Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koje cizme/cipele, nepropustajuce, uzeti za zimu?? :)

Zdravo svima. Planiram da uzmem cipele za zimu koje ne propustaju vodu i sneg a tople su. Moze li neko da mi preporuci koje cipele da uzmem i koje su se pokazale kao dobre bez obzira na cenu, zaista mi je preko glave onih cipela koje puknu posle mesc-dva. Svaki savet je dobrodosao. Hvala 🍀🍀☺☺
2017 09 09
Jedino gumene ti ne propuštaju sigurno,uzela sam u Knezu,u Airstepu takve i evo godinama ih nosim,mogu da ugazim gde god hoću i neće propustiti.
2017 09 09
Hvala najlepse 😊😊😊😊😊😊
2017 09 10
Ja imam Ugg, koje su cele kozne i evo vec tri zime ne propustaju.
2017 09 10
Hvala puno ☺
2017 09 10
Poenta je samo u materijalu, da su od prirodne koze i da se odrzavaju, tj impregniraju- namazu s vremena na vreme imalinom, vazelinom ili ako su zimske od prevrnute koze naprskaju sprejem, mada prevrnutu kozu ne preporucujem. Kad odem do sportske radnje u blizini, robna kuca Miljakovac, slikacu ti neke modele, outlet je radnja, pa se nadam da ce ti i cene odgovarati
2017 09 10
Hvala jecaikaja ☺☺ Kad ti bude usput. Mozes i u inboks poslati 😊 unapred hvala!!
2017 09 11
Gumene ili kanadjanke. :)
2017 09 11
Hvala na savetima i preporukama ☺☺ Imacu sve u vidu ☺☺ Hvala puno!!
2017 09 15
Што су папуче за лето то су дебеле снегарице за зиму. Мени не помаже ни једна чизма ни вуна у њој као оне кад су огромне и топле.
2017 09 17
"Rieker" čizme obožavam ❤
2017 09 18