Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nerviraju me

Stvarno me nerviraju neodlucne osobe koje ne znaju sta hoce.. "Izmeri mi,premeri mi,a zasto ovo,a zasto ono"...postavi ti nekih sto pitanja,trazi ti 116 slika i na kraju te ladno otkaci hej ipak necu..A ja se ubio prevrtajuci ormare i slikajuci,e to me nervira..da bar kaze ok izvini za cimanje itd
2017 10 15
Ima pravo da nece, slazem se da nije tesko da se u recenicu doda "izvini", ali meni je od toga gore da te neko posle takvog cimanja ostavi bez ikakvog odgovora ili jos gore dogovori kupovinu tj.nalazenje i ispari :( U pocetku sam se nervirala jer ne mogu da shvatim takav nedostatak elementarne kulture, ali sam od skoro resila da necu trositi vec oslabljene zivce, sta vise postaje mi smesno :)
2017 10 15
Jeste bez veze, ali ja recimo uzmem i dopisem mere za taj predmet ili dodam jos neku sliku koja mi je naknadno trazena, tako da nikad vise za isti predmet ne dobijem ista pitanja :) Tako mi ne padne toliko tesko da odgovorim na sva pitanja i zahteve kupaca i to najljubaznije moguce :")
2017 10 16
s jedne strane, ima pravo da trazi mere jer nikom novac ne padne sa neba :/ s druge sstrane, to je stvar kulture reci bar "izvini" ako si odustao ili predomislio se posle svega
2017 10 16
> Sonya_S: > s jedne strane, ima pravo da trazi mere jer nikom novac ne padne sa neba :/ s druge sstrane, to je stvar kulture reci bar "izvini" ako si odustao ili predomislio se posle svega Naravno da ima pravo traziti mere,jer daje novac za to.ja polazim od sebe..ali obicno ti sto traze mere,gledaju dlaku u jajetu,cepidlace na kraju ne uzmu nista..sta god sam prodao to je bilo bez nekih detaljin ispitivanja slikanja itd
2017 10 16
Slazem se sa tobom skroz i mene malo iznerviraju takve osobe, valjda zato sto ja nisam takva, sta znam. :)
2017 10 17
Pa moraju se razumeti kupci koji traze mere ako vec nisu napisane, ja se trudim da napisem dimenzije odmah kad izbacim i oglas, ali opet ima mnogih koji traze dlaku u jajetu, a za takve odmah znam da ce tesko i kupiti istu stvar, pa se i ne cimam toliko, poucena iskustvom na ovom sajtu :D
2017 10 17
> SandraKg93: > Pa moraju se razumeti kupci koji traze mere ako vec nisu napisane, ja se trudim da napisem dimenzije odmah kad izbacim i oglas, ali opet ima mnogih koji traze dlaku u jajetu, a za takve odmah znam da ce tesko i kupiti istu stvar, pa se i ne cimam toliko, poucena iskustvom na ovom sajtu :D Pa to ti pricam😀
2017 10 17
> Mini1994: > Slazem se sa tobom skroz i mene malo iznerviraju takve osobe, valjda zato sto ja nisam takva, sta znam. :) 👍
2017 10 17
Dobro ste prosli ,meni ne napisu ni "hvala" ,ni "necu" ...
2017 10 17
> Ralekrusevac: > > Sonya_S: > > s jedne strane, ima pravo da trazi mere jer nikom novac ne padne sa neba :/ s druge sstrane, to je stvar kulture reci bar "izvini" ako si odustao ili predomislio se posle svega > Naravno da ima pravo traziti mere,jer daje novac za to.ja polazim od sebe..ali obicno ti sto traze mere,gledaju dlaku u jajetu,cepidlace na kraju ne uzmu nista..sta god sam prodao to je bilo bez nekih detaljin ispitivanja slikanja itd Ne mora da znaci,nisu svi isti. Bar ja polazim od sebe,sta znam,trazim mere ako nisu naznacene i u vecini slucajeva i kupim predmet bez mnogo dodatnih pitanja sto i znaju clanice koje su saradjivale sa mnom. Ako se desi da ne odgovara kulturno zahvalim na izdvojenom vremenu i to je to. Pa necemo valjda kupovati nesto sto nam ne odgovara samo zato sto smo postavili po neko pitanje prodavcu pa ajde kao iz kulture da kupimo. Budite srecni sto vam bar kazu da ne odgovara,vecina nas ni to ne dobije.
2017 10 18
Mene je devojka veceras pitala za popust za nove sandale koje na mom profilu kostaju 1200 ,veceras postavila i napisala cak besplatna postarina prvih sedam dana ... Napravim joj i popust :-D Vise se ne javi ... Mozda sam trebala spustiti na dvesta ,teski smo i mi prodavci ,ruku na srce .
2017 10 18
> andres: > > TatCat: > > Mene je devojka veceras pitala za popust za nove sandale koje na mom profilu kostaju 1200 ,veceras postavila i napisala cak besplatna postarina prvih sedam dana ... Napravim joj i popust :-D Vise se ne javi ... Mozda sam trebala spustiti na dvesta ,teski smo i mi prodavci ,ruku na srce . > Mozda je ocekivala da joj Vi platite 1200 da bi ih uzela :D :D :D Heh ima gi razni
2017 10 18