Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

zasto?Skuplja nosena stvar od nove.

Pitam se zasto je nosena stvar skulja jos malo od nove? Nevredjam nikog daleko od toga.Ali mnoge clanice hoce da prodaju nosenu krpicu koliko su je platili..Odeca za decu po meni preskupa a pritome je nosena.Mislim da bi bar za njih trebalo biti jeftinije svi znamo kako je skupo za decu..cast izuzecima koji stvarno max izadju u susret. :* kod mene su cene sasvim korektne I nisu fiksne uvek izlazim u susret..Bez obzira sto je to kao novo ocuvano I td nemoze biti cena kao za novu stvar..Videla sam trenerku navodno nova pricam ti pricu nosena sto posto ali izgleda ko da nije pa moze da prodje za 4500 strasno..Nevredjam nikoga..Mislim da je u korist svima nama da sto pre prodamo da se krpuce nezadrzavaju dugo..nike air max u wien na snizenju 40 evra a ovde polovne za 6000 I td.pa dajte ljudi gde zivite..Mozda ceme sad mnogi pljuvati zbog ove teme zao mije
2017 10 15
Ja moram da se složim s Vama.Veliki broj članica je nerealna sa cenama,naročito ako se radi o nazovimo firmiranoj robi.Obilazim i second hand radnje,što da ne ako ovde kupujem i prodajem.Dakle sve u svemu obavešten sam kupac i prodavac. Za moje krpice isto mislim da im je realna cena,ali najčešće traže razmene,a nude "ništa".Ne znam dal sam "baksuz" pa sam najgore razmene imala sa članicama koje su ovde uveliko uvažavane i hvaljene. Šetam po gradu,vidim cene,ne provodim ovde sate i sate....ali cene ovde su postale "beskupulozne",ako tome dodamo niz prevara i neodgovornih članica.
2017 10 15
Moram se sloziti, postoji par clanica koje imaju divnu garderobu i cesto mi se dosta stvari svidi kod njih ali su im bukvalno cene iste kao u radnji ili mozda 100 din jeftinije od kupljene po punoj ceni, ili jos gore veca obzirom da je stvar posle isla na snizenje. Ne racunam stvari sa etiketom, nove, tu mi je ok da cena ne bude dzabaluk. Dosta puta ovde prvo krenem da nadjem nesto kao da mi ispadne jeftinije pogotovu ako nisam sigurna da cu taj neki predmet cesto nositi ali se odlucim da ipak kupim u radnji jer ako me samo 200 ili 500 din deli od stvari sa etiketom koju mogu da probam, jasno je da ovde necu kupiti..
2017 10 15
Ja sam relativno nova,ne ulazim tako cesto na sajt upravo iz tog razloga sto je ovde sve sto mi se svidelo i za sta sam pitala bilo skuplje nego novo u radnji da kupim,i nikako mi nije jasno kako te devojke prodaju ovde stvari.Drugo imala sam dve saradnje jednu prodaju i jednu kupovinu i ni jedna clanica mi nije ostavila utisak iako su saradnje bile korektne.A par puta sam pitala za nizu cenu jer su u pitanju polovni predmeti ne novi i clanice su se bukvalno uvredile,kao kako je to meni palo na pamet da pitam...svasta...tako da sam odustala vise.Udjem s vremena na vreme,od prodaje sam i odustala stoje samo stvari koje sam jos na pocetku unela jer vidim da je besmisleno.Zatim primetila sam da se forsiraju samo odredjeni clanovi i njihovi predmeti.Da se razumemo nemam nista ni protiv koga ali kako je to moguce da su na pocetnoj strani uvek jedni te isti predmeti jednih te istih clanova iako sam primetila da i druge clanice imaju preko 1000 lajkova na predmetu njihovi predmeti nisu na pocetnoj.Milion nelogicnosti na sajtu.Ja barem nisam zadovoljna...
2017 10 15
To nije u redu ... Prvo zato sto je kupovina na nevidjeno ,drugo zato sto je ovo sajt ,po meni da nadjemo povoljnije stvari od onih koje imamo u radnjama ... Sto se tice etikete , u redu je i da se stavi malo veca cena ,ali ne i ista kao u radnji ,a ne da se jos i pretera sa vecom ..Iz licnog iskustva ,prodavala sam stvari koje mi ne odgovaraju iz nekog razloga a i kupovala iste takve ,gde uopste nema razlike da li stoji etketa jer su bile u savrsenom stanju ...Treba i uzeti u obzir da se placa postarina , ja obicno imam saradnje gde clanice uzmu vise stvari ,pa postarina bude veca ,jer je teze ...Cemu onda svrha da kupujemo na sajtu ako ne gledamo dodatne troskove .Treba biti realan ...
2017 10 15
> plava16: > Ja moram da se složim s Vama.Veliki broj članica je nerealna sa cenama,naročito ako se radi o nazovimo firmiranoj robi.Obilazim i second hand radnje,što da ne ako ovde kupujem i prodajem.Dakle sve u svemu obavešten sam kupac i prodavac. > Za moje krpice isto mislim da im je realna cena,ali najčešće traže razmene,a nude "ništa".Ne znam dal sam "baksuz" pa sam najgore razmene imala sa članicama koje su ovde uveliko uvažavane i hvaljene. > Šetam po gradu,vidim cene,ne provodim ovde sate i sate....ali cene ovde su postale "beskupulozne",ako tome dodamo niz prevara i neodgovornih članica. tako je.svaka vam cast na otvorenosti..I meni kad traze razmenu a nemaju nista isto isamnom..a svi bi razmenu cak I one clanice koje su napisale na profilu da nerade razmene
2017 10 15
> Icka89: > To nije u redu ... Prvo zato sto je kupovina na nevidjeno ,drugo zato sto je ovo sajt ,po meni da nadjemo povoljnije stvari od onih koje imamo u radnjama ... Sto se tice etikete , u redu je i da se stavi malo veca cena ,ali ne i ista kao u radnji ,a ne da se jos i pretera sa vecom ..Iz licnog iskustva ,prodavala sam stvari koje mi ne odgovaraju iz nekog razloga a i kupovala iste takve ,gde uopste nema razlike da li stoji etketa jer su bile u savrsenom stanju ...Treba i uzeti u obzir da se placa postarina , ja obicno imam saradnje gde clanice uzmu vise stvari ,pa postarina bude veca ,jer je teze ...Cemu onda svrha da kupujemo na sajtu ako ne gledamo dodatne troskove .Treba biti realan ... Tako je draga moja..Ja razumem svi mi hocemo da zaradimo sve to stoji.Al stop malo sa preterivanjem.Alo zene noseno je noseno nije bitno jel jednom noseno je I gotovo..
2017 10 15
Bas tako..I izadjeme bre jeftinije nemam ptt..Halapljivost je cudo > DesireMe: > Moram se sloziti, postoji par clanica koje imaju divnu garderobu i cesto mi se dosta stvari svidi kod njih ali su im bukvalno cene iste kao u radnji ili mozda 100 din jeftinije od kupljene po punoj ceni, ili jos gore veca obzirom da je stvar posle isla na snizenje. > Ne racunam stvari sa etiketom, nove, tu mi je ok da cena ne bude dzabaluk. > Dosta puta ovde prvo krenem da nadjem nesto kao da mi ispadne jeftinije pogotovu ako nisam sigurna da cu taj neki predmet cesto nositi ali se odlucim da ipak kupim u radnji jer ako me samo 200 ili 500 din deli od stvari sa etiketom koju mogu da probam, jasno je da ovde necu kupiti..
2017 10 15
Bez obzira sto je to marka I placeno neznam ti nija koliko ono je noseno I vise nevredi toliko..Nevredjam nikoga svaka cas svakome ali samo malo da skrenem paznju vidim slazete se samnom :* Ja sam danas moje sve spustila na 400 dinara I jos nize moze nije problem..Ali neke clanice nece ni popust da daju...steta..
2017 10 15
Ja sam tako htela od clanice da kupim jaknu(koja je "markirana"-pri tom nije neki kvalitet bog zna kakav)svidela mi se pre svega zbog boje i jer je tanka pa mi je za ovaj period uz patike super,nosena naravno,i svidelo mi se jos par stvarcica kod nje,pa reko ajde da vidim da li bi mi dala popust,uzela bih i vise stvari...pri tom jakna kosta 3500 sto je nebulozno za tanku jaknicu pa nek je i ne znam koji brend jer za te pare komotno mogu Zarinu novu da kupim,kad mene clanica napade kako mogu tako nesto da je pitam uopste,pa kao da sam uradila ne znam sta i ja naravno nista ne uzmem od nje i vidim jos joj stoji jakna i ti predmeti koji su me interesovali...zar ne bi bilo bolje da se malo spustila na zemlju i prodala vise stvari odjednom(bolje njoj a i meni zbog ptt)nego sto me isproziva i definitivno izgubi kao musteriju 😏
2017 10 15
Bas tako novu da kupis za te pare..Pa to ti kazem halapljivost je cudo ovde..Sta te briga imaces jos :* Mnoge sad prodju ovu temu procitaju a nekomentarisu ustvari mnoge nesmeju ili nece jel vide da smo upravu..Zene spustite cene pre cete prodati budite realne
2017 10 15
I sad moram da se pohvalim :D Danas sam spustila sve na 400 za vise stvari jos korigovala I dosada sam rasprodala skoro po profila drage moje. :D iako su bile marke espirit I mnoge druge... ;)
2017 10 15
Evo primera,tražim perjanu jaknu,ponuđene ovde nove,jednom nošena:))) 13 000 do pitaj boga koje cene neću komentarisati.Ali ta od 13 000 istu takvu,turska roba u takovskoj ulici u butiku ista cena na 6 mesečnih rata po istoj ceni. Obuća shoes star ako neko ne zna ima diskont u ulici Lole Ribara vidite cene tamo.Nemaju uvek svih brojeva i svih modela,ali robu dobijaju svakog ponedeljka takođe na rate.
2017 10 15
I losa reklama je dobra reklama .
2017 10 15
Sto da ne :D
2017 10 15
1 2 3