Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

hahahahah nikad kraja

Dopisujete se ceo dan o predmetu koji zeli da kupi. Slikate,spolja,sa strane,iznutra Snizite cenu za 500din! Kazete da saljete nakon uplate postnetom, i tu svaka saradnja prestaje :) :) :) A što? Ima 0 utisaka i trazi da se posalje paket na poverenje 😅 što bih ja tebi verovala ako ne verujes ti meni da ces dobiti paket. Kad trazis uplatu unapred to je njima uvreda :) a onda kad im saljes na poverenje ne uzimaju paket pa platis dupli ptt. Zato stavis u opisu na profilu da ne dolazi u obzir drugacija saradnja osim te takve po tvojim uslovima pa ko hoce super,ko nece,nista. P.s. kada meni traze da uplatim unapred,ja uplatim i postujem tudje uslove.
2017 08 15
Kad sam tek dosla na sajt, pre mesec dana, zelela sam neku majicu i clanica je rekla da moram da prvo uplatim novac. Imala sam 0 utisaka, normalno. Dvoumila sam se i pitala da li je to zaista neophodno, nisam se jos susrela sa tim, jer nisam mnogo ni kupovala preko interneta. Pitala sam bas i mamu, ona mi je rekla "ne znam sto moras da uplatis pre, ko garantuje da ce ona tebi poslati majicu". Na kraju mi je clanica objasnila malo situacije koje je imala - vracanje paketa, ja 0 utisaka, itd. Sve to mi je bilo cudno jer nikada ne bih narucivala nesto ako nemam para da to i podignem, nije mi jasno sto neko to radi. Uplatila sam joj, nije imala nijedan negativan, imala je puno pozitivnih utisaka, sve je ispalo ok. Ali novim clanicama nije bas sve jasno i ne treba osudjivati.
2017 08 15
Ma nikako nemojte slati i ja sam mislila da neko kad poruci paket da ga zaista zeli ali ne,vratio mi se nakon 10 dana cekanja jer je neka posta bila u pitanju gde stoji 10dana a ne 5. Cisto da vas podsetim o kojoj adresi je rec : Stevanovic Tanja Ivanjica-Bukovica bb. Kasnije sam saznala za jos njena dva profila koja su blokirana zbog istog razloga. Znaci zeni je gust da narucuje i ne preuzima. Clanice koje zaista zele nesto da kupe uplate unapred bez problema.
2017 08 15
Ja sam kupila dosta stvari ovde bez uplate unapred, a iskreno, problem mi je da uplatim unapred, jer mozda se nekad desi da ne mogu bas istog dana da uplatim, a clanica nece da sacuva 2 dana, pa se sve komplikuje i na kraju ode nekom drugom ko je mogao istog trenutka da uplati. To hocu da kazem, bez ljutnje ali ima i nas koji zaista zelimo nesto a kupujemo sa interneta da bi nam doneli kuci(/na posao) jer nemamo uvek vremena za cekanje u banci... :)
2017 08 15
Naravno moj poste se odnosi na clanice bez utisaka. Ja sam uvek slala pouzecem cak i njima ,nisam imala probleme do sad ali posto mi je ovo iskustvo izvuklo iz dzepa 350din a mogka sam ddtetu igracku da kupim,zbog toga vise necu slati pouzecem osobama bez ili sa jako-malo utisaka. Nakon tog iskustva javila mi se jedna devojka za sorts sa 1 utiskom i rekla sam joj da uplati pa saljem i uplatila mi u roku od 15 min i odmah sam joj i poslala taj dan i sve super :)
2017 08 15
> MarijaMaraMara: > Dopisujete se ceo dan o predmetu koji zeli da kupi. > Slikate,spolja,sa strane,iznutra > Snizite cenu za 500din! > Kazete da saljete nakon uplate postnetom, i tu svaka saradnja prestaje :) :) :) > A što? Ima 0 utisaka i trazi da se posalje paket na poverenje 😅 što bih ja tebi verovala ako ne verujes ti meni da ces dobiti paket. > Kad trazis uplatu unapred to je njima uvreda :) a onda kad im saljes na poverenje ne uzimaju paket pa platis dupli ptt. > Zato stavis u opisu na profilu da ne dolazi u obzir drugacija saradnja osim te takve po tvojim uslovima pa ko hoce super,ko nece,nista. > P.s. kada meni traze da uplatim unapred,ja uplatim i postujem tudje uslove. podrzavam
2017 08 16
Ja kad nesto kupujem sama odmah trazim podatke za uplatu od clanice jer mi je tako lakse posta mi je iza zgrade pa lepo odem i uplatim, sva sreca jos me niko nije prevario a kupujem preko neta vec 4-5 godina sto ovde sto na drugim sajtovima, a sto se slanja tice moze kako god osim kad vidim da clanica ima negativne zbog vracenih paketa
2017 08 16
Saljem i ja pouzecem ako clanica ima pozitivne utiske i ako me normalno pita kao sto i ja nekad pitam ako mi je tako lakse . Ali ovooo ++++ Ceo dan se dogovaras,izadjes u susret snizis cenu maksimalno i upali te na kraju jer sa 0utisaka zeli pouzecem 😐
2017 08 16
Ja Kad kupujem, uglavnom tražim br.računa članice da prebacim novac preko aplikacije, ali samo onda kada imam nesto na računu. ..hahaha :") Do sada nikada nisam imala loših iskustava,uvek bi mi stigao paket i uvek sam ga preuzimala. Čitam redovno forum i zaista ne mogu da verujem čime se žene (možda i ne) bave. Ako neću nešto da kupim, neću ni da naručujem, ako mi neki artikal ne odgovara iz bilo kog razloga, kažem "Hvala, ali ...malo je, veliko je, ne odgovara i šta vec", čisto da se zna. Nije teško biti fin.
2017 08 16
@ Nikolina 574 "Koga zmija ujede i guštera se plaši" - stara, dobra... Ja podržavam uplatu pre slanja, jer i lično tako radim pri kupovini. Smatram da je sigurnije, a i manji su troškovi dostave. To da nekoga mrzi da stoji u redu je sasvim normalno... nisam sigurna da poznajem nekoga ko voli da čeka po redovima... 😱 Bankarske aplikacije su nam olašale život po tom pitanju, pa ko plaća račune, kupuje ili prodaje, barem 300 dinara baci mesečno da razne provizije, a za te parice ima održavanje računa, razne pogodnosti i brza plaćanja bez čekanja u redovima i to bez provizije (pričam o svom iskustvu u banci Intesa). Svako normalan i ko poštuje tudje i svoje vreme, neće poručivati nešto što nema nameru da preuzme, ali nažalost, nismo svi/sve takvi/e. Imala sam i ja situacije da mi se vrati posiljka, da platim duplu postarinu... evo trenutno je u toku "zavlacenje" koje traje vec dve nedelje, tipa: "ovog momenta idem da uplatim, mozete da posaljete", pa nikome nista.. nije uplatila niti sam poslala.. "uzimam 2 komplet trenerke i 2 majice.. pa ipak samo dve majice.. da budu rezervisane" napise i adresu svoju.. prodje 15 dana i tajac.. a onda kada zbog takvih situacija, npr neko odluci da ne daje rezervacije, drugi ce se ljutiti.. nije lako sa ljudima 😊 Drage moje koje niste imale losih iskustava, zelim vam da tako i ostane, a razumem ja da ne razumete vi nas koje jesmo 😄 i sve smo nekada bile "nove i neupucene", ali vreme i iskustvo nose svoje čari...pa se setite i toga kada neko ima svoje "pravilo", jer iza toga verovatno postoji dobar razlog.. Ja vam od srca želim lagane, uspešne saradnje 🍀❣️
2017 08 18
Mislim da ste u pravu vi koje ste, poucene neprijatnim iskustvom, postavile pravilo "prvo uplata pa slanje". Ja sam relativno od skoro na Krpicama i citam svasta na forumu ali, sva sreca, nisam jos imala losa iskustva. Zapravo, sad tek vidim koliko sam imala srece sa svojim prvim kupcem: ja sa 0 utisaka, devojka hoce da kupi torbu od 1500 din. i bez reci je ispostovala moj zahtev da prvo ona uplati novac a onda da joj ja posaljem torbu. Neizmernio sam joj zahvalna na tolikom poverenju. Priznajem da ne znam da li bih postupila kao ona da su uloge bile obrnute. 🙄
2017 08 19