Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ja ovo gubljenje stvarno ne razumem...

Naisla sam na bar 20 takvih objava... Profilna fotografija za jedan predmet je neka ultra super fotka, skinuta sa neta, a ostalih 4 ili manje totalno drugaciji predmet, nema veze sa garderobom koja se zapravo prodaje... Meni ovaj trend nije najjasniji. Je l to zbog vise pregleda, sta? :D :D :D Ili cista navlakusa da neko pomisli da prodajete jedno a prodajete nesto levo sto bas nikakve veze sa tim nema...
2017 08 15
Četvoro očiju da otvoriš... ,:( Nisam obraćala pažnju na to, jer je sajt pun fake fotki i predmeta koji bi da liče na fotke. I ne bih ništa ni napisala. Ali sad naleteh na top haljinu, ZNAČI BEZ RAMENA na fotki, a pored uslikan pravi predmet - haljina na okrugli izrez i male rukave... Pa ko ne primeti razliku, može da je pazari slobodno... :s
2017 08 15
> TatjanaMikulic: > Četvoro očiju da otvoriš... ,:( > Nisam obraćala pažnju na to, jer je sajt pun fake fotki i predmeta koji bi da liče na fotke. > I ne bih ništa ni napisala. Ali sad naleteh na top haljinu, ZNAČI BEZ RAMENA na fotki, a pored uslikan pravi predmet - haljina na okrugli izrez i male rukave... > Pa ko ne primeti razliku, može da je pazari slobodno... :s Pa bas to... Sasvim nepotrebno... Ko se upeca upecao se 😂
2017 08 15
Vrlo cesta pojava, u pocetku me nervirala, sada me dobro nasmeje, i naravno malo smori jer moram da otvorim i pogledam sve fotografije x-)
2017 08 15
> Marija-Maja: > Vrlo cesta pojava, u pocetku me nervirala, sada me dobro nasmeje, i naravno malo smori jer moram da otvorim i pogledam sve fotografije x-) Sou stvarno. Taman se ponadam i nista.😁
2017 08 16
Takve predmete bi trebalo prijaviti adminki.
2017 08 16
> MajaSchatz: > Takve predmete bi trebalo prijaviti adminki. Pa verujem da bi trebalo ali sam to vise prokomentarisala kao nesto sto mi je neshvatljivo i bezveze ali svako radi kako mu je volja, ako vec postavljaju takve slike, a stvarno ima dosta njih koje to rade, verujem da ste svi naisli na tu pojavu, mozda to i nije neki poseban problem na ovom sajtu.
2017 08 16
> MajaSchatz: > Takve predmete bi trebalo prijaviti adminki. Pa verujem da bi trebalo ali sam to vise prokomentarisala kao nesto sto mi je neshvatljivo i bezveze ali svako radi kako mu je volja, ako vec postavljaju takve slike, a stvarno ima dosta njih koje to rade, verujem da ste svi naisli na tu pojavu, mozda to i nije neki poseban problem na ovom sajtu.
2017 08 16
Devojke znam da nije tema,ali jedno pitanje. Poslala sam devojci poruku da hoću da kupim patike, pitala je da li može da koriguje cenu, ona odgovorila da moze, ja joj poslala adresu da mi posalje patike a nje nema da uopšte odgovori od juče. A vidim da se loguje na svakih 2-3 sata. Šta da radim?
2017 08 16
Ma i treba da budete blokirane kada ste nedokazane,zao mi je samo sto se to ne realizuje brze..gomila slika sa neta koje nisu ni nalik predmetu koji je ponudjen sa vase strane(umesto sto tracite vreme na skidanje skika sa neta bolje svoj predmet uslikajte iz vise uglova,verodostojno prikazite to sto nudite)..iznova vidjam i stancovanje predmeta iz butika..postavljanje oglasa u kojima trazite neki artikal a jasno je naglaseno da postoji rubrika za to..ne znam kako vas samo ne mrzi da se vrtite u krug i kako vam ne dopiru do mozga pravila sajta..strasno..
2017 08 16
> 80088: > Ma i treba da budete blokirane kada ste nedokazane,zao mi je samo sto se to ne realizuje brze..gomila slika sa neta koje nisu ni nalik predmetu koji je ponudjen sa vase strane(umesto sto tracite vreme na skidanje skika sa neta bolje svoj predmet uslikajte iz vise uglova,verodostojno prikazite to sto nudite)..iznova vidjam i stancovanje predmeta iz butika..postavljanje oglasa u kojima trazite neki artikal a jasno je naglaseno da postoji rubrika za to..ne znam kako vas samo ne mrzi da se vrtite u krug i kako vam ne dopiru do mozga pravila sajta..strasno.. Ja sam nova ali stvarno primetih razne nepravilnosti na sajtu, cak su upadljive i meni kao novajliji.
2017 08 16
> 80088: > Ma i treba da budete blokirane kada ste nedokazane,zao mi je samo sto se to ne realizuje brze..gomila slika sa neta koje nisu ni nalik predmetu koji je ponudjen sa vase strane(umesto sto tracite vreme na skidanje skika sa neta bolje svoj predmet uslikajte iz vise uglova,verodostojno prikazite to sto nudite)..iznova vidjam i stancovanje predmeta iz butika..postavljanje oglasa u kojima trazite neki artikal a jasno je naglaseno da postoji rubrika za to..ne znam kako vas samo ne mrzi da se vrtite u krug i kako vam ne dopiru do mozga pravila sajta..strasno.. Ja sam nova ali stvarno primetih razne nepravilnosti na sajtu, cak su upadljive i meni kao novajliji.
2017 08 16
> Alexandraaa: > Devojke znam da nije tema,ali jedno pitanje. Poslala sam devojci poruku da hoću da kupim patike, pitala je da li može da koriguje cenu, ona odgovorila da moze, ja joj poslala adresu da mi posalje patike a nje nema da uopšte odgovori od juče. A vidim da se loguje na svakih 2-3 sata. Šta da radim? Mozda je propustila poruku a mozda ipak ne zeli saradnju ali te ignorise... Ko ce znati...
2017 08 16
> Alexandraaa: > Devojke znam da nije tema,ali jedno pitanje. Poslala sam devojci poruku da hoću da kupim patike, pitala je da li može da koriguje cenu, ona odgovorila da moze, ja joj poslala adresu da mi posalje patike a nje nema da uopšte odgovori od juče. A vidim da se loguje na svakih 2-3 sata. Šta da radim? Mozda je propustila poruku a mozda ipak ne zeli saradnju ali te ignorise... Ko ce znati...
2017 08 16
APP...AKO PRODJE PRODJE 😃
2017 08 21
1 2