Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kupac bez utisaka, predmeta.. kako saradjivati?

Drage sta da radim javila mi se zenica zeli da kupi patikice ali nema nikakvih podatatka o njoj, garderober prazan nema utisaka. Bojim se da ne posalhem patike pa da mi se vrate jos da placam postarinu duplo. Kako da resim to?
2017 08 24
Pa neka Vam onda uplati unapred, ako se plasite
2017 08 24
Pa svi smo mi bili na pocetku bez utisaka :-) mada treba biti oprezan naravno,licno sam bas na ovom sajtu imala 2-3 puta saradnju upravo sa takvim clanicama,ni jedan utisak i proslo je sve ok,mada opet ne mora da znaci.Kad Vam posalje podatke proverite da slucajno nije na crnoj listi,a mozda i da se dogovorite da Vam uplati pre slanja ili ako je veca suma u pitanju pola pre slanja a pola pouzecem :-)
2017 08 24
Draga ja sam bas juce slala jednoj članici koja nema nista apsolutno na profilu i bez ikakvih je ocena,bila sam u strahu,ali na kraju sve je u redu,članica je preuzela svoj paket... Mozete zatražiti recimo da Vam prvo uplati novac a onda da šaljete. :)
2017 08 24
Ja sam imala više saradnji ovde sa članicama bez ijednog utiska i stvarno nikakvih problema imala nisam. Čak sam i jednoj devojci poslala predmet iako nije imala nijedan utisak čak ni stvari a ona mi je uplatila tek posle par dana kad je stigla. Dok sam na drugom sajtu muku izmucila sa nekim ko je stariji član. Evo bas poslednja super saradnja sa devojkom koja nema utiske i prazan garderober. Nema pravila očigledno.
2017 08 24
Ja uzmem broj telefona pa lepo sve na viber ako ima sliku na viber znaci ne krije se ok je cura malo vidis na koji nacin ti pise .ja sam dosta slala da nema utiske niti garderobu.
2017 08 25
Takodje sam saradjivala sa clanicama bez utisaka i slika i za sada nisam imala problema. Samo poslusaj savete devojaka koje su komentarisale pre mene, da ne ponavljam isto, i ne brini : ) Nekima treba malo vise vremena da se snadju na sajtu, to isto treba da znas. Sretala sam se sa slucajevima da je gospodja ovde napravila profil, nema utisaka i izgleda kao lazni profil, ali je na Kupindu jedna od top clanica. Tako da i to mozes da proveris, da nema na nekom drugom sajtu nalog gde ima utisaka o saradnjama : )
2017 08 25
nista bez prethodne uplate post netom. Tako ja radim, a zaista zainteresovani kupci na to i pristanu. Sto ne bi?
2017 08 26
...
2017 08 28
Ja sam imala bas lepe saradnje sa clanicama bez utisaka i praznim garderoberima. Sve lako i brzo, fer i korektno. Tako da nema pravila, rekla bih, ali opreza nikad dosta.
2017 09 08