Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Skidanje mladeza - da ili ne? I gde to odraditi?

Ako neko ima iskustva neka pise. Razmisljam se da skinem mladez koji se nalazi na bas nezgodnom mestu, na ramenu tacno gde dodju bretele. I onda me one seku...nekad mi se i kosa upetlja... Neki su za, neki protiv skidanja mladeza. Da li je neka od vas to radila i gde je najpametnije to odraditi?
2017 07 25
Ja ti samo savetujem da je bolje da ga skines hiruskim putem nego spaljivanjem. Kad sam ja operisala mladez, nisam mogla da verujem koliki je koren imao, a hirurg iz Rusije koji se zatekao u Nisu u bolnici i prisustvovao operaciji, drzao mi je taj koren bukvalno ispred nosa i objasnio mi da to moze da bude veci problem nego sam mladez, a spaljivanjem se uklanja samo povrsina. Tako da se ti svakako dobro raspitaj pre nego sto bilo sta uradis :)
2017 07 26
Najbolje je da posetite dermatologa kako bi pregledao mladez i rekao Vam sta je najbolja opcija :) Kod dermatologa i uklanjate mladez, najbolje je da to odradi strucnjak. Ja sam kao tinejdzerka operisala manji mladez na vratu tj. prelazu gde pocinje da raste kosa zato sto sam ga povredjivala prilikom cesljanja. Secam se je doktor insistirao da izvadi mladez sa korenom, tako sa se slazem sa savetom koji je dala Nikolina574... Sve je brzo zaraslo i zaboravila sam da sam ga imala :)
2017 07 26
Devojke hvala vam puno na savetu :) znaci mi puno :)
2017 07 27
Ja sam pre par dana makla jedan hirurskim putem je najbolje, samo sto sam isla privatno pa sam puno para pukla :D nisam mogla da cekam posto mi se poceo raspadati ne znam zasto A ako ides u drzavno onda cekas po par meseci :)
2017 07 28