Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Čekanje na odgovor

Pronašla sam čizmice za dete i želim da ih kupim. Cekam vec 14 dana odgovor i nema ga! 😟
pre 6 dana, 07:53
Niste jedini, mada to i nije neka uteha. I meni se često dešava da čekam na odgovor danima od članica koje se redovno loguju na sajt. Ne znam zašto je to tako.
pre 6 dana, 08:11
Cesto se desava, ali bolje posaljite jos jednu poruku clanici, da je podsetite, moze da se desi da je previdela ili zaboravila da odgovori. Ako i posle toga ne odgovori, ja bih odustala.
pre 6 dana, 17:44
U pravu ste i nije neka uteha. Poslala sam joj 3 poruke!
pre 6 dana, 18:02
.... i onda još ispadneš dosadna, bar se ja tako osećam >:(
pre 6 dana, 18:50
> NSZvončica: > .... i onda još ispadneš dosadna, bar se ja tako osećam >:( Tacno tako, zato treba produziti dalje :)
pre 6 dana, 18:58
Posle treceg ignorisanja, zalepi negativnu; onda ce se sigurno javiti :)
pre 5 dana, 23:27
http://mojekrpice.rs/trsava-57420 ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/3637ee09bd7e0482d2428569b3825c00.jpg)
pre 5 dana, 23:44
Mozda devojke imaju istu situaciju kao i ja. Na sajt ulazim preko telefona i uopste mi ne stizu obavestenja da imam poruke, apsolutno nista. Svaki cas moram da ulazim u razgovore i proveravam da li ima nesto.
pre 4 dana, 23:28
> tirkizna83: > Mozda devojke imaju istu situaciju kao i ja. Na sajt ulazim preko telefona i uopste mi ne stizu obavestenja da imam poruke, apsolutno nista. Svaki cas moram da ulazim u razgovore i proveravam da li ima nesto. I preko kompa je isto..... Mk ne refresuje stranicu kad stigne poruka.... nezgodan nedostatak na sajtu....
pre 4 dana, 23:34
> tirkizna83: > Mozda devojke imaju istu situaciju kao i ja. Na sajt ulazim preko telefona i uopste mi ne stizu obavestenja da imam poruke, apsolutno nista. Svaki cas moram da ulazim u razgovore i proveravam da li ima nesto. Verujem da vecina mora na taj nacin da proverava da li ima neku poruku, sto smara :( ali clanica je vec poslala tri poruke bez odgovora, mnogo se smanjila verovatnoca da osoba koja prodaje nije videla :)
pre 4 dana, 01:53
I meni se isto desava. pitam za nesto I nedobijem odgovor po nekoliko dana ili nikad neodgovore.A tu su koliko mogu da vidim..
pre 3 dana, 23:42
> sladja014: > I meni se isto desava. > pitam za nesto I nedobijem odgovor po nekoliko dana ili nikad neodgovore.A tu su koliko mogu da vidim.. Stvar domaceg vaspitanja :)
pre 3 dana, 00:13
Isto se desava i meni...htela sam da kupim desetak stvari, samo su mi dve devojke odgovorile. Sve ovo pre 12 dana...
pre 23 sata