Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Nije mi stigla poruka o broju postnet uputnice

Juce sam poslala dva paketa, danas su obe devojke preuzele pakete a meni je stigao samo broj od jedne uputnice. Da li se to nekome desilo i da li ce ljudi u posti moci da mi isplate na osnovu broja posiljke?
2017 06 15
Da, desilo se meni nedavno. Samo reci da ti nije stigla poruka i uz ličnu kartu će ti isplatiti. Nemoj da brineš
2017 06 15
E super. Hvala na informaciji <3
2017 06 15
Samo odneses adresnicu i kazes nije stigla poruka i licna karta,isplatice. I meni se desilo :D
2017 06 16
Ni meni nije stigla,juce poslah paket,devojka preuzela i platila ali nista od obavestenja iz poste...:/
2017 06 16
Meni je stigao novac posle 2 dana ali nije stigla poruka o novcu. I sad pokusavaju da me nadju preko broja posiljke :/
2017 06 16
Meni je jutros stigla poruka. Cini mi se da su i postarinu povecali, sad su drugaciji oni papiri na kojima pise broj posiljke.
2017 06 16
Meni jos uvek nista nije stiglo,ni poruka ni bilo kakav podatak o uplacenoj svoti,ni postar nije dolazio.Ne znam sta se desava sa sluzbom..moracu ici u pobedeljak da vidim o cemu se radi.:/
2017 06 17
Subota je, dok kurir preda novac pa dok unesu u sistem,meni stigla por tek u 16h,po nekad stigne u ponedeljak ujutru tek, imajte na unu vikend uvek
2017 06 17
Poslala sam 14.a devojka preuzela i platila 15.pa sam mislila da ce mi stici poruka ili 15.ili 16.a sad se potrefi vikend i nista :/
2017 06 18