Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Hunter čizme

Razmišljam o kupovini istih, pa me interesuje da li vrede toliko para? Članice koje ih imate, podelite svoja iskustva. Hvala ❤
pre 7 dana, 15:34
I ja sam se to pitala,malo sam skepticna sto se tice udobnosti. Videla sam da imaju konkretno u ofice shoes i to u nekim periodima ih dosta snize sto onda postaje dostupno skoro svima.
pre 6 dana, 23:40
Koliko sam pratila sajt Office shoes-a, nisam primetila neko značajnije sniženje ovih čizama. Koliko znam, i na sniženju ne budu ispod 11-12.000,00...bar modeli koji mene zanimaju. Samo uložak-čarapa za njih košta oko 5.000,00 rsd :D
pre 6 dana, 00:02
Iskreno receno za ''gumenjare '' ne bih dala tolike pare nikada . Placate marku fakticki ..Videla sam dosta kvalitetnih i dosta lepih gumenih cizama za troduplo nize cene .
pre 5 dana, 23:47
Ja sam prosle godine kupila Tommy Hilfiger gumene i platila 19000 din, a pre toga sam godinama zelela Hunter. Obozavam gumene. Medjutim, noge su mi se ,blago receno, smrzle! I vratila sam ih, vracen mi je i novac. Rzocarana sam. Tako da, ako nemaju carapu, mozes ih nositi samo kad je malo hladno i kad je kisa. Inace zimi, na minusu, nema sanse. Udobne su i meni bas lepe, ali sto se tice toplote,nista. Mada, videla sam.da sad ima model TH cizama koji futrovan iznutra, ali na znam da li je to i na samom gazistu.
pre 5 dana, 08:36
Jako hladne i meni neudobne. Sto rece clanica iznad, ako nemaju carapu ne nadajte se da cete ih nositi po zimi pa ni na temperaturi oko 0, a da ne pricam za hladnije.😃
pre 5 dana, 09:08
TH po meni ima lepše modele 😁 Ni ne planiram da ih nosim zimi i na minusu, nego tokom jeseni i proleća, jer uvek imam dilemu šta da obujem kada pada kiša. Pristojno izgledaju pa bih mogla da ih iskombinujem i za posao. Moja drugarica je kupila gumenjake od par hiljada, raspale su se posle jedne sezone a kaže i da se noga neverovatno usmrdi. Tako da...radije ću dodati još 15000 i kupiti Hunter ili TH 😂 Hvala članicama na podeljenom iskustvu 💕
pre 5 dana, 12:41