Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoc oko boje za zidove -Uradi sama :D

U spavacoj sobi mi je neka kao prljava ljubicasta trenutno, zelim da predjem u belo , sam sam svoj majstor trenutno :) svaki savet bi mi dobro dosao kako ne bih morala 5-6x da prelazim . Jel ima mozda neki trik il tako nesto ? 8-)
pre 9 dana, 23:19
Nisam strucnjak, ali mislim da treba polikolor i moraces par puta dok se ne ujednaci boja. Ali izmedju svakog prelazenja ostavi da se osusi.
pre 9 dana, 23:32
Traži u farbari podlogu ka zid,tj za krećenje :) to je u obliku praha,meša se sa vodom i isti je princim nanošenja kao da krečiš. Najbolje ti je da kupiš punu disperziju i eto ga,u dva sloja zid će ti biti snežno beo :)
pre 9 dana, 01:44
Jeco :* znam za polikolor al onda moram najmanje 4-5x prelaziti ako je prerazblazim :| Vanja hvala :) danas cu vec poci do farbare, svakamo mi treba i valjak i cetkica :")
pre 9 dana, 10:31
Mozete da koristite akrilne boje za zidove. Malo su skuplje, ali imaju bolju pokrivnu moc.
pre 9 dana, 11:13
Nema na cemu :) Slazem se za akrilne, odlicne su a jos i vodoperive.
pre 9 dana, 12:36
Kao što je već Članica napisala, pravo rešenje je prvo naneti podlogu za boju, kupuje se u farbari. Meni su zidovi sobe bili kombinacija bordo i bež, a sada su snežno beli.
pre 9 dana, 17:04
Devojke hvala , punooo ste pomogle ♡ kupicu podlogu i boju pa polako na posao :")
pre 9 dana, 19:44