Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Imam problema sa zeludacnom kiselinom, ima li neko savet?

Na promenu vremena mi se luci kiselina tako da moram da jedem na svaka dva sata a od hrane mi bude muka, jedem samo kek i hleb sa cajem, to mi jedino prija. Ima li neko savet, misljenje???
2017 10 09
Controloc 20mg i Gastroperidon ujutru na prazan zeludac cim ustanes. Posle pola sata nesto malo žvakni. Gastroperidon pola sata pre rucka. Controloc 20mg i Gastroperidon pola sata pre vecere. Tako barem mesec dana. Nadam se da ce ti pomoci. ☺
2017 10 09
Zeludac mi pravi problema vec godinama, terapija lekovima i dijeta i cuda sa ishranom, a lek koji mi u roku od par minuta ublazi bol je rupurut..ostalo se najbolje savetuj sa lekarom za trajnije resenje :)
2017 10 09
Tacno tako. Uzmete lek i trenutno vam pomogne, a problem se nastavlja, dok lekom trenutno smirujete bolove, unistavate neki drugi organ, npr.jetru, cestim konzumiranjem. Imate toliko alternativnih saveta, gde resavate problem trajno, ako vas ne mrzi da budete istrajni i pijete svaki dan kefir domaci i caj hajducice. Ili da svaki dan pojedete kasiku mekinja sa malo meda ili sa toplom vodom, kako vam vise prija. U prolece jedite list bokvice na prazan zeludac. Zalfija treba da vri 2-3 minuta i popijte solju dnevno, ako ne mozete vise. Probajte 3 meseca sta vam odgovara, kafu ne pijte na prazan zeludac nikad, nes sa mlekom izbacite ili samo jednu dnevno na pun zeludac, izbacite gazirane sokove ili svedite na casu dnevno. Sazvacite svaki dan 2-3 lista cuvarkuce. Tablete su skupe, zdravlje je jeftino 😉
2017 10 10
obzirom da imate problem koji je povezan sa promenom vremena i uzimanjem hrane,savetujem pregled lekara zbog sumnje na ulcus tj čir. Ne mora da znaci,ali trebalo bi da se proverite.
2017 10 12
Hladno cedjeno maslinovo ulje,40 suvih smokvi,ovog prvog.minimum 500 ml,spakujte u dve tegle,valjalo bi da secete smokvu na dva dela,ostavite u frižider 40 dana,od heliko pilori,gastritisa, cira,pa nadalje rešava sve probleme. NAKON 40 DANA, SVAKI DAN SUPENA KASIKA,ZAHVATITE I SMOKVICU SA ULJEM,TRI PUTA NA DAN,SAT VREMENA PRE JELA......GARANTOVANO RESAVA 99PROCENATA PROBLEMA,DUGOROCNO.
2017 12 19