Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

He, he, he.....samo nastavi!

Draga Adminka, samo nastavi sa brisanjem mojih oglasa i drage dokonuše koje ih prijavljujete.....sve najlepše vam želim u životu, a ja ću nastaviti da i dalje prodajem na Krpicama pošteno i kao što primećujete sasvim uspešno! To isto i vama želim, ali zaista, pa možda tada prestanete da se bavite ćoravim poslom ili kako ga ja zovem "ćoravitisom" x-)
2017 06 11
Zasto brisu tvoje oglase 😲😲😲 ti si jedna divna osoba i divna i postena clanica 😘
2017 06 11
> ElenaPt: > Zasto brisu tvoje oglase 😲😲😲 ti si jedna divna osoba i divna i postena clanica 😘 Pa verovatno bih mnogo bolje prošla da sam neki prevarant ili prevarant povratnik pošto u poslednje vreme vidim da im super ide biznis na Krpicama, ali se zato blokiraju članice sa više od 100 pozitivnih utisaka bez ikakvih objašnjenja, na forumu se blokiraju članice koje nisu napravile nikakvu grešku ili su je napravile slučajno.....i tako....
2017 06 11
Sto ne blokira onog manijaka sto trazi smrdljive patike? To ne vidi.
2017 06 11
Mora da si imala neke opasne slike :o :') :') :')
2017 06 11
> malena035: > Sto ne blokira onog manijaka sto trazi smrdljive patike? To ne vidi. Možda je taj sa smrdljivim čarapama u stvari Admin pa mu moji oglasi nisu bili dovoljno smrduckavi! :') :') :') :') :') Da, da, pa to se ne vidi, nema se vremena za to...kao ni za prevarante povratnike pa oni stignu da ojade članice za 15.000din....
2017 06 11
> OlgaAN: > Mora da si imala neke opasne slike :o :') :') :') Hahahahaha.....da, da, nikad opasnije! :') :') :') :')
2017 06 11
Strašno, sajt je postao propast. Niko ne obraća pažnju na prevarante, a poštene članice blokiraju, brišu predmete i slično. Šta je sledeće? :@
2017 06 11
Loki? ...hmmmm... Loki, Loki.... Secam se! Pa to vam je tezak prevarant. Meni je, zamislite, poklonila suknju, iz koje inace ne izlazim ovih dana, i koja je bila original kao na slikama i u detalj opisana... To su te karakteristike prevaranata.... Dzaba krecite, ljudi vole Loki, vole Rot, i mnoge druge bez razloga blokirane i sankcionisane clance...
2017 06 11
> tixtix: > Loki? ...hmmmm... Loki, Loki.... > Secam se! > Pa to vam je tezak prevarant. > Meni je, zamislite, poklonila suknju, iz koje inace ne izlazim ovih dana, i koja je bila original kao na slikama i u detalj opisana... > To su te karakteristike prevaranata.... > Dzaba krecite, ljudi vole Loki, vole Rot, i mnoge druge bez razloga blokirane i sankcionisane clance... <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 :* :* :* :* :* :* :* :*
2017 06 11
A zasto su ti slike obrisane? Ako neko, kao sto kazes, prijavljuje tvoje oglase, da li ima osnova za to, s obzirom da su obrisani?
2017 06 11
> LoolaA: > A zasto su ti slike obrisane? > Ako neko, kao sto kazes, prijavljuje tvoje oglase, da li ima osnova za to, s obzirom da su obrisani? To zapravo nije pitanje za mene već za one koje ih prijavljuju zar ne? ;)
2017 06 11
Cudno mi je da su obrisani, a da nisi prekrsila ni jedno pravilo :| Da li mislis da si negde pogresila, po predmerima koji su ti obrisani?
2017 06 11
Evo uredno sam ih vratila i ponovo ću ako bude potrebe, nije mi problem....
2017 06 11
Blokiraju normalne članice sa puno pozitivnih, a manijak koji traži ženske smrdljive stvari sad u temi ne blokira niko. Strašno ..
2017 06 11
1 2