Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li bi neko resio misteriju?

Pozdrav, interesuje me Vase misljenje o profilima koji ne prate nikog,niko njih ne prati (manje vise to) ali im je i garderober prazan,utisci 0 ..i onda mi takav neko pise i obecava da ce kupiti stvar i ja je rezervisem ili budem pred slanjem,ona nestane? Sta uopste znaci to i da li ste imale slicna iskustva? Da li su ovo "lazni" profili koji izgleda nemaju nameru ni da kupuju ni da prodaju sen da nekog iznerviraju 😅😅😅😅😅👊🤷 ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/b5f98df07686a2c1b3e49d5fb39242cc.jpg)
pre 10 dana, 00:29
Ja iskreno takvima i ne pridajem mnogo znacaja. Imala par takvih ovih dana. Jedna se javi i pita kako moze da kupi stvar,posle 5 dana se ponovo javi i trazi broj racuna. Sada ce se sigurno ponovo javiti tek za 5 dana ali ja nemam nameru da joj cuvam stvar ako se neko javi prodacu naravno. Kada neko zeli da kupi nesto on ne zapitkuje mnogo,ne izmislja sve i svasta...Znam po sebi pitam tek ako mi stvarno nesto nije jasno sto je retko kada,e desava mi se cesto da zamolim za rezervaciju nekoliko dana dok sacekam da meni prodju uplate i uvek to ispostujem,u vecini slucajeva cak i ranije od roka za koji sam zamolila.
pre 10 dana, 00:40
Ja se izvinjavam, sada procitah vasu temu i razmatranje, ja sam se preselila u neki manji stan, i otvorila pre par dana nalog, i SVEEEEEEE, slikam i PRODAJEM,,, ALI, ETO, nemam ni jednog pratioca, i ja mozda nekog pretim, ne znam, ALI :) NISAM lazni nalog, mozda me neko i zaprati, cak sam i prodala 3 stvarcice,, ali su mi se zahvalili samo u poruci, meni blam da trazim, ono, like,,,ili tako to... tako da... jos uvek se upoznajem sa STA SVE OVDE MOZE, i et, BUDITE MOJ PRATILAC,,, :) sta da kazem..
pre 10 dana, 00:58
Zdravo :) Ja mislim da zavisi od osobe, ima clanica sa praznim garderoberima, kojima sajt sluzi samo za kupovinu, i ne posecuju cesto sajt, znam takvu curu, ima odavno profil, a tek nedavno je dobila prvi utisak. Ja nemam mnogo saradnji, ali dve su bile sa takvim opisom, sve je nula, i sve je bilo ok. Laznih, duplih, svakakvih, profila ima mnogo,ovde je to moguce :( Mislim da osoba koja zaista zeli nesto da kupi- ne zavlaci ni u kom smislu, dogovor je lak :)
pre 10 dana, 01:09
> ElenaPt: > Ja iskreno takvima i ne pridajem mnogo znacaja. Imala par takvih ovih dana. Jedna se javi i pita kako moze da kupi stvar,posle 5 dana se ponovo javi i trazi broj racuna. Sada ce se sigurno ponovo javiti tek za 5 dana ali ja nemam nameru da joj cuvam stvar ako se neko javi prodacu naravno. Kada neko zeli da kupi nesto on ne zapitkuje mnogo,ne izmislja sve i svasta...Znam po sebi pitam tek ako mi stvarno nesto nije jasno sto je retko kada,e desava mi se cesto da zamolim za rezervaciju nekoliko dana dok sacekam da meni prodju uplate i uvek to ispostujem,u vecini slucajeva cak i ranije od roka za koji sam zamolila. Ko hoce on ne pita mnogo-sve se slazem!!:) ja kupim u dve reci bukvalno! Ali mi nije jasno to zavlacenje!deluje zainteresovano,zamoli da joj se koriguje cena,saceka par dana,sve to ispostujes a ona nestane? Jesam ja luda ili?:))
pre 10 dana, 01:18
> Lenka035: > Ja se izvinjavam, sada procitah vasu temu i razmatranje, > ja sam se preselila u neki manji stan, > i otvorila pre par dana nalog, > i SVEEEEEEE, slikam i PRODAJEM,,, > ALI, > ETO, > nemam ni jednog pratioca, i ja mozda nekog pretim, > ne znam, > ALI :) NISAM lazni nalog, > mozda me neko i zaprati, > cak sam i prodala 3 stvarcice,, > ali su mi se zahvalili samo u poruci, > meni blam da trazim, ono, > like,,,ili tako to... > tako da... > jos uvek se upoznajem sa STA SVE OVDE MOZE, > i et, BUDITE MOJ PRATILAC,,, :) > sta da kazem.. Ima i takvih,ja ne kazem:) svi smo nekada imali 1 utisak ili nijedan:) ali mi prosto profil deluke neaktivan u smislu da niti prodaje niti kupuje nego za*ebava narod 😅😅😅
pre 10 dana, 01:20
> TesicVanja: > > Lenka035: > > Ja se izvinjavam, sada procitah vasu temu i razmatranje, > > ja sam se preselila u neki manji stan, > > i otvorila pre par dana nalog, > > i SVEEEEEEE, slikam i PRODAJEM,,, > > ALI, > > ETO, > > nemam ni jednog pratioca, i ja mozda nekog pretim, > > ne znam, > > ALI :) NISAM lazni nalog, > > mozda me neko i zaprati, > > cak sam i prodala 3 stvarcice,, > > ali su mi se zahvalili samo u poruci, > > meni blam da trazim, ono, > > like,,,ili tako to... > > tako da... > > jos uvek se upoznajem sa STA SVE OVDE MOZE, > > i et, BUDITE MOJ PRATILAC,,, :) > > sta da kazem.. > Ima i takvih,ja ne kazem:) svi smo nekada imali 1 utisak ili nijedan:) ali mi prosto profil deluke neaktivan u smislu da niti prodaje niti kupuje nego za*ebava narod 😅😅😅
pre 10 dana, 01:20
> TesicVanja: > > TesicVanja: > > > Lenka035: > > > Ja se izvinjavam, sada procitah vasu temu i razmatranje, > > > ja sam se preselila u neki manji stan, > > > i otvorila pre par dana nalog, > > > i SVEEEEEEE, slikam i PRODAJEM,,, > > > ALI, > > > ETO, > > > nemam ni jednog pratioca, i ja mozda nekog pretim, > > > ne znam, > > > ALI :) NISAM lazni nalog, > > > mozda me neko i zaprati, > > > cak sam i prodala 3 stvarcice,, > > > ali su mi se zahvalili samo u poruci, > > > meni blam da trazim, ono, > > > like,,,ili tako to... > > > tako da... > > > jos uvek se upoznajem sa STA SVE OVDE MOZE, > > > i et, BUDITE MOJ PRATILAC,,, :) > > > sta da kazem Ima i takvih,ja ne kazem:) svi smo nekada imali 1 utisak ili nijedan:) ali mi prosto profil deluke neaktivan u smislu da niti prodaje niti kupuje nego za*ebava narod 😅😅😅
pre 10 dana, 01:21
> Marija-Maja: > Zdravo :) > Ja mislim da zavisi od osobe, ima clanica sa praznim garderoberima, kojima sajt sluzi samo za kupovinu, i ne posecuju cesto sajt, znam takvu curu, ima odavno profil, a tek nedavno je dobila prvi utisak. > Ja nemam mnogo saradnji, ali dve su bile sa takvim opisom, sve je nula, i sve je bilo ok. > Laznih, duplih, svakakvih, profila ima mnogo,ovde je to moguce :( > Mislim da osoba koja zaista zeli nesto da kupi- ne zavlaci ni u kom smislu, dogovor je lak :) Upravo to me i buni! :) gde zapinje:)
pre 10 dana, 01:24
Ima i nas sa ni jednim pratiocem i malo utisaka, nismo lazne i nismo nikad nikog prevarile niti imamo nameru da to uradimo 😁😁
pre 10 dana, 02:33
> SnezanaIrig: > Ima i nas sa ni jednim pratiocem i malo utisaka, nismo lazne i nismo nikad nikog prevarile niti imamo nameru da to uradimo 😁😁 Ok :) drago mi je da imaa i takvih! Bila sam malo skepticna :)
pre 10 dana, 11:37
> SnezanaIrig: > Ima i nas sa ni jednim pratiocem i malo utisaka, nismo lazne i nismo nikad nikog prevarile niti imamo nameru da to uradimo 😁😁 Tacno tako. Mislim da se kroz razgovor ocas posla da zakljuciti da li je neko ozbiljan ili samo mlati praznu slamu. Mene jedino prati moja sestra btw :-D
pre 10 dana, 11:45
> jeka131404: > > SnezanaIrig: > > Ima i nas sa ni jednim pratiocem i malo utisaka, nismo lazne i nismo nikad nikog prevarile niti imamo nameru da to uradimo 😁😁 > Tacno tako. Mislim da se kroz razgovor ocas posla da zakljuciti da li je neko ozbiljan ili samo mlati praznu slamu. Mene jedino prati moja sestra btw :-D E upravo tako 😁
pre 10 dana, 15:24
> TesicVanja: > > Marija-Maja: > > Zdravo :) > > Ja mislim da zavisi od osobe, ima clanica sa praznim garderoberima, kojima sajt sluzi samo za kupovinu, i ne posecuju cesto sajt, znam takvu curu, ima odavno profil, a tek nedavno je dobila prvi utisak. > > Ja nemam mnogo saradnji, ali dve su bile sa takvim opisom, sve je nula, i sve je bilo ok. > > Laznih, duplih, svakakvih, profila ima mnogo,ovde je to moguce :( > > Mislim da osoba koja zaista zeli nesto da kupi- ne zavlaci ni u kom smislu, dogovor je lak :) > Upravo to me i buni! :) gde zapinje:) Ma "ekskuliraj" ;) verovatno naisao takav period, proci ce :):)
pre 10 dana, 16:30
Definitivno najlepse saradnje sa takvim profilima!!!!! Moja iskustva.
pre 10 dana, 16:42
1 2 Sledeći