Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Koji sajt za prodaju?

Devojke, ovde je prodaja prilično stala, a ja nemam profil ni na jednom više sajtu pa me zanima vaš savet. Na kom sajtu otvoriti profil i koji vi najviše koristite? Da li je npr Lalafo okej ili KP?
2017 06 05
Lalafo ne preporucujem. Probala sam i mogu reci da je sa garderobom losije nego ovde.
2017 06 05
kp i garderoba tesko, tamo uglavnom tehnika i te stvari to se odma proda dok garderoba nesto muske se i proda zenska tesko, lalafo nesto se i proda mada je sad i tamo stalo tamo svakodnevno samo dobijam pitanje jel dostupno i onda odgovoris jeste i to je to vise se ne jave i tako svakiiiiiiiiii dan, ja preporucujem limundo
2017 06 06
Okej. Hvala Vam. Pokusacu onda sa nekom tehnikom na kp, posto ovde ne smem da stavljam. :)
2017 06 06
Ja imam pitanje vezano za Kupindo, ako neko zna da mi kaze o cemu se radi, kada prodam nesto na kupindu odem u neki minus pise -72din, kao 8% uzimaju od prodaje, i pise kada sam u minusu ne mogu da postavljam predmete, je l ja to negde placam ili? Ne razumem, posto sam skoro otvorila nalog😊
2017 06 06
na kupindu i limundu se placa provizija, na kupindu se placa provizija kad nesto prodas a na limundu se placa da postavis oglas i provizija kad prodas nesto, kada si u minusu ne mozes da postavljas stvari a vec postavljene budu deaktivirane sve dok ne uplatis novac klikni na iznos koliko si u minusu ionda klikni na dopuna preko poste i zapisi broj koji ti izadje i odes u postu samo kazes hocu da uplatim kupindo, limundo i dasim taj broj i to je to
2017 06 06
> bloodytears: > na kupindu i limundu se placa provizija, na kupindu se placa provizija kad nesto prodas a na limundu se placa da postavis oglas i provizija kad prodas nesto, kada si u minusu ne mozes da postavljas stvari a vec postavljene budu deaktivirane sve dok ne uplatis novac klikni na iznos koliko si u minusu ionda klikni na dopuna preko poste i zapisi broj koji ti izadje i odes u postu samo kazes hocu da uplatim kupindo, limundo i dasim taj broj i to je to E hvala ti punoo😊
2017 06 06
A kupujem-prodajem ? ima li tu neko iskustva ?
2017 06 08
Na kupujem prodajem nula! 😁
2017 06 08
Hvala Grejsi <3 koliko sam zakljucila, prodaja svuda slabo ide :(
2017 06 08
Nema na cemu:) Ja bih volela da neko kaze za Instagram I Fb
2017 06 09
Msm da je prodaja generalno svuda stala, ali da krpice funkcionisu jos uvek tu i tamo, proda se po nesto. Na kp iliti kupujem prodajem, nikada ne ulazim da gledam oglase niti da postavljam garderobu, jer su slicice previse sitne, a kad god sam postavljala tamo uvek bi me zvali stariji ljudi da im objasnjavam predmete iako je opis tu ili traze da snizim vec snizene stvari, sto je nerealno... eto jedino mogu da se postave mozda muske stvari tamo ili ozbiljnije stvari za starije ljude Postavljala sam oglase na lalafo-u pre i prodala samo jedne pantalone pre
2017 06 09
Krpice Jesu ok tu I tamo Ja ni na jednom drugom sajtu nista Ali bih da probam Instagram Ali deluje nemoguce
2017 06 09
Na instagramu uglavnom lepo ide prodaja nove garderobe iz butika i prodaja nakita, koliko primecujem, mislim da prodaja polovne garderobe tamo nema neku perspektivu :D Zanimljivije mi je prodaja stvari na facebook-u, ne znam kako tamo prodaja ide, s obzirom da postoji ogroman broj grupa tipa kupujem prodajem, menjam itd
2017 06 10