Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Digitalna ili mehanicka vaga?

Planiram da kupim vagu za merenje telesne tezine. Da li je bolja / preciznija digitalna ili mehanicka? Ranije smo kod kuce imali mehanicku i trajala je vecno. Da li se digitalna brzo kvari?
2017 10 18
Ja digitalnu imam vec godinama i prezadovoljna sam.
2017 10 18
Mi smo 3 digitalne promenili i svaka se ili brzo pokvarila nacisto ili od starta pokazivala pogresnu masu(provereno) Cak i ona dobijena usled reklamacije-isto Sve u svemu, vratili smo se mehanickoj i ne menjamo je vise :”)
2017 10 19
Mehanicka meri po kg, ne tacno u gram ali znam da je nasa trajala vecno :) A digitalna verovatno dosta zavisi od marke.
2017 10 19
Digitalna pokazuje vise :') :') :') (bar se nadam :P ) ![](http://rs.img.kominoi.net/rs/images/message/a10f5213f846e9680923a6801e38aeb5.jpg)
2017 10 19
:D :D :D
2017 10 20
SOEHNLE nemacka mehanicka vaga :) Kupio sam je pre tri godine.... bila je skuplja od svih digitalnih :P nisam imao potrebe da joj podesavam nulu :)
pre 29 dana, 23:49
Digitalna je preciznija, ali baterije se brzo trose. Kupila sam neku na rasprodaji u Rodi, radi godinama, s te strane je ok, ali mehanicka je vecna
pre 28 dana, 15:13
Na kraju krajeva, digitalna ili mehanicka.... svaka vaga ima svoje tolerancije i ne moze gresiti vise od 300-400g sto je za telesnu tezinu zanemarljivo! :) Ako aparati za analizu krvi i merenje pritiska grese..... sta je tezina :D Uvek treba kupiti modernu i lepu stvar koja se tebi svidja :") :") :")
pre 28 dana, 17:00
Na kuhinjskoj digitalnoj merim lakse stvari za slanje, pa ako nesto dodajem, gledam da isknapiram i sa kesom ne predju pola kg. Ona velika za merenje telesne tezine nije precizna za merenje laganih stvari, ali meri vecu tezinu na kilograme i stotine grama.
pre 27 dana, 21:35
> jacaikaja: > Na kuhinjskoj digitalnoj merim lakse stvari za slanje, pa ako nesto dodajem, gledam da isknapiram i sa kesom ne predju pola kg. Ona velika za merenje telesne tezine nije precizna za merenje laganih stvari, ali meri vecu tezinu na kilograme i stotine grama. Ja merim na PRIMA vagi starijoj od mene :* u gram isto pokaze i ona u posti :)
pre 27 dana, 21:43
E, pa ne znam tacno kakva je to vaga, ali imam u kuci neku starinsku na kojoj sam merila cerku kao bebu kad sam se tripovala da je mozda gladna i da ne napreduje u kilazi, ta je isto precizna 😂
pre 27 dana, 01:39
> jacaikaja: > E, pa ne znam tacno kakva je to vaga, ali imam u kuci neku starinsku na kojoj sam merila cerku kao bebu kad sam se tripovala da je mozda gladna i da ne napreduje u kilazi, ta je isto precizna 😂 Verovatno je ta :) ima onu klackalicu sa tegicima i sipke koje se izvlace sa strane ,meri do 5kg
pre 26 dana, 21:11
Jeste 😄
pre 26 dana, 23:38
Trebace mi kuhinjska vaga i vaga za merenje telesne tezine. Da li znate cene koje bi bile realne? Da ne kupim nesto jeftino sto nista ne vredi a i da ne preplatim.
pre 11 dana, 18:48
1 2 Sledeći