Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cita li neko uopste uvodne poruke u temama

Navalentne i iritantno dosadne clanice ne shvataju koliko je to kontraproduktivno cigancenje.
2017 09 10
Ovde se uopste ne radi o (ne)postovanju pravila sajta i ti to znas nego siris pricu. Za prodavca je svakako dobra promocija predmeta naravno ali u ovom slucaju se kod potencijalnog kupca stvara negativan utisak nabijanjem na nos predmet koji njega apsolutno ne zanima. Ajmo svi da kacimo linkove nasih predmeta u svaku temu na forumu, da objavljujemo rasprodaje 100x dnevno u svaki podforum, da ubacujemo jedan isti predmet svaki dan po 10x itd Jel bi to bilo ok? Naravno da ne, jadno je.
2017 09 10
Ovde se uopste ne radi o (ne)postovanju pravila sajta i ti to znas nego siris pricu. Za prodavca je svakako dobra promocija predmeta naravno ali u ovom slucaju se kod potencijalnog kupca stvara negativan utisak nabijanjem na nos predmet koji njega apsolutno ne zanima. Ajmo svi da kacimo linkove nasih predmeta u svaku temu na forumu, da objavljujemo rasprodaje 100x dnevno u svaki podforum, da ubacujemo jedan isti predmet svaki dan po 10x itd Jel bi to bilo ok? Naravno da ne, jadno je.
2017 09 10
Ja to sigurno necu da radim. Ne prozivam te, ja sam prvo pisala svoje misljenje uopsteno nisam se nikome konkretno obracala, ti se osetila prozvanom i krenula meni licno da odgovaras. Pozdrav
2017 09 10
> MajaSchatz: > > ivanaxxx: > > Ja odem da kupim crnu, a nađem belu koja tašnu koja mi se svidi i kupim je, tako da bezveze bi bilo da je tražila džemper, a nudile joj suknje npr, ovako džemper je džemper.Šta je koga blam bezobrazluk ili glupost, degutantno je kategorisati ovakve pojave, barem po nekom mom skromnnom mišljenju...Uzdizanje iznad nekog tobož blamantnog ponašanja.Šta je blam za koga je relativna kategorija.Meni bi npr blam bio da napišem tako nešto ali kad si već napisala, da ti odgovorim.☺ > Zbog takvih kao sto si ti podforum "Trazim" je izgubio smisao, niko ovde ne spominje bilo kakve ekstreme tipa trazi se dzemper-nudi se suknja, niti sam ja videla da je to bilo ko ikad uradio ali da se nudi roze, plavi, zeleni dzemper a clanica trazi ISKLJUCIVO beli e to stalno vidjam a i sama sam dozivela i nisi svesna koliko je to iritantno i sta ja kao potencijalni kupac pomislim o takvoj clanici. Ti si prva pocela sa licnim obracanjem. Ne razumem sto sve toliko tragicno shvatas, imamo razlicita misljenja ali to nije razlog da vise nikad i nista ne pises. Bilo bi dosadno da svi imamo iste stavove.
2017 09 10
Ajde ponovo sve ispocetak. Opet otvorih temu sa detaljnim opisom onoga sto trazim . Dobih ponudjeno u temi sve,drugo naravno. Cak i za broj dva vece ili manje samo ne ono sto je detaljno opisano. A i inbox takodje pun iako sam morala da prepravim i krupnim slovima napisem samo u temi. I iskreno vise me je briga da li ce neko zbog toga da misli dq sam nekulturna bas mi je pukao film. Kao da sam corava pa cu bolje videti u inboxu nego u temi koju sam otvorila. Da mi je znati sta im je u glavama samo. Ja se izvinjavam ali bas mi je doslo preko glave da niko zivi ne cita ono sto pise u uvodnoj poruci tema
2017 10 12
evo bas imam takav problem,trazim trudnicke farmerke,dobijam sve samo ne trudnicke
2017 10 17
Ja vise temu koju sam otvorila za farmerke i ne gledam iz prostog razloga sto sam valjda bukvalno nacrtala,mozda i ispala nekulturna a i dalje nude sve samo ne ono sto trazim,i iscepano i po dva broja vece ili manje,i helanke od dzinsa umesto farmerki, prosto se samo iznerviram kada otvorim temu. Ovako ne gledam,one neka nude pa eto mozda ce nekome odgovarati nesto iz teme. Sta drugo da kazem.
2017 10 18
1 2