Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

PRODATI artikli

Da li bristete predmete koje prodate ? Primetila sam da kod dosta clanova i clanica stoje predmeti koji su prodati i smatram da se tako sajt bespotrebno zatrpava. Ne znam za vas ali mene poprilicno iznervira kad npr trazim neki artikal i vidim onaj koji mi se svidja , odgovara mi sve i onda u cosku vidim oznaku PRODATO . Ili druga situacija kad trazm nesto i onda pretrazujem stotine strana , a polovina je prodata i onda mi samo otezava pretragu . Mislim da bi sajt mnogo bolje funkcionisao kada bi se brisalo sve sto vise nemamo na stanju i ne bi dolazilo do zabune. :")
2017 09 18
U potpunosti se slazem, ja sacekam dok se ne cujem sa kupcem, nakon toga obrisem predmet :) Sajt je bespotrebno zatrpan svim i svacim, pa i prodatim artiklima :)
2017 09 18
Pa ono ocigledno clanice misle da ne vidimo po utiscima da su nesto prodale nego mora da im stoje prodate stvari na profilu i jos postavljaju pitanja zasto mi admin brise prodato, a jos gore je sto jedna devojka ovde drzi majicu koju je prodala jos pre godinu dana i jednostavno ne zeli cak ni da oznaci da je prodata jer joj jedino ta majica privlaci kupce ocigledno, bzv.
2017 09 18
Pa stvarno nema smisla , valjda zato postoje pozitivni i negativni utisci da bismo videli koliko artikala je neko prodao. Nema potrebe za drzanjem prodatih stvari kao dokaz kupoprodaje . Ali mislim da mi generalno kao pojedinci mozemo da sprecimo sajt da baguje i da se bespotrebno zatrpava ako bi svako sredio svoj profil da mozemo sa uzivanjem da kupujemo / prodajemo :")
2017 09 18
Amin.
2017 09 19
Kad nesto prodas, to vise nije tvoje i po mom skromnom misljenju - nemas pravo da zadrzavas predmet na profilu.
2017 09 19
Brisem odmah nakon sto clanica preuzme paketic , iskreno i smeta mi da vidim i na svom profilu predmet koji je prodat a jos uvek stoji 😯😑 al opet sve je stvar navike kako je ko navikao
2017 09 19
Kad neko rezervisi ili da kaparu, a jos ne preuzme - ostavljam artikal. Kada se zavrsi kupoprodaja u potpunosti - brisem. Ne vidim svrhe da stoji i dalje oglas.
2017 09 21
Brisem odma kad paket preuzet .Samo opterecuje sajt kad se nebrisu stvari kad bi svi bili ljudi i radili kako treba lakse bi se dolazilo do stvari koje zelis .
2017 09 23
Da,nervira me da mi stoji artikal koji vise nije moj 😃
2017 10 04
Eto bas juce sam nesto svrljala po sajtu i naletim na jedan profil gde sigurno ima oko 100 predmeta, a na svakoj strani po dva ili tri prodata artikla. Izgleda dosta nepregledno , a i samim tim ako ja lupam sad hocu da trazim haljinu pa ukucam haljine i izbaci mi sajt 10 njenih oduzima mi vreme, a jos kad bi tako svako ostavljao pa niko nikad ne bi nasao ono sto mu treba. Popijes kafu , naoruzas se strpljenjem i tek onda kreces u potregu :)
2017 10 04
Kada bi svi sredili profile i obrisali prodate (i duplo postavljene, čak sa različitim cenama) predmete - sajt bi bio pregledniji. Ne vidim svrhu držanja prodate stvari - pa ako je prodata, onda je više nema i šta će onda u ponudi? Ovako, dok nešto pronađeš - ode par sati... ako ne izgubiš strpljenje :(
2017 10 04
Brisem cim mi dodje novac od osobe koja je kupila, a nekad i cim ga posaljem. :")
2017 10 14
Brisem, ali u poslednje vreme za neke predmete sajt nece da ih obrise. Da li se to jos nekom desava?
2018 03 25
Ja brisem, al i meni u poslednje vreme nece da obrise prodate predmete
2018 04 12
1 2