Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena dešavanja /

Natalna karta

Jel zna neko provereno dobru izradu natalne karte
2017 09 16
I mene zanima
pre 28 dana, 18:39
Znam ja jednu vesticu koja mi upropastila zivot, i iskreno vas molim da se s tim ne petljate.
pre 19 dana, 04:26
> BabyPink: > Znam ja jednu vesticu koja mi upropastila zivot, i iskreno vas molim da se s tim ne petljate. 👀 Да ли би поделила са нама шта се тачно десило?
pre 19 dana, 16:15
Desilo se to da doticna vestica navodno svima pogadja sve. Ali se ne ustrucava da prica lose stvari. Mnogima je iz moje okoline pogodila stvarno, a ja i daje zivim u strahu da ce me stici sudbina. Naime, rekla mi je da ce me decko prevariti i da cemo se rastati. Ja sam se udala skoro, za tog decka, ali sama cinjenica da to moze da se desi izaziva najgora osecanja u meni - strah, sumnjicavost i ljubomoru-koja mi je do tog trenutka bila nepoznat osecaj. Posebno me brinu ljudi u okolini koji se u nju kunu i stvarno im se desilo sve sto je rekla, koje mi je spomenula su se desile..... Tako da mislim da je najbolje ziveti u neznanju. Mozda podsvesno izazivamo sami stvari u koje verujemo.... Iskreno nikad se vise ne bih interesovala za buducnost jer mi je donelo mnogo bola.
pre 19 dana, 16:44
Mislim da natalna karta i vidovnjaci nisu isto ili jesu vise ni ja ne znam..mada ja sam radoznala i ne plasim se buducnosti volim da znam pa kako god..
pre 18 dana, 00:42
> BabyPink: > Desilo se to da doticna vestica navodno svima pogadja sve. Ali se ne ustrucava da prica lose stvari. Mnogima je iz moje okoline pogodila stvarno, a ja i daje zivim u strahu da ce me stici sudbina. Naime, rekla mi je da ce me decko prevariti i da cemo se rastati. Ja sam se udala skoro, za tog decka, ali sama cinjenica da to moze da se desi izaziva najgora osecanja u meni - strah, sumnjicavost i ljubomoru-koja mi je do tog trenutka bila nepoznat osecaj. Posebno me brinu ljudi u okolini koji se u nju kunu i stvarno im se desilo sve sto je rekla, koje mi je spomenula su se desile..... Tako da mislim da je najbolje ziveti u neznanju. Mozda podsvesno izazivamo sami stvari u koje verujemo.... Iskreno nikad se vise ne bih interesovala za buducnost jer mi je donelo mnogo bola. Jel mislis na onu astrologa vesticu
pre 18 dana, 00:43
Слажем се да н.карта улива сумње и више од тога. Написаћу када стигнем разлоге због којих не препоручујем јер свако ко је радио волео би да је знао шта га све касније може снаћи.
pre 15 dana, 12:42
Moj savet je isti. Zaobici u najsirem luku i ne dozvoliti da ti autosugestija unisti zivot.
pre 12 dana, 16:11
> dunka84: > Jel zna neko provereno dobru izradu natalne karte imam ja jednu proverenu osobu,idem kod nje godinama 063532293
pre 6 dana, 14:29
> SanjaR: > I mene zanima imam ja jednu,idem kod nje godinama,063532293
pre 6 dana, 14:49
Пар савета из личног искуства (потресно): 1. Ствара фобије. Питајте људе који су је урадили како се осећају. 2. Мени не погађа. И то јако велике ствари: свадбу, мужа, посао! Чак и да погађа нађите на нету где све води. 3. Н.Карта је живо блато за радознале. Астрологија, тарот,амајлије, биоенергија све је почело од н. карте. Страх од судбине је зачарани круг. 4. Тешко се од тога можете смирити. Мој свештеник је рекао да то оставим иза себе. Три и по године одвикавам мисли. Све друго сам лако бацила у смеће. 5. Свако ко је то израдио а кога познајем каје се! 6. Велике лажи су у питању. Сумње нису убијене док се сребрна и скупоцена амајлија није почела зеленити од рђе. У питању је била подвала и то жестока. Од исте жене сам била упућена на биоенергију, подвалили су нам и неку пирамиду за кућу! 7. Не сме да буде ни хоби.Мени је био хоби... 8. Лако се упецате иако сте паметни, добри, вредни или мислите да сте верник. Никада нисам желела да се бавим белом или црном магијом веровала сам да само Господ може тако да зна и мења али се њему нисам обраћала. Уместо тога сам тумачила, нагађала и страховала. 9. Да сте свесни колико људи живи у заблуди , растужили би се. И слаби и јаки упадају у замку заборављају на оно у шта верују и на заповест. 10. То сви раде да али из лажне рекламе, страха, наивне радозналости или новца или лажне утехе и лажне сигурности. 11. ТО Вам је као Лош Пријатељ. И том пријатељу треба помоћ али најпре себе сачувај. 12. Компликовано је. 13. Грех је. 14. Није привлачно супротном полу, мушкарци то мрзе. 15. Члан кога треба блокирати и који вас обмањује а ви му сами прилазите само зато што вам можда каже како очекује од вас ово или оно или нечиста сила погоди нешто. Извињавам се ако сам била напорна или груба јер девојка је само желела контакт за н.карту. а тема је отишла у другом правцу.
pre 4 dana, 18:10
Tanjica184, Ana222 slazem se sa vama u potpunosti.
pre 4 dana, 20:40
А ја реко' Бог зна шта... Свакако, требало је да будеш спремна да чујеш и лоше ствари, не видим што ти је сад она крива јер је, ето, "предвидела" превару и раскид. Стављам наводнике јер ја у предвиђања која ми се не допадају не верујем. 😉 Заборавим их. Наталну карту ми није израдио нико назовимо професионалан, нешто сам преко интернета урадила и више од пола сам позаборављала, знам неке лепе ставке и једну која и није тако лепа, али не изазива ми страх. Пише да ћу највероватније доживети смрт на јавном месту, а ја то одмах себи преводим - атентат. 😄 Тако да ти саветујем да се уопште не цимаш око тога, напослетку ће те баш и преварити ако ти страхујеш од тога. А чак и да те превари и раскинете - па шта, није крај света. 🙂 Доћи ће неко бољи. <3
pre 7 sata
> PrincessX: > А ја реко' Бог зна шта... Свакако, требало је да будеш спремна да чујеш и лоше ствари, не видим што ти је сад она крива јер је, ето, "предвидела" превару и раскид. Стављам наводнике јер ја у предвиђања која ми се не допадају не верујем. 😉 Заборавим их. > Наталну карту ми није израдио нико назовимо професионалан, нешто сам преко интернета урадила и више од пола сам позаборављала, знам неке лепе ставке и једну која и није тако лепа, али не изазива ми страх. Пише да ћу највероватније доживети смрт на јавном месту, а ја то одмах себи преводим - атентат. 😄 > Тако да ти саветујем да се уопште не цимаш око тога, напослетку ће те баш и преварити ако ти страхујеш од тога. А чак и да те превари и раскинете - па шта, није крај света. 🙂 Доћи ће неко бољи. <3 U poslednje vreme razmisljam malo drugacije.... STA AKO JA NJEGA OSTAVIM! :D 8-) Salim se, sve je to puko nagadjanje, treba ziveti bez opterecenja sta ce biti i sta ce se desiti....desice ce ono sto prizovemo i ka cemu tezimo - preporucujem film "Tajna" ;)
pre 52 minuta
1 2 Sledeći