Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Dobro, svako iole pismen ume to da uradi, niko se ne hvali printscreanovanjem. Hocu da znam kako znate da su slike pojedinih clanica skinute sa neta,na kom ste sajtu ili mesti videle te iste slike? To je eventualni dokaz bez toga nista.
2013 07 31
E, veći dokaz mi je kad mi rod rođeni kaže da takva i takva osoba ne živi u mestu za koje tvrdi, nije rođena u mestu za koje tvrdi, niti radi na mestu za koje tvrdi. Nakon detaljne provere [:osmeh] Mala je ovo država. Ja bih malo skratila jezik, da sam na mestu nekih ljudi. Ali svaka budala, dovoljno drska da laže, ne može da drži jezik za zubima. Poznata stvar [:keziti]
2013 07 31
snezana, Niko ovde nije lud, ili glup. Svako, kako Vi kazete, iole pismen (iako ovo sto cu reci, nema veze sa pismenoscu), vidi kada je slika skinuta sa interneta. I zasto bi se vi tuzakali protiv sajta, je l' je Vasa privatnost ugrozena?
2013 07 31
Pusti je da skine još neku sliku sa profila... [:smejati]
2013 07 31
Drage moje,pa ja sa ovom curom imam pripremljenu saradnju...djednom je totalno upoznata sa sajtom i ... [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2013 07 31
Hahaha. [:smejati] [:poljubac]
2013 07 31
Gagaa, Sta si htela da kazem, nisam najbolje razumela. [:smejuljiti] [:lepota]
2013 07 31
Gaga, možda malo da odložiš saradnju, nisam pametna. ;) Zlu ne trebalo.
2013 07 31
auuuuuuuuuuuu..jesam... [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2013 07 31
Da li se ovde misli na informaticku pismenost? [:smejuljiti]
2013 07 31
* kazes [:smejuljiti]
2013 07 31
Ja radim na mestu za koje tvrdim.Zivim u gradu gde sam rodjena i sta onda. Prvo, ovaj sajt nema nikakvu ama bas nikakvu proveru identiteta i samim tim nema nikakvu zastiti kupca-prodavca.To sto se vi ovde prepucavate, pravite black liste i sl. nista ne vredi, jer svako moze da sa svog, komsijinog ili cak kompjutera nekog internet caffe-a napravi gomilu naloga, koji ce raditi(citaj) saradjivati(navodno) izdeliti utiske, kupiti neku krpicu medju regularnima i kad zazvoni sat svi ti fakeri(fejkeri) ce postaviti primamljivije stvari, primamljivije cene i opet vas zavrnuti, prevariti, obmanuti i sta ...ne mozete im nista, jer svojevoljno uplacujete novac, svojevoljno saljete pakete, niko ama bas niko vas na to nije primorao ili prisilio.
2013 07 31
Hahaha, HelloKitty, izgleda. [:smejuljiti]
2013 07 31
Ovde je opet neka zurka koliko vidim,pozdrav devojke,u prolazu sam pa reko da vam bacim jedan kiss... [:poljubac]
2013 07 31
O, varaš se kad misliš da tu ne može ništa da se uradi. [:smejuljiti] Ja sam vaspitana kao pacifista, ali kad neko proba da me napravi budalom, lomim ruke. [:osmeh] Pouzdano efikasna mera protiv krađe. [:osmeh] Joj, čudo jedno šta sve ima da se nađe na ebay-u! A tek čudo jedno što ne volim pretnje.
2013 07 31
1 2 3 4 5 6 ... 125