Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

<3 Cokoladna torta <3

Oooobooozaaavaaam :D http://www.stvarukusa.rs/recept/cokoladna-torta Delite svoje omiljene recepte :)
pre 20 dana, 18:03
😋😋😋
pre 18 dana, 02:08
Maline 500 grama staviti u serpu sa casom secera i vodom tek da prekrije maline. Kuvati do kljucanja i skloniti. Kora 6 belanaca umutiti u cvrst sneg,dodati 6 kasika secera pa dodati zumanca i 4 kasike brasna i kasiku kakao praha staviti na plah i ispeci . Kada je kora gotova preseci je horizontalno na pola pa preliti obe kore sa sokom iz malina koje ste prethodno ocedili. Fil 250 gr secera u prahu 500 grama slaga Maline ocedjene Kantica moja kravica pavlake Slag umutiti pa sjediniti 250 gr slaga sa 250 grama secera u prahu,dodati pavlaku i maline Redjati koru pa fil od malina i pavlake ,pa ostatak slaga . Pa opet kora ,fil slag Predivno,ukusno,lagano ;)
pre 18 dana, 02:14
Ne ide prasak za pecivo?
pre 17 dana, 02:40
Ide to sam zaboravila 😂😂😂hvala na ispravci ☺️☺️☺️
pre 17 dana, 15:04
Pa cudno mi da se kora sece na pola, mora biti malo gabaritnija za tako nesto pa kontam da fali pp 🍰🍰 🙂 Jel moze sa visnjama npr?
pre 17 dana, 18:55
Moze probala sam isto je jako lepo. Moze i sa jagodama :) nisam videla da sam propustila prasak za pecivo 😫
pre 16 dana, 23:15
Ja bas nisam neki ljubitelj cokolade, al ovaj drugi recept deluje divno :D Sutra cu predloziti kumi da pravimo, svakako nam je glavna zanimacija da mutimo nesto :) Ima neka slika nakoju sam davno naisla na internetu, kad bih nasla samo recept :) ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/f693b91f89de7c0a17562780160b496d.jpg)
pre 14 dana, 23:39
> janavoj: > Ja bas nisam neki ljubitelj cokolade, al ovaj drugi recept deluje divno :D Sutra cu predloziti kumi da pravimo, svakako nam je glavna zanimacija da mutimo nesto :) Ima neka slika nakoju sam davno naisla na internetu, kad bih nasla samo recept :) > ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/f693b91f89de7c0a17562780160b496d.jpg) Woooooow ......❤❤❤❤❤❤❤❤
pre 14 dana, 08:35
Bogami i ovo roza pice mi je primamljivo :D
pre 14 dana, 15:07
Xaxaxa,tako je😂
pre 14 dana, 16:40
Ako neko ima recept koji ukljucuje BELU COKOLADU i KARAMELU pliiizzzzz dodajte :) <3
pre 14 dana, 19:04
Ako volis mafine, ovo je dobar recept :D bela cokolada i maline, mada ja stavljam visnje haha 200 g brasna, 200 ml jogurta 2 kasike ulja 1 prasak za pecivo 1 vanilin secer 2 jaja 100 g secera 100 g bele cokolade 150 g svezih ili smrznutih malina Priprema: umutite jaja, a zatim u njih sipajte ulje, jogurt, secer i vanil secer. U posebnoj posudi, sjedinite brasno i prasak za pecivo, a zatim kompletu smesu sastavite. Iseckajte belu cokoladu i ubacite u testo. Podmazite uljem kalupe i sipajte malo brasna pre nego što sipate smesu, ili ih obavijte papirima za pecenje. Maline mozete redjati po vrhu mafina ili ih potpuno ugurati u testo. Po zelji. Rerna treba da je zagrejana na 200 stepeni. Pecite ih oko 20-ak minuta, i kada ih izvadite iz rerne, neka odstoje nekih 15 minuta, a zatim ih izvadite iz kalupa. Mogu se preliti necim, npr nekim sirupom, secerom u prahu, dobije se oko 12 komada..zavisi koliki su kalupi :D
pre 13 dana, 23:23
mada mozes malo modifikovati recept, izbacis maline i od gore umesto secera u prahu prelijes karamelom :D
pre 13 dana, 23:25
Hvala janavoj. Ja pravim cokomafine. Ovo cu obavezno da probam! <3
pre 12 dana, 21:43
1 2 Sledeći