Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dokle bre vise?!

Sta je poenta da mi trazite mere do najsitnijeg detalja i koncica a onda se vise nikad ne javite??
2017 06 18
I kod mene tako,do najsitinijih detalja i posle ispare,ali je ih pamtim i posle samo otkacim.
2017 06 18
Osetim se kao budala..nekad cak posaljem i "Da li Vam odgovara?" Onda i na to ne odgovore pa se osetim kao jos veca budala :-D Ali i ja pamtim kao slon sva sreca :-D
2017 06 18
Vidi to je jos 'dobro' kako se ponasaju neke clanice, ja sam navikla na razna pitanja i da posle svega ni ne odgovore sa obicnim 'hvala.. ali sta tek treba da kazem, a imam bar 3-4 njih trenutno, sa kojima bukvalno dogovoris slanje i podatke, i sacekas ih i onda vise nigde ne odgovaraju na poruke a uredno ih citaju..sta o njima reci.. pri tome imaju pozitivne ocene.. a uredno ih citaju jer se loguju.. sta da kazem na sve lazi koje sam cula do sada tipa 'umro mi neko, imam smrtni slucaj, nemam ja vremena za gluposti, sestra mi koristi nalog, drugarica se loguje, otisla sam u inostranstvo vracam se ko zna kada, trudna sam, pa sam imala spontani, nisam mogla da podignem paket..' ja ne mogu da nabrojim 'izgovore' i to odvratno laganje.. i jel treba za svaku da otvaram na forumu temu, svakoj da udaram negativnu pa da mi ona 'zalepi' povratnu, jer ne zna ni pravila sajta a ni lepog ponasanja, pa posle da jurim admina da mi brise, da pravim 200 screenshotova pa da ih kacim na forum ko one dve pre neki dan na forumu, pa da se vaga ko je upravu... Moj jedini predlog je da se ne nerviras, jer mi prostu kulturu i vaspitanje kao narod ocigledno nemamo... A o obrazu tek da ne govorim..
2017 06 18
Slazem se.
2017 06 18
Zato sam ja presla u sledecu fazu: Sada su mi takve clanice normalne a one koje se zahvale...wow :D
2017 06 18
Takodje da ne zaboravimo razvlacenje sa odgovorima i dogovorima danima od kojih na kraju obicno i ne bude nista :D Bukvalno LocalGirl,kad vidim poruku u inboxu sa "Hvala ali ne odgovara" prosto se nadjem u cudu :D Toliko o tome dokle je nasa kultura stigla nazalost..
2017 06 18
Nazalost, istina.. 😕 Meni se skad-kad desi da se takve clanice jave posle 24-36h sa porukom "uzecu je" i naljute se ako kazem da je vec rezervisana ili prodata?! Naprosto ako mi je poslat upit ne znaci da je prodato toj clanici. Nit imam podatke nit je dogovor bilo kakve vrste, utvrdjen- pa svakako da cu proslediti clanici sa kojom sam se dogovorila lepo,brzo,jasno...vodim se tom politikom vec neko vreme bas zbog sve cesce pojave da ljudi pitaju i odustanu bez bilo kakvog obavestenja
2017 06 18
Koliko je meni to bezveze i nekulturno a imam i ja takvih slucajeva ili idu na opciju zelim i onda nestanu bez ikakve dodatne poruke. Ja lepo uvek volim da zahvalim na izdvojenom vremenu bilo da sklapamo saradnju ili clanici ili meni nesto ne odgovara pa saradnje i nema. Inace ovo mi je privremeni nalog za forum jer sam na aktuelnom blokirana
2017 06 18
Meni je devojka danas trazila "video prenos" preko Vibera da bolje pogleda starke....sutra bi htela da ih proba i osecam da ce to biti jos jedno gubljenje vremena sa osobom koja ne zna sta hoce.
2017 06 19
> TheCatKiller: > Meni je devojka danas trazila "video prenos" preko Vibera da bolje pogleda starke....sutra bi htela da ih proba i osecam da ce to biti jos jedno gubljenje vremena sa osobom koja ne zna sta hoce. To zvanicno cujem prvi put :D
2017 06 19
Da,i meni se desava prvi put :P
2017 06 19
Taj nedostatak elementarne kulture je ovde prisutan poput pandemije. Jos kriminalniji od tih "mutavih" su mi oni sto ostave opciju za razmenu npr skupljeg preparata za kosu, parfema i slicno, i na pitanje da li su za razmenu odgovora nema. Odgovor bi bio veoma prost, "Ne, ne odgovara mi nista" i ne iziskuje vise od sekunde vremena.
2017 06 19
> Aleksandra94: > Sta je poenta da mi trazite mere do najsitnijeg detalja i koncica a onda se vise nikad ne javite?? Zali boze, ovde onako ali na Fb kad naleti neka takva, pa mi se javi posle 15 dana da hoce to, gospodjo prodato, pa kako, pa ja sam pitala, Jeste pitali ali ne i pisali o kupovini, da cekam tako nikad prodala nebi, a i cim krenu sa sto pitanja, znam unapred sta ce biti
2017 06 19
> TheCatKiller: > Meni je devojka danas trazila "video prenos" preko Vibera da bolje pogleda starke....sutra bi htela da ih proba i osecam da ce to biti jos jedno gubljenje vremena sa osobom koja ne zna sta hoce. Video prenos????? Napredovalo se, nema sta... :/
2017 06 19
1 2