Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Nova sam i ne znam kako da svrstam sledece....

Postovani ja sam nova clanica. Komsinica mi je skrenula paznju da je dva puta blokirana. Da ne prodjem isto zanima me kako da svrstam sledece predmete koje imam za prodaju: subare, kape, kutije za nakit, imam one inhalatore za nosice beba. Posto nema kategorije ostalo. Hvala puno!
pre 12 dana, 14:37
Subare ,kape u aksesoari ,tako i kutije za nakit . Za inhalatore nisam sigurna ,proverite da li je dozvoljeno .Pozdrav ,srecno
pre 12 dana, 14:55
Ali nema kategorije za kape subare i td i to me buni
pre 12 dana, 16:01
Inhalatore bolje ponudite tamo na forumu na temi O deci ili Zdravlje
pre 12 dana, 16:14
> Milica_sweet: > Ali nema kategorije za kape subare i td i to me buni Aksesoari----sesiri, tu mogu subare i kape, inhalator na forumu, kao sto je rekla Bloivuddiva, a kutije za nakit ne znam, ako niko ne odgovori najbolje da pitate administratora :)
pre 12 dana, 20:19
Hvala punooo :-)
pre 12 dana, 21:38
Nema na cemu, dobrodosli, uspesne saradnje vam zelim :):)
pre 11 dana, 17:58
pre 9 dana, 21:38
A ja nemam pojma kako da izbacim stvari koje imam za prodaju.. ukucam sve i nece 😭
pre 5 dana, 18:33
> ZockoM.: > A ja nemam pojma kako da izbacim stvari koje imam za prodaju.. ukucam sve i nece 😭 Nisam procitala da se neko zalio na to, obicno ne mogu da se izmene fotografije... Evo linka mozete da prijavite problem http://mojekrpice.rs/forum/t/379136/prijava-gresaka-i-bug-ova-na-novom-dizajnu pretpostavljem da administrator cita, a mislim da je bolje da otvorite temu u forumu "pomoc na stranici", mozda neko ima savet tj. resenje za vas problem :)
pre 4 dana, 01:20