Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Čekanje na odgovor

Pronašla sam čizmice za dete i želim da ih kupim. Cekam vec 14 dana odgovor i nema ga! 😟
2017 10 12
Niste jedini, mada to i nije neka uteha. I meni se često dešava da čekam na odgovor danima od članica koje se redovno loguju na sajt. Ne znam zašto je to tako.
2017 10 12
Cesto se desava, ali bolje posaljite jos jednu poruku clanici, da je podsetite, moze da se desi da je previdela ili zaboravila da odgovori. Ako i posle toga ne odgovori, ja bih odustala.
2017 10 12
U pravu ste i nije neka uteha. Poslala sam joj 3 poruke!
2017 10 12
.... i onda još ispadneš dosadna, bar se ja tako osećam >:(
2017 10 12
> NSZvončica: > .... i onda još ispadneš dosadna, bar se ja tako osećam >:( Tacno tako, zato treba produziti dalje :)
2017 10 12
Mozda devojke imaju istu situaciju kao i ja. Na sajt ulazim preko telefona i uopste mi ne stizu obavestenja da imam poruke, apsolutno nista. Svaki cas moram da ulazim u razgovore i proveravam da li ima nesto.
2017 10 13
> tirkizna83: > Mozda devojke imaju istu situaciju kao i ja. Na sajt ulazim preko telefona i uopste mi ne stizu obavestenja da imam poruke, apsolutno nista. Svaki cas moram da ulazim u razgovore i proveravam da li ima nesto. Verujem da vecina mora na taj nacin da proverava da li ima neku poruku, sto smara :( ali clanica je vec poslala tri poruke bez odgovora, mnogo se smanjila verovatnoca da osoba koja prodaje nije videla :)
2017 10 14
I meni se isto desava. pitam za nesto I nedobijem odgovor po nekoliko dana ili nikad neodgovore.A tu su koliko mogu da vidim..
2017 10 14
Isto se desava i meni...htela sam da kupim desetak stvari, samo su mi dve devojke odgovorile. Sve ovo pre 12 dana...
2017 10 17