Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Identicne fotografije ,pretraga .. ? Pomoc ...?

Pozdrav svima koji su otvorili i procitali moju temu .. :") Potrebna mi je mala pomoc oko fotografija :") . Dakle ,da li neko zna kako da pronadjem origialnu/identicnu fotografiju neke stvari na internetu ? Pokusala sam pretragom fotografije sa fotografijim ,navodjenjem marke,boje , stvari koju trazim,ali nesto nisam uspela ? :| Da li znate kako da nadjem ,da li postoji neki poseban program ,ili kako ? Ako neko zna ,hvala unapred od <3 ?
pre 8 dana, 01:11
Klik na sliku, opcija "Potrazi ovu sliku na Google".
pre 8 dana, 01:31
Zdravo Icka, nasla sam link na tu temu, mozda ti pomognu njihovi saveti, meni jesu :) http://mojekrpice.rs/forum/t/448995/kako-naci-fotografije-garderobe-koju-prodajemo-na-netu Pozdrav :)
pre 8 dana, 01:44
Hvala vaaaaam ,mada tako nesto mogu nesto neee . Bas tesko nadjem ,nesto sigurno ne radim dobro :,'( <3
pre 8 dana, 02:39
> Icka89: > Hvala vaaaaam ,mada tako nesto mogu nesto neee . Bas tesko nadjem ,nesto sigurno ne radim dobro :,'( <3 Nema na cemu, mislim da zavisi koliko su stari modeli, da li su za taj izbacene fotke.... Ako ukucas kljucne reci i ne nadjes, onda i nema :( Ti pravis lepu pozadinu tj. fotografije predmeta, sta nadjes na netu, iskoristi i obrnuto :)
pre 8 dana, 02:47
Ako je stvar originalna ukucate sifru sa etikete
pre 8 dana, 11:49
> BabyPink: > Ako je stvar originalna ukucate sifru sa etikete Hvalaaaaa punoooo <3
pre 8 dana, 12:03