Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

O spamovanju ,neostavljanju negativne ...

Mislim da bi trebalo ostavljati negativne ili bar obavestiti Admina o spamovanju -slanju poruka svim clanicama koje imaju tvoj predmet u Listi zelja . Pa ja imam milion stvari u listi zelja ,kada bi sve clanice bile tako nasrtljive ,citala bih njihove poruke po ceo dan ! :-O Drugo ,kukanje da ste prevarene od clanica sa dvesta-trista pozitivnih utisaka . Otkud toliko utisaka - cast izuzecima , uglavnom preprodavci smrdljive robe iz second handova ili besomucne razmenjivacice . I onda vi ustuknete i ne ostavite negativan . I one tako prolaze . Tacno ,uzvratice vam negativnim ,ali tu je Admin ,meni je svaki put izbrisao tu osvetnicku negativnu . Svakim neostavljanjem negativne ,saucestvujete u daljim prevarama tih pijacarki . Ova tema me inspirisala da se oglasim http://mojekrpice.rs/forum/t/447189/daca013-nedokazanost-clanice-i-pokusaj-obmane
pre 6 dana, 17:06
podrzavam
pre 6 dana, 18:06
Isto tako, podrzavam. Na ovom sajtu sam tek dva meseca, ali primecujem da smo komentarisale iste teme. Ispljuju devojke, podele sve sa nama ilustrovano kako su prevarene, mi ih kao komentarisemo, napadnemo, a one ne dobiju negativnu. Sto bi znacilo da smo je *napale* bez razloga, tako da vise ne reagujem na takve teme.
pre 6 dana, 18:57
Clanica iz teme koju sam podelila je ostavila negativnu . U istoj temi se ,medjutim , javljaju i clanice koje kazu da su imale neprijatno iskustvo sa istom ,ali nisu ostavile negativnu ( kod njih je bilo u pitanju "samo 400 dinara" ... nije bitno koliko je novca u pitanju ,u pitanju je prevarant ! Da je ta koja je prevarena za 400 dinara ostavila negativnu ocenu ,ne bi bila prevarena za 2500 ova clanica koja je pokrenula temu ... ) .
pre 6 dana, 19:14
Slazem se, takodje je i bezobrazluk kada ne ostave utisak posle saradnje. Ne razumem zbog cega je ostaviti utisak tesko (bilo negativan ili pozitivan).
pre 6 dana, 19:31
Meni se desava cesto sa clanicama koje samo kupuju da se zahvale ,oduseve ,divno ,krasno ,a ne ostave utisak. Mislim da nisu narocito u toku ,glupo mi da im ja kazem . Bitnije mi je da se ostave negativni ,za dobro svih nas.
pre 6 dana, 20:32
Komentari treba da budu na mestu i ne vredjaju ostale clanice. Ako ste dugo na sajtu i aktivni ste, normalno je da imate puno saradnji. Normalno je i da se stalno razmenjujete ako nalazite ono sto je potrebno. Normalno je i da stavite na profil predmet iz sh radnje, a stvari odatle uglavnom nisu bas jeftine, sem ako ne naletite na neko ekstra snizenje. Garderoba na sajtu je cesto skuplja nego u radnjama, pri tom koriscena. Neostavljanje negativnog utiska ne podrzavam, ali to se uglavnom dogadja novim clanicama, kada su u strahu od blokiranja, jer misle da ce dobiti povratnu negativnu od clana sa dosta pozitivnih utisaka. A, ima dosta clanica sa par zasluzenih negativnih, koje bez problema prodaju i dalje. Takodje, ima negativnih, ostavljenih bez ikakve potrebe, koje kvare reputaciju clanicama, jer retko ko procita zbog cega su date i od koga su, a cesto od prevaranata
pre 6 dana, 21:24
Мислим да је могуће на неке чланове да се ослониш а на неке не. Једном сам већ писала о томе. Кад је неко неодговоран , ситничав има пар мутних фотографија и неће да да више а није активан или једноставно оставља утисак неодговорне и не поштене особе по порукама; да не говорим о дрскости .. тако лако знамо са киме смо .... Мени се дешавало да прећутим али су ти чланови углавном до те мере покварени да убрзо изгубе позитивну слику о себи на свом профилу. Админ може обрисати утисак ако га нисмо заслужили али не може против дрскости тј. неће блокирати чланове упорне у својој неправди ако су се закачили на само једну -две особе због ситнице. Утисци не говоре о члану само добро проверите предмет и фотографије . Играјте сигурно (пратите бројеве пошиљки) не сарађујте са онима што одуговлаче и изигравају вас и друге . Једном сам сарађивала са таквом чланицом и заиста је на крају купила брдо ствари али када је опет почела да испитује и испаљује није било тих пара да опет пролазим кроз исто . Искуство је овде најскупље. И да Jacaikaja је у праву , никада не знаш како је добијен негативан док неки изгледају као да је све у реду упркос 5 негативних.
pre 4 dana, 14:00