Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

...i prošlo je 24 sata od vaše objave, a niste joj ostavili negativan utisak jer...?
2019 03 28
> EsBeBe: > ...i prošlo je 24 sata od vaše objave, a niste joj ostavili negativan utisak jer...? Dobro pitanje
2019 03 28
S obzirom da se na ovom sajtu desava puno prevara, mislim da administratori moraju da urede po ugledu na neke druge sajtove, gde se unose licno podaci, i kontrolise da sa istim podacima nema vise profila, takodje da se ne moze jedan predmet pojavljivati sa vise cena, mozda i ograniciti broj predmeta po osobi, da bi se sve ispratilo. Evo npr. ( nije suparnicki sajt), polovni automobili ne dozvoljavaju dva automobila za dzabe, vec za jedan se doplacuje. Mislim da nema smisla da neko " ceo butik " prodaje na sajtu za DZ. Takodje, trebalo bi da se potvrdi posle unosa podataka da se garantuje to sto je naposano. Previse se ogradjujete od SVEGA! Time dajete na slobodnoj manipulaciji medju clanicama. Ne pametujem, vec samo iznosim moj stav. Pa kako zelite. Pozdrav
2019 04 01
> SSSnezana: > S obzirom da se na ovom sajtu desava puno prevara, mislim da administratori moraju da urede po ugledu na neke druge sajtove, gde se unose licno podaci, i kontrolise da sa istim podacima nema vise profila, takodje da se ne moze jedan predmet pojavljivati sa vise cena, mozda i ograniciti broj predmeta po osobi, da bi se sve ispratilo. Mislim da se to ovde nece desiti
2019 04 02
> EsBeBe: > ...i prošlo je 24 sata od vaše objave, a niste joj ostavili negativan utisak jer...? Zato što sam tri puta već radila to i onda one meni ostave negativan i ljudi koji ne čitaju, a kupuju kod mene, vide negativan bezveze, a Adminu sajta treba 3 meseca da reši to uvek, pa ne želim da mi stoji to toliko bezveze i nerviram se za dzabe oko toga. Samo zato. Ja uvek pišem i Adminu, kada imam ovakvu situaciju prvo, ali retko kada dobijem odgovor, ili jako puno kasni. Ja imam dokaze i sve. Kada Admin krene da odgovara odmah na poruke i rešava brzo stvari, tada će i sajt normalnije funkcionisati, ovako svi imaju strah, kao i ja, a neko nema ni vremena da se non stop mačuje sa raznim prevarantima ovoliko ovde, ja sam naišla na dosta njih i non stop nailazim, kada bih krenula svima da lepim negativne, uzvratile bi sve uvek, kao što i rade. Ja mislim da to nije rešenje. Ovde sam htela da obavestim samo ljude da paze, to je samo moja dobra volja da se još neko zezne.
2019 04 15
Imala sam i situaciju gde me je jedna članica takodje prevarila i sve sam objasnila bila Adminu, odmah joj ostavila negativan i naravno ona meni, Admin sajta je posle mesec dana odgovorio/la i video/la da sam u pravu i meni obrisao/la negativne od nje, nakon čega je dotična opet ostavila bila naknadno opet negativan, pa sam opet pisala Adminu i čekala i opet posle nekog vremena mi je obrisana negativna, nakon čega mi je članica treći put nakon dva brisanja negativnih ocena zalepila negativnu i protivila se Adminu, pa je Admin sajta blokirao na kraju. Da li mislite da neko non stop ima živaca i vremena za ovakve situacije i da lepi non stop negativne, a da mu prevaranti uzvraćaju, a da se to duže vreme ne rešava??
2019 04 15
> MarinaMili: > Imala sam i situaciju gde me je jedna članica takodje prevarila i sve sam objasnila bila Adminu, odmah joj ostavila negativan i naravno ona meni, Admin sajta je posle mesec dana odgovorio/la i video/la da sam u pravu i meni obrisao/la negativne od nje, nakon čega je dotična opet ostavila bila naknadno opet negativan, pa sam opet pisala Adminu i čekala i opet posle nekog vremena mi je obrisana negativna, nakon čega mi je članica treći put nakon dva brisanja negativnih ocena zalepila negativnu i protivila se Adminu, pa je Admin sajta blokirao na kraju. Da li mislite da neko non stop ima živaca i vremena za ovakve situacije i da lepi non stop negativne, a da mu prevaranti uzvraćaju, a da se to duže vreme ne rešava?? I ja imam taj isti problem, ali kao kupac. Bila sam zimus oštećena, dala članicu negativnu ocenu, ona naravno meni odmah zvekne jednu, pišem adminu, posle mesec dana mi je obriše, par dana od tada mi članica opet piše negativnu, ja opet pišem adminu, evo, prodje skoro 2 meseca, a ta negativna mi toliko bode oči... Da sam ja bila kriva za nešto, pa da se pokrijem ušima i ćutim...
2019 04 15
> Sara20: > > MarinaMili: > > Imala sam i situaciju gde me je jedna članica takodje prevarila i sve sam objasnila bila Adminu, odmah joj ostavila negativan i naravno ona meni, Admin sajta je posle mesec dana odgovorio/la i video/la da sam u pravu i meni obrisao/la negativne od nje, nakon čega je dotična opet ostavila bila naknadno opet negativan, pa sam opet pisala Adminu i čekala i opet posle nekog vremena mi je obrisana negativna, nakon čega mi je članica treći put nakon dva brisanja negativnih ocena zalepila negativnu i protivila se Adminu, pa je Admin sajta blokirao na kraju. Da li mislite da neko non stop ima živaca i vremena za ovakve situacije i da lepi non stop negativne, a da mu prevaranti uzvraćaju, a da se to duže vreme ne rešava?? > I ja imam taj isti problem, ali kao kupac. Bila sam zimus oštećena, dala članicu negativnu ocenu, ona naravno meni odmah zvekne jednu, pišem adminu, posle mesec dana mi je obriše, par dana od tada mi članica opet piše negativnu, ja opet pišem adminu, evo, prodje skoro 2 meseca, a ta negativna mi toliko bode oči... Da sam ja bila kriva za nešto, pa da se pokrijem ušima i Pa, bode oči zaista. To nije rešenje, jer će druga osoba takodje uvek ostaviti negativan, iako zna da je prevarant, ja sam na razne osobe ovde nailazila ovde. Za to sve treba imati i vremena i živaca. Tužno je, ali istinito, da ima puno prevaranata na sajtu i da lepljenjem negativnih ocena non stop svima možemo da zaradimo i par negativnih mi koji smo oštećeni i koji se borimo protiv prevaranata. Moje mišljenje je da prvo treba da se obrati Adminu, pa onda ostavi negativna, ali da Admin odgovori brzo, a ne za mesec dana ili duže I da prevananti koji prevare, a daju negativnu onome koga su prevarili da budu blokirani momentalno. Bilo bi lepo da postoji i više njih u funkciji Admina, ako jedan ne može da postigne sve.
2019 04 15
Pozdrav, sta radite kada Vas neko obmane, da ne kazem prevari? Opisan predmet je “ novo i neobuvano”, a stignu izlizqne stare patike, i jos tvrdi da ih je poslala nove i ne zna o cemu pricam
2019 04 16
Clanica: Zeljatopalov98 je u pitanju... kome prijaviti i da li to uopste funkcionise? Hvala devojke
2019 04 16
> tanjabg80: > Pozdrav, sta radite kada Vas neko obmane, da ne kazem prevari? Opisan predmet je “ novo i neobuvano”, a stignu izlizqne stare patike, i jos tvrdi da ih je poslala nove i ne zna o cemu Pozdravv. Baš sam gore pisala o sličnoj situaciji. Obratite se Adminu sajta, ali ko zna kada će Vam odgovoriti. Ukoliko je iznos ispod 5000 din., a članica ne želi da vrati novac, a Vi njen predmet nazad, uglavnom ništa ne možete uraditi, ali zato Admin sajta može blokirati člana, ukoliko imate dokaze i sve iznesete.
2019 04 16
Kako da prijavim prevaranta a da ne ostavim njegov, (njen) broj tel?
2019 05 09
Beba7747
2019 05 17
Bilo bi dobro da se napravi spisak svih prevaranata i potencijalnih prevaranat kako bi se svi klonili takvih. Zato devojke/žene ko ima tako neku osobu sa profilom neka istakne.
2019 05 30
> maslacak73: > Bilo bi dobro da se napravi spisak svih prevaranata i potencijalnih prevaranat kako bi se svi klonili takvih. Zato devojke/žene ko ima tako neku osobu sa profilom neka istakne. Postojala je crna lista sa pravim podacima o prevarantima ,obrisana je ,jer iznosenje necijih podataka nije dozvoljeno . Ostaje ova crna lista gde se upisuju prevaranti samo ime i prezime i link do profila .Drugacije ne moze .Ja imam spisak nekih prevaranata ali to nije dovoljno jer svakim danom nicu novi .
2019 05 30
1 2 ... 94 95 96 97 98 99 100 ... 125