Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Uzasno sam razocarana.

Nikad nisam zurila da se naljutim zbog kasnjenja paketa u razmeni, a desavalo se i vise dana i ne zbog poste cesto.. Takav ton je znak izuzetne nekulture, pogotovo vredjanje necije majke koja pokusava da objasni da je problem do poste. Tesko takvima sa njima samima, verujte mi da je vama svima lakse koji ste drugaciji
2017 10 14
> jacaikaja: > Nikad nisam zurila da se naljutim zbog kasnjenja paketa u razmeni, a desavalo se i vise dana i ne zbog poste cesto.. Takav ton je znak izuzetne nekulture, pogotovo vredjanje necije majke koja pokusava da objasni da je problem do poste. Tesko takvima sa njima samima, verujte mi da je vama svima lakse koji ste drugaciji Upravu ste! Hvala Vam na razumevanju
2017 10 14
Prica o posti na stranu ,ali takav odnos clanice sa kojom ste saradjivali -strasno ... Lakse bih podnela da meni neko ne posalje paket ,nego da mene neko dovede pod sumnju ,nazove prevarantom (izvredja cak i majku ! ) .Cuvam uputnice danima ,i inace ,dok se clanica ne javi da je zadovoljna ,ja uvek imam tremu ,bez obzira koliko se trudim da sve slikam ,opisem ,objasnim .... Zaista grozna situacija ,ja bih se sva tresla danima . Stavite link njenog profila ,ja licno ,ne bih da imam posla sa takvima .
2017 10 17
1 2