Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Bezobrazluk

Vase je da uslikate i ispostujete musteriju,a njeno je da kupi ili da odustane sto je normalno ako joj se ne svidi..za ovakvu prodaju treba imati celicne zivce..meni koliko puta traze da im slikam i kada posaljem slike nema ih nigde..sve je to normalno..ne mora da znaci ako ste se vi pomucili i uslikali da ste odmah i prodali tu stvar..zato samo opusteno
2017 10 12
> Ralekrusevac: > Vase je da uslikate i ispostujete musteriju,a njeno je da kupi ili da odustane sto je normalno ako joj se ne svidi..za ovakvu prodaju treba imati celicne zivce..meni koliko puta traze da im slikam i kada posaljem slike nema ih nigde..sve je to normalno..ne mora da znaci ako ste se vi pomucili i uslikali da ste odmah i prodali tu stvar..zato samo opusteno Tako je
2017 10 12
Mozete li da izmerite ovo pa ono, pa da uslikate ovako, pa iz ovog ugla... Sve moze, uradim to u sto kracem roku, odgovorim na svako pitanje i zaista mi nije tesko. Ali mislim da nije tesko ni napisati "hvala, ne odgovara velicina". To se naravno nikada ne desi. Ali vidim da nije samo kod mene tako. Nekultura.
2017 10 12
> Milica_sweet: > Kao prvo, nisam bolesna hvala Bogu gospodu nit izigravam zrtvu. Kao prvo treba razumeti da svaka trudnoca nije ista. Drugo meni se to nalazi na malo nezgodnom mestu za moje trenutno stanje. Vidite opet sa svojim komentarima vredjate mene a ja nisam nikog vredjala samo sam rekla kako nije korektno. Sposobna sam ja da vodim profil prodaje samo ako ja postujem necije vreme i zahteve postujte i vi moje Ne razumem cime sam vas uvredila. Samo sam rekla sta mislim. Da nema potrebe napominjati nesto. Jer sta, ako ste trudni mora da vam odgovori jer ste se vi vise namučili nego kada niste? Stvarno mi je to malo.... Ali ok svako misli kako hoće. Pozdrav. Svako dobro
2017 10 13
Mislim da biste trebali svakom potencijalnom kupcu da naglasite da ste u drugom stanju i da vas ne cima za dodatne fotografije ako ne zeli da kupi od vas .To vam je jedino resenje .
2017 10 13
Kad vidim da dosta clanica ima isti problem kao ja bude mi lakse. I ja sam kulturno neke pitala za slike, razmene i td. I na sve odgovorila.
2017 10 13
> Milica_sweet: > Veliki bezobrazluk kod nekih ucesnica je taj sto pitaju za neki predmet i evo sad recimo u mom slucaju, trudna sam, odvojila sam vreme da doticnoj odgivorim i uslikam i dodatne slike ako jos bude zelela. I ostala sam bez odgovora... Bas lepa kultura
2017 10 19
Meni se upravo slično desilo ,otišla u kuću po stvari da bi mi gispođa odgovorila da putuje i da ne moze sada da kupi halhinu ,imamo li mi ikakvu zaštitu ili ih jedino kažnjavamo lošim utiskom?
2017 10 19
1 2