Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Zelim da preuzmem preventivne mere protiv bora

koju kremu preporucujete? Dosta sam mlada ali se vodim mislju bolje spreciti nego leciti..msm bore ce doci ali svakako zelim negovati svoje lice i ocuvati ga maksimalno..sto ne znaci da dosad nisam vodila racuna vodim itekako al nisam koristila nista ozbiljnije i jace
2017 06 24
eucerin kreme su ti najbolje, iz iskustva moje sestre...ona ih koristi vec godinama ima glatko lice i zategnuto...i ako ima 43god...ja kupim nekad castim sebe mada su skupe za moj dzep...ali neces pogresiti sa njima sigurno.. :") :") :") :") :") moj ti je savet kao iskusnije..... zene od 40god lice nikad ne izlazi suncu,i sto manje mrstenja i mimike...od toga ti se prave najvise bore.... :") :") :") :")
2017 06 24
Velikohvala na savetu ,pogledacu njihovu ponudu krema sigurno cu navi nesto sto odgovara mom licu 😀
2017 06 26
Verovatno da je eucerin super, da. Ali buduci da si ocigledno odgovorna prema sebi :) , probaj da svakako unosis sto vise vode i namirnica bogatih kolagenom. (On pomaze da koza ostane elasticna) :)
2017 06 29
Hvala na savetu 😀
2017 07 04
Arganovo ulje mi je preporodilo kožu,nije masno,kad ga stavim na lice odmah upija,prezadovoljna sam pogotovo što imam jako problematičnu i osetljivu kožu.Isprobala sam skoro sve kreme,od najskupljih do apotekarskih i ovo ulje je definitivno broj 1. :")
2017 07 11
Je l probao neko one lily proizvode protiv bora? Ja kad sam otisla da potrazim neku kremu ona cura mi je njih peporucila, kao medicinska kozmetika bla bla, ali kako sam bila skepticna uzela sam onu evelinovu kremu :)
2017 07 29
Cao devojke :) Podelicu sa Vama u kracim crtama, sve ono sto sam ja u poslednje 2 godine naucila o nezi koze i najbitnije sto primenjujem i sto daje efekta. Pre svega , starenje pocinje od 25godine, i od tada se godisnje izgubi 1% hijalurona ( koji daje vlaznost/hidrataciju) Za hijaluron se vezuju kolagen i elastin , tako da od 25 godine, treba nadoknaditi putem krema, upravo sve ovo sto priridno izgubimo. 1. Obavezno skidanje sminke. Naizmenicno toplo/hladna voda, zavrsiti hladnom , jer to zatvori pore. 2. Piling minimun 1 nedeljno. Mozete praviti i kucni piling ( soda/kokosovo ulje), jer cete time ukloniti mrtve celije sa koze i podstaci regeneraciju i brze obnavljanje celija. 3. Odogovarajuca hidratantna krema ( ja imam 22, koristim neven kremu za lice ( farmasi) , ako je zrela koza u pitanju , treba uloziti , jer zaista ima razlike u kvalitetu, kada se poredi cena. 4. Parenje lica i masaza, imate na yt , kako da odradite , to ce podstaci mikrocirkulaciju i bolju prokrvljenost koze. 5.Ulja ( obavezno ekstra devicanska) jer ce druga zapusiti pore. Medju boljim za negu lica je svakako arganovo ulje. 6. Proizvodi iz apoteke: 1. Aktivni kiseonik ( ubija sve gram pozitivne i negativne bakterije i podmladjuje) 2. Pantenol 3. Flogocid ( za upalne procese) 4. Ulja ! ( za mazasu, za skidanje sminke)
2017 08 11
Sto se tice vzk linije iz lilija, drugarica je probala njihov hijaluron serum i kaze da joj je odlican. On je verivatno najbolji u kombinacij sa kremom, znaci prvi hijaluron, sacekati da upije i onda naneti kremu :) Za one dame, koje imaju manji budzet : Arganovo ulje, zaista nahrani kozu :)
2017 08 11
Ја баш имам проблем са кожом, чим пар дана у низу ставим ноћну крему, после ме избију бубуљице, једино ме од флогоцида не избијају. Такође једном у пар дана одрадим онај пилинг са пастом за зубе и содом бикарбоном, то ми мало смири кожу, а почела сам да стављам и кантарионово уље на лице, кажу да је исто мнг добро и за боре и уопште ко има проблематичну кожу, само ме смара што морам да чекам да га мало упије кожа. :') :')
2017 08 11
Kantarionovo ulje samo nocu, jer danju, ako se izadje na sunce, mogu fleke da izbiju :) I ja sam ga par puta probala..
2017 08 11
Trebalo bi u naslovu da pise Zelim da PreDuzmem ;-) Da li je VZK i za starije od 30? Cula sam pohvale, ali mi je sumnjivo sto je jeftina? Ja koristim sada Weledu.
2018 12 30