Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li postoji mogucnost da podesim da dobijem mail kada se pojavi stvar sa nazivom koji me zanima

Drage clanice, moje pitanje se nalazi u naslovu teme. Dakle, da li postoji mogucnost da podesim da dobijem mail kada se pojavi stvar sa nazivom koji me zanima. Znam da to postoji na drugim sajtovima, ali ne znam za ovaj. Hvala unapred
2017 09 22
> Prozorce: > Drage clanice, > moje pitanje se nalazi u naslovu teme. Dakle, da li postoji mogucnost da podesim da dobijem mail kada se pojavi stvar sa nazivom koji me zanima. Znam da to postoji na drugim sajtovima, ali ne znam za ovaj. > Hvala unapred Zanimljiva ideja, ali na zalost, koliko ja znam, ne funkcionise....
2017 09 22
Meni cak na meil nestizu ni obicne poruke tek kad udjem vidim da imam poruke
2017 09 22
Ovde to nije moguce :)
2017 09 22
Ajmo inicijativu :) ja predlažem mail kada se predmet iz nasih omiljenih, stavi na snizenje :D ;)
2017 09 22
> Grejsi: > Ajmo inicijativu :) ja predlažem mail kada se predmet iz nasih omiljenih, stavi na snizenje :D ;) Podrzavam🙌🏼😁
2017 09 23
> Grejsi: > Ajmo inicijativu :) ja predlažem mail kada se predmet iz nasih omiljenih, stavi na snizenje :D ;) Kad snizim cenu obicno posaljem poruku onima kojima je moj predmet u omiljenima, ali da, bilo bi bolje i lakse da automatska poruka stize na mejl, jer ne ulaze svi cesto na sajt :)
2017 09 23
Sa jedne strane podrzavam ,sa druge ne .. :") Podrzavam iz razloga sto bi bili obavesteni ,nebi gubili vreme na pretragu ,i proveru da li su stvari iz liste omiljenih na popustu ili ne ,a sa druge strane to bi verovatno bilo snizavanje i povecavanje cena konstantno takticki da bi clanicama stizale poruke o tom artiklu ...To bi bio kljuc dobre prodaje verovatno ,ali nekome ko ima dosta obaveza bi smetala takva obavestenja ako bi bila konstantna :|
2017 09 24