Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Z A S T O ?

zasto? zasto i zasto? Pitala sam devojku za razmenu, njena krpica je 800din, na sta mi odgovorila, da mora da uzme najskuplju stvar sa moje stranice, jer je kod nje cene u razmeni vece? Ja sam je kulturno odbila. Ako dizes cenu za svoje stvari,necu ja spustati za moje,molim lepo! Zasto dizu cene u razmeni?
2017 08 11
Jaooooj to su samo stvari. Drugo internet je pretrpan garderobom uvek može da se nadje nešto drugo. To cene u razmeni veće ne razumem ili ti odgovara razmena ili ne i kraj.
2017 08 11
Jaooooj to su samo stvari. Drugo internet je pretrpan garderobom uvek može da se nadje nešto drugo. To cene u razmeni veće ne razumem ili ti odgovara razmena ili ne i kraj.
2017 08 11
Ima jedna koja to radi ovde :) a da li ima utiske? Takve i treba odbiti,neka im stoje njihove velicanstvene stvari 😂😂😂 I ja sam jednu pitala ali to sto se njoj svidelo je bilo 150din skuplje pa je rekla da platim obe postarine... Nema veze sto je stvar za stvar i sto su joj preskupe stvari.. Takodje sam kulturno odbila jer je rekla da "moram ja onda platiti postarine zbig razlike u ceni" hahahhaha kako sam se slatko nasmejala taj dan :) Ne moram ja nista :)
2017 08 11
Slazem se samo u domenu ako je tipa stvar nova i obavezno naglaseno da je prodajna 500 a za razmenu 1000 dinara. Imam nekih takvih za one sto cene svoje sve +3000rsd. Doplate su recimo nesto sto me zapanjuje..traze doplatu ili zele da doplate ali vise zele da im se doplati neka sica? Ima te takve apsurde? x-) Kiss svima na temi, Alex
2017 08 11
Sad sam imala situaciju gde me clanica kojoj velikim slovima pise ne radim razmene pita za istu, poslala mi linkove 15 stvari, ja na jedvite jade nadjem jednu i to ne za sebe jer nosim s a kod nje sve L al ajde da joj izadjem u susret i kazem joj izaberi nesto eto za tu, ona kao ok onda ovih 13 stvari i pogledaj jel ima jos nesto, kazem lepo nosim s + ne nosim fensi stvari i reko ako vam odgovara izaberite nesto za tu jednu, sledeca poruka jao izgleda da mi taj predmet nije tu moram da odustanem, haha mada sam od pocetka znala da od nje nema nista posto bi sve za nista :D a te sto imaju cenu jednu za prodaju drugu za razmenu samo zaobidjem po meni su takve clanice ... biip
2017 08 11
15 stvari 😲😲😲 Koji hit 🤣🤣🤣 Ako nista bar je kulturno odbila 😂neke se ni ne jave vise. Imala sam ja jednu razmenu gde sam isto poslala nekih desetak stvari a uzela dve haljine,ali tih mojih 10 stvari su bile neke decije stvarno je i cena bila smesna a dobila jednu novu haljinu i jednu super ocuvanu jos i dva lepa poklona uz to jer je meni zaista bilo glupo da ttazim isti broj stvari za decije sitnice. Ali je clanica ispala zaista divna i sigurno cemo saradjivati ponovo. Sve se moze ako su obe strane razumne i imaju meru ali takvih nema mnogo. A te sto stave jednu cenu za razmenu a drugu za prodaju sta reci. Jednu sam morala i to javno da pitam da mi objasni tu njihovu filozofiju. Rekla je kako je to zato sto su mnoge clanice bezobrazne i nerealne. Pa brate mili ako su vec takve onda stavi da je predmet iskljucivo za prodaju i to je to A naisla danas na jednu koja trazi razmene a u opisu profila:ne radim razmene. I odoh sad posto ne mogu da spavam od vrucine da joj nadjem temu i pitam je kako trazi razmenu kada ih ne radi. Bas da vidimo sta ce odgovoriti 😂😂😂
2017 08 11
Pa to je isti predmet. Zasto bi u jednom trenutku vredeo manje, a u jednom vise? Sacuvaj boze...
2017 08 11
Ja sam je odbila, a ona nek prodaje svoje "zlatne" stvarcice, ja cu uvek naci lepse i bolje :P A necu svakako dozvoliti da mi umanjuje cenu za moj stvari,pa ne prodajem skart robu, a da ona uzdize ko da ne znam sta su.
2017 08 11
Podrzavam to dati vise stvari za jednu samo ova mi je od starta bila antipaticna valjda zbog onog ne radim razmene dok meni nesto ne zatreba to mi stalno na forumu bode oci kad clanice otvore temu trazim samo za razmenu a na profilu ne radim razmenu nemojte ni da me pitate slucajno za istu xD, a vidjam kod clanica u opisu nekad pise ne radim razmene osim ako ja vas pitam za istu, a druga stvar sto je vidno zelela da za majicu od 300 din. dobije stvari za 1500 da je bila realna i i izabrala na kraju 5 stvari umesto 13 za nju mozda bi dobila sve. Meni nekad dodje da nekoj clanici posaljem poruku Zasto? za neke stvari al se ugrizem za jezik i kazem sebi samo produzi, samo produzi :D
2017 08 11
Ja sam nekih 600x na forumu pokusavala da objasnim zasto neke clanice (i ja sam među njima) stavljaju na profil da NE RADE RAZMENE, ali ipak bi se možda u nekim situacijama menjale. Dok nisam na profilu izvrištala da NE RADIM RAZMENE javljale su mi se svakakve face koje bi, bože moj, volele da se menaju za npr. moju Armani majicu ili neku stvar sličnog ranga čija je vrednost preko 1000, 2000, 3000 din, a na svom profilu imaju u ponudi 2 pocepane majice, kremu kojoj je prosao rok i farmerke zvoncare od pre 15 god. Mene je lično stvarno smorilo da iznova i iznova dolazim u takve situacije i prosto sam želela da se zaštitim smarača i ubeđivanja kako su te farmerke poslednji modni krik. A i dan danas se dešava da mi stižu takve ponude bez obzira sta mi pise na profilu, tako da nikad kraja bezobrazluku.
2017 08 11
Mislim da clanice kojima pise da ne rade razmene, a rade kad im treba nesto, tako treba i da napisu na profilu - "Radim razmene, ali samo kada meni treba nesto." To je onda istina, ovako izgleda licemerno. :) Ja se prva ne javljam osobama koje prodaju nesto mnogo skupo da pitam za razmenu, jer ni sama nemam skupe stvari - sirotinja treba da se menja sa sirotinjom. :D I da, javim se uglavnom kada neko trazi razmenu, inace ne volim da smaram ljude. Sto se ove teme tice - i ja sam to vidjala, smesno je, ali nisam imala ni pokusaj saradnje sa takvima, nekako bas pazljivo biram kome cu se javiti.
2017 08 11
Mene kad pitaju za razmenu clanice sa skupim predmetima sta god da izaberem je drugaricino,sestrino ili je rezervisano ali ne pise da je rezz :) Kulturno im kazem da nemam sta da izaberem jer su njihive cene visoke i onda kazu nema veze uzecu ja vise predmeta od tebe,a iskreno ne znam zasto bih ja dala dve majice npr.za jednu njenu koja je istog ranga samo je duplo skuplja.. Tako da se zahvalim lepo ili im kazem da "evo sad cu i ja da promenim cenu pa ce biti ista kao tvoja" onda ucute i nema ih :)
2017 08 11
Pa da, svako moze da nabija cene i da onda izigrava ludilo, da trazi vise stvari, najskuplje, itd. Imala sam par razmena, sve saradnje su bile super - i devojke i predmeti. Rado cu se menjati opet, a i kulturno odgovoriti ako nisam za razmenu. Ima ovde normalnih devojaka, sva sreca, ali svuda postoje posebni slucajevi, tu se nista ne moze. :D
2017 08 11
" Evo sad ću ja da promenim cenu..😂😂😂😂😂😂😂 @Marylin carice 😆❤
2017 08 11
1 2