Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kamen u bubregu

Želela bih sa vama da podelim svoje pozitivno iskustvo u vezi sa rešavanjem problema kamena u bubregu. Ko je imao napad istog, zna da su to straaaašne muke! Nije mi poenta da vas zamaram kroz kakav pakao sam prolazila zbog tog kamena, jer to ne bi bio post nego referat.. Najkraće moguće-10 dana vezanih napada bubrega u 8.mesecu trudnoće, hospitalizacija 15 dana, pa ponovo, pa ponovo, pa jedva zakazana operacija nakon porodjaja... a ja u medjuvremenu čujem za "Baba Gocin čaj" pa reših da pokušam sa njim. Naručila 2 doze, popila ih brže nego što kaže Uputstvo. Pre ovog pokušaja, naravno išla na sva moguća snimanja, puštali mi kontrast.. kamen je bio u najdužem delu 12mm i jaaakooo oštar. Elem, ja sam ovaj Čaj popila..2 doze za ukupno 36h, a za 2 nedelje imala zakazanu operaciju. Uspavali me, ulazili instrumentima.. da bih sutradan na viziti saznala da "nisu imali šta da razbijaju"!! Prvo što sam pomislila je da su ludi i pogrešni bubreg gledali!! Medjutim.. meni ha je zapravo ovaj Čaj otopio. Ko će verovati ili ne... to već ja ne mogu znati, ali biću stećna ako barem jednom čoveku/ženi ova "moja tema" pomogne u rešavanju svog problema. 🤗🍀 Čaj se inače nabavlja iz Leskovca, ja sam iz Beograda, nemam proviziju i daleko bilo (ovo pišem za slučaj eventualno negativnih komentara). Još nešto: ni oni ljudi ne garantuju da će svakome pomoći, to naravno zavisi i od samog sastava kamena, ali ponavljam, mene je spasilo i jedino što mi je žao u celoj priči je što nisam ranije znala za "Baba Gocin čaj". Što se mene tiče, ruke im se pozlatile!!! Ako nekoga nešto detaljnije zanima, može da mi piše.. a kontakt ka njima možete naći i na internetu.. Sve najbolje i zdravi bili !
2017 09 02
Ja sam problem resila uz pomoc belog tamjana koji mozete naci u crkvenim radnjama. Pila sam ga neko vreme, po zrnce na dan i vise me ne boli u predelu ledja/ bubrega, inace mi je kamen odavno bio mali, a vremenom verovatno uvecan dosta, poceo da stvara bolove. Svakako je uvek bolje traziti alternativu, jer u prirodi postoji resenje za svaki problem 😉 Sretno
2017 09 02
Moja mama ima jako veliki kamen, 21mm, a pored njega gomilu manjih...trazimo ono sto ce ih razbiti u bubregu da bi ih izbacila nekako...da li taj caj provereno razbija kamenje ili samo tera na izbacivanje? Pitam jer se bojim da joj se neuopste zaglavi u kanalu... Mi smo u fazonu da porucimo jedan peruanski lek za koji kazu da je vrhunski jer iz Srbije nista se nije pokazalo kao provereno... U svakom slucaju znacilo bi mi da mi das kontakt od tog coveka :))
2017 09 03
Oni ne garantuju 100% da će čaj apsolutno svakome pomoći, ali ja sam za njega čula od svekra, koji je čuo od nekog drugog, trećeg..ko je čajem probleme sa kamenjem rešio. I ja sam beskrajno zahvalna na informaciji, a naravno i onome ko ga je osmislio i napravio, jer sam i ja problem veliki rešila 🤗 Princip je da čaj otapa kamen, a ne da ga "tera" na izbacivanje, jer to bi bilo.. svesno izazivanje takozvanog "napada bubrega". Njihov kontakt tel preko kog sam čaj naručila je 063-8744-479 Ne sećam se cene zaista, ali sećam se da su me 2 naručene doze plus poštarina, manje koštali nego jedan običan ultrazvučni pregled kod privatnika! Oni su mi čak predložili operaciju kod njih koja bi iznosila oko 130.000 din plus neki još propratni "momenti" 😂
2017 09 03
Meni je taj kamen bio zaglavljen u kanalu i već pravio velike probleme, da je bubreg počeo da "pati" kako kažu doktori.. odnosno već uveliko zadržava ono što ne treba, gubi svoju funkciju.. da sada baš ne detaljišem.. to se zove "staza 2". Uglavnom su predlozi doktora bili ugradjivanje sonde, što uopšte nije naivna stvar.. Zakazivanje operacije je bio težak poduhvat u državnoj instituciji. Krajnji ishod fenomenalan, tj izbacivanje čajem. Počela da pijem u utorak, a kamen izbacila u nedelju! To nisam tada ni znala... nego tek posle kada sam "vraćala film unazad" shvatila kada se to desilo. Ako Vas i taj detalj bude zanimao, pišite mi u privatnoj poruci, ovde mi je ipak malo bzvz da napišem preciznije 😊
2017 09 03
Da li je taj caj dobar i za pesak
2017 09 05
Kada je uspeo kamen da mi otopi, verujem da pesak još lakše rešava. Ja planiram da taj čaj pijem jednom godišnje, preventivno protiv kamena. Po ultrazvuku znam da se pesak opet stvara, a ne čeka mi se kamen...
2017 09 05