalazila vodila je ćerkicu sa sobom i kao majka dvoje dece nalupala bih samoj sebi šamare da sam samo kasnila a ne maltretirala ženu na ovakav način. Jaco, jednostavno prestanite da izlazite svima u susret, volela bih da je sve ispalo drugačije, ali većina ljudi nažalost ne zaslužuje nikakvu ljudsku dobrotu i gotovo.
2017 06 05
Pre 5 Dana je zelela clanica sa 5 utisaka da kupi spageric od mene 2500 Pitala je da li moze licno Ja sa rekla da kod mene kao sto stoji u opisu profila Njoj Nije odgovaralo da dodje do zvezdare Mladoj devojci studentu Da je toliko zelela da dodje da ih kupi dosla bi Ali to je Nedovoljno zelje za kupiti Ja Ne da nisam zelela da idem do centra grada sa decom Ne zato sto me mrzi da zaradim 2500 din vec zato sto njoj Nije dovoljno stalo do predmeta jer u suprotnom bi dosla Meni su deca posao I moj licni zivot prioritet pa sve ostalo Ne zalazim u to niti je ta tema da li neko zivi od ove prodaje na mk lil je samo da zaradi neki dinar usput to Ne znam jer ovde niko nikada Ne zna da li ce I kada ce bilo sta prodati da bi od ovoga ziveo Svakome znaci bilo sta da proda ovde ali Kao sto clanica koja je otvorila temu sama rece poklon Koji je ponela je vrednjiji od stvari koju prodaje Za taj bezobrazluk I treba biti iskljuciv kao sto Ja rekoh samo I iskljucivo kod mene jer ako nesto zeli docice Za trudnice i osobe koje nisu u mogucnosti imam razumevanja njima bih I Ja na noge odnela ali ni to Nije tema ovde tako da ti necu komentarisati jer ova osoba Nije trudna I dosla je bez deteta Ni za 50 e nisam isla ni za bundu od 15 000 din Nisam isla Zasto? Zato sto normalna osoba koja je zainteresovana nece da proba po ulici sta God da je upitanju Izvolite kod mene probajte stvar od preko 5000 Din Lepo na svetlu isprobajte I pogledajte jer Ja tako nesto vredno ne zelim da vucem po Knez Mihajlovoj da se isprobavaju Ja jednostavno tako funkcionisem I jako Sam zadovoljna Sto su sve moje saradnje protekle upravo sa normalnim clanicama koje cene I svoje I moje vreme I znaju sta zele
2017 06 05
Znam da ovo možda nije za ovu temu, ali šta raditi ako vam se svidi nešto od članice koja nema nijedan utisak, a ima par prodatih predmeta ?
2017 06 05
1 2