Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pitanje za sve članice? :)

Ja sam član sajta MK godinama, mogu reći od početka i stvarno gotivim ovaj sajt ali sam prethodnih meseci imala mnoooogo obaveza i ulazila sam samo da postavim po neki predmet ili da odgovorim na pokoju poruku. Elem, uvek mi je bila želja da pregledam bukvalno CEO sajt, ali od toga definitivno nema ništa pa me interesuje da li je neka od vas to uradila, da li redovno pratite "nedavno postavljene predmete" itd Većina predmeta i cena su van svake pameti ali iz ličnog iskustva znam da se na sajtu zaista mogu naći fenomenalne, kvalitetne i originalne stvari za male pare što je, u suštini, poenta ovog sajta 😊
2017 08 15
Uh, jako tesko, tek nekoliko godina sam ovde i stvarno svasta istrazujem, listam i nedavno ubacene predmete... No, nikada ne uspem da ispratim sve:)
2017 08 15
Ja sam ranijih godina vise pratila, pogotovo dok je postojala stara verzija sajta, koja mi je bila mnogo bolja i preglednija. Sad samo konkretno ukucam sta mi treba i gledam. A zaista se mogu naci dobre stvari po povoljnim cenama. Ja nisam mnogo kupovala, ali sam svaki put "ubola" nesto odlicno...
2017 08 15
Uuuu ja redovno pratim nove predmete Do sada mi se desilo makar 15-20x (bukvalno) da mi odlicna ponuda(cena-kvalitet) izmigolji ispred nosa iako je predmet postavljen pre par sati Zato kad god imam vremena udjem u prelistam sve ponude nove mada to radim cesto i po 2-3x dnevno pa mi je potrebno samo par minuta jer prepoznam predmete koje sam vec videla i to sve "prekontrolisem" u najkracem roku bez oduzimanja mnogo vremena :")
2017 08 15
ja u poslednje vreme bas cesto gledam "nedavno postavljene predmete" u tim kolicinama da non stop dolazim do onih koje sam vec pregledala,i bukvalno mi deluje kao da sam sveeee videla,sto naravno nije tako ali dobro neka me :D
2017 08 15
i ja volim da pogledam nedavno postavljenje plus ukucam u pretrazivac ako imam jos nesto. Ali neke cene su bezobrazno visoke.Bas! Ljudi moji, second hand prodavnica na svakom cosku, lepe stvari mozes da nadjes, opipas i probas za 200, 500 dinara...
2017 08 15
Pozdrav devojke! U potpunosti se slazem sa MajaSchatz i vodavoda u vezi cena koje pojedine clanice stavljaju. Inace, ja sam nova ovde, tek nekih mesec dana, ali mi je dovoljno da ispratim situaciju. Dosla sam sa namerom da rascicstim ormar jer sam kao i vecina vas ovde kupoholicarka, koja iznese npr haljinu max 2x i ona dalje samo stoji u ormnau i stoga sam otkrila ovaj sajt da bih se resila golime stvari koja je kao nova a samim tim eto neki dinar da tako uzmem. U isto vreme sam se aktivirala i na jos jednom sajtu za prodaju i za samo 2 meseca zaista prilican broj stvari prodala. A onda sam i shvatila zasto. Moje cene su zaista bile simbolicne. Onda sam resila da ipak sad kupim i ja nesto i susrela se sa neverovatnim cenama. Npr ALDO cipele sam pre 5dana u Delta Citiju na Novom Beogradu kupila za 3100din a ovde naisla na ISTE koju clanica prodaje za 6900din. Morala sam da je obavestim o tome da sam sigurna da ih po toj ceni nece prodati i za koje pare sam i gde ja kupila.Na sta mi je rekla `dobrar popust ste nasli`. PA NARAVNO DA JESAM I TO DELTI ! Nemam ja nista protiv odakle je ko, da me ne shvatite pogresno, ali je totalno suludu da mi prodajete stvari po abnormalnim cenama a ja cu iste u Beogradu kupiti i to u najvecim shooping centrima. Sada posecujem profile devojaka samo i iskljucivo ovako preko foruma bas kao sto cu i vase sada kad sam ovo procitala Veliki pozdrav :") :")
2017 08 15
Slazem se sa svima.. Mene najvise nervira kad vidim da neko prodaje kineske majice po 1000 i 500din koje znam da kostaju 300din u bloku 70. Pa za 1000din plus 500din koliko sa otkupom bi kostala ima nove farmerke u Berski npr. NattasaNina moguce da ste njihove ciplele kupili na popustu jer su Aldo malo skuplje a clanica je mozda kupila tek kad su izasle ali to joj opet ne daje za pravo da ih prodaje po toj istoj ceni ako su nosene. Pa ovde i kad je nesto novo trebalo bi bar u pola cene da kosta jer se onda ne isplati nikome takva kupovina sa postarinom.
2017 08 15
> Marylin: > Slazem se sa svima.. Mene najvise nervira kad vidim da neko prodaje kineske majice po 1000 i 500din koje znam da kostaju 300din u bloku 70. Pa za 1000din plus 500din koliko sa otkupom bi kostala ima nove farmerke u Berski npr. NattasaNina moguce da ste njihove ciplele kupili na popustu jer su Aldo malo skuplje a clanica je mozda kupila tek kad su izasle ali to joj opet ne daje za pravo da ih prodaje po toj istoj ceni ako su nosene. Pa ovde i kad je nesto novo trebalo bi bar u pola cene da kosta jer se onda ne isplati nikome takva kupovina sa postarinom. Upravo tako. Slazem se sa Vama u potpunosti. A sto se tice konkretno mog slucaja, pa naravno da znam da sam odlicno prosla zato sto iskljucivo i samo u ALDO kupujem obucu jer obozavam njihove modele, zato sam to sve i rekla (: bile su 9800din pa su dosle do 3100. Pratim cene i akcije :D Naravno da hocemo sve da zaradimo ovde, ali ni upola za pare za koje mozete nov komad kupiti, a ne polovan za duplo vece pare. Zato smo valjda ovde :
2017 08 15
Godinama sam na sajtu i volim ovaj sajt. Prelistam nedavno ubacene predmeta kad imam vremena. Vise sam na sajtu da prodajem nego da kupujem , a da se mogu naci super kvalitetne i jeftine stvari to je definitivno tacno . Ima i clanica koje nabudze cene ali kontam da to nece nikada ni prodati po tim cenama.
2017 08 18
Ima ovde i clanica koje imaju poprilicno visoke cene, s obzirom da su stvari polovne, ali broj njihovih utisaka ljude navodi na poverenje, pa ipak kupuju od njih.
2017 08 18
Ja mislim da je nemoguće uopšte pregledati ceo sajt. Za to bi trebalo mnogo živaca i stprljenja, a ja uglavnom tražim ono što me interesuje . A, za cene mislim da svako ima pravo da traži koliko smatra da treba , sve zavisi da li hoce da se reši tih stvari ili hoće i da zaradi koji dinar i sve zavisi kako je do njih došao. Da li hoće da proda pa da sebi kupi nešto potrebno ili umesto da baci stavi ovde da proda za ma koje pare . Ima nas raznih. Ja ne bih nikog osudjivala, svako zna svoje... pa sam će videti kasnije hoće li prodati ili ne. A, svaka roba ima svog kupca. Ja sam slušala devojke koje kažu da upravo neće da kupuju na ovakvim sajtovima stvari koje vide da su par stotina dinara,jer misle da je to neki bofl. Tako da... kažem ima nas raznih :)
2017 08 21