Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta raditi kad clanica odustane u poslednjem trenutku?

Znaci,dogovorile smo se ,ostavila adresu ,poslala ujutru poruku kako ce uplatiti novac. Ja sam spakovala,pozvala kurira ,umalo nisam poslala paket . Onda se ona javlja i kaze kako je sprecena ,pocinje da prica price. Pomislih da je mozda tacno sve to ,medjutim shvatim da me je lagala,jer mi je vec jednom nesto slicno ucinila samo na drugom forumu . Sta uraditi?
2017 07 22
Ne mozes nista... Nije doslo do saradnje pa ne moze negativna. Niti bilo sta. Sreca je da nisi poslala
2017 07 22
Stavi je na kupci koji odustaju,da bi druge clanice znale.
2017 07 22
Hvala vam na savetu :) Ima i dosta grubih clanica koje eto tako samo provociraju porukama u smislu "Ako toliko cenis pakovanje za kosu ,dopuni ga " i sl. I u glavnom imaju poneku negativnu ocenu. Ja sam odlucila da na takve poruke ne odgovaram.
2017 07 22
> LelicaLela: > Hvala vam na savetu :) > Ima i dosta grubih clanica koje eto tako samo provociraju porukama u smislu "Ako toliko cenis pakovanje za kosu ,dopuni ga " i sl. I u glavnom imaju poneku negativnu ocenu. > Ja sam odlucila da na takve poruke ne odgovaram. Ne obracajte paznju na provokacije.Ja licno nisam imala slicno iskustvo sa takvim porukama nikada ali vidim da ima dosta clanica sa primedbama na to..Smatram da imate pravo da stavite cenu koju smatrate da je adekvatna i koju vi zelite ..Ako je precenjeno ,ne mora niko kupiti,naci ce jeftinije naravno ,ali ne razumem takve komentare,kome ne odgovara ,neka iskulira ,a ne da tako vredja i proziva ..Svako otprilike zna sta koliko vredi ..Pa neka svako nadje sta mu odgovara ..
2017 07 22
> Icka89: > > LelicaLela: > > Hvala vam na savetu :) > > Ima i dosta grubih clanica koje eto tako samo provociraju porukama u smislu "Ako toliko cenis pakovanje za kosu ,dopuni ga " i sl. I u glavnom imaju poneku negativnu ocenu. > > Ja sam odlucila da na takve poruke ne odgovaram. > Ne obracajte paznju na provokacije.Ja licno nisam imala slicno iskustvo sa takvim porukama nikada ali vidim da ima dosta clanica sa primedbama na to..Smatram da imate pravo da stavite cenu koju smatrate da je adekvatna i koju vi zelite ..Ako je precenjeno ,ne mora niko kupiti,naci ce jeftinije naravno ,ali ne razumem takve komentare,kome ne odgovara ,neka iskulira ,a ne da tako vredja i proziva ..Svako otprilike zna sta koliko vredi ..Pa neka svako nadje sta mu odgovara .. Hvala Vam 😊 . Prestala sam da obracam ,mada vredja takvo ponasanje . 💥
2017 07 23
Ako nemam pare ja i ne kupujem, niti rezervišem. Ne kapiram pojedine na čemu su pa se ponašaju čudno. Ja najviše volim one što me pitaju jel original, pogledam im dronje i ukapiram da original su samo u novinama videle. Pritom nadrnale svoje cene kao da su vlasnice butika u tržnom centru. Ko odustane jbg šta mogu... Nemaju ljudi para jbg... Nekad volim i pokloniti po nešto, nekome ulepšati dan. I spustim cenu, ali samo devojkama koje su normalne i kulturne
2017 07 23
> MiciZara: > Ako nemam pare ja i ne kupujem, niti rezervišem. Ne kapiram pojedine na čemu su pa se ponašaju čudno. Ja najviše volim one što me pitaju jel original, pogledam im dronje i ukapiram da original su samo u novinama videle. Pritom nadrnale svoje cene kao da su vlasnice butika u tržnom centru. Ko odustane jbg šta mogu... Nemaju ljudi para jbg... Nekad volim i pokloniti po nešto, nekome ulepšati dan. I spustim cenu, ali samo devojkama koje su normalne i kulturne Isto se to i meni desava . Na pr ,da li je original neka maska za kosu i zasto je tako jeftina . Ali to na tako nekulturan nacin . Kad odbijem saradnju ,onda pocinju provokacije . Ne znam,pa valjda je dobro da je maska jeftina? Nego ,idemo dalje.
2017 07 30