Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Dokle više, dokle.

Po stoti put verovatno na sajtu ovakva tema, ali ih treba otvarati svaki dan, sve dok se svest pojedinih ne promeni. Kada dodje oktobar i lošije vreme, uhvati me neka gorčina , tuga i bes nalazeći na stence ostavljene . Letos smo našli 7moro na sred šume, od toga smo troje spasili , dvoje udomili , jedno ostavili kod nas. Ostali su umrli tek sto smo ih našli jer su bili gotovo iznemogli skroz. Većina pasa na koje nailazim su poluurasni (jazavicari, stafordi, labradori i slicno) i verovatno ih govno od čoveka nije moglo da proda ili mu se prosto nisu uklapali uz ambijent jer nosu odredjenih dimenzija i izgleda. Muka mi je od takvih ljudi više. Pošto sigurno ima i na sajtu takvih osoba, koje nece komentarisati , ali će videti temu , evo pitanja .. Da li mislite za sebe da ste dobri ljudi ? Verovatno mislite. Da li verujete u bilo kakvog Boga (a da verujete, slavite slavu) ili karmu ili bilo sta? Sterilisite vaše ljubimce molim vas ili nemojte ni imati psa , mačku, što je po meni pošteno ako već nećeš da vodiš brigu o istom. Sama pomisao koliko ce stenaca i macica umreti ove zime od hladnoće i od gladi ubija me u pojam . Moramo ljudi nešto da promenimo .
2017 10 29
Isto mislim i osecam...ali sta reci, kad je kod nas nedavno AZIL pustio pse na ulice?I hiljadu puta da se otvara ovakva tema, nece biti dovoljno, nazalost :s
2017 10 29
i ja sam jako besna zbog toga :@ Ja imam 4 zivotinje, sve sam ih sterilisala, platila sam samo cipovanje, platila bih i vise bez problema, hocu reci nije skupo, nije nedostizno. Moja komsika kaze "necu sterilisati, nema potrebe snaci ce se oni sami kad ih pustim" tj. baci :@ Pa zasto cuvaju, kako im nije zao, pa i to su ziva bica...sto kaze Capi13, da li veruju u Boga, da li postoji empatija ili je zakrzljala :( Nadam se da ce poceti stroga kaznjavanja, jer vecinu ljudi kad opalis po dzepu, pocne da postuje zakon, jer na ljudskost sve manje mozemo da racunamo :( Capi13-drago mi je sto ste spasili i spasavate sta mozete i koliko je u vasoj moci.
2017 10 29
Znaci, zgrozena sam, kakvi to monstrumi setaju ulicama!
2017 10 29
Moja komsinica sa prizemlja je macice po rodjenju bacala u wc solju, a ja sam se cesto pitala gde ih je udomljavala... Jeza me hvata od nje...vestica
2017 10 30
> Marija-Maja: > i ja sam jako besna zbog toga :@ > Ja imam 4 zivotinje, sve sam ih sterilisala, platila sam samo cipovanje, platila bih i vise bez problema, hocu reci nije skupo, nije nedostizno. > Moja komsika kaze "necu sterilisati, nema potrebe snaci ce se oni sami kad ih pustim" tj. baci :@ > Pa zasto cuvaju, kako im nije zao, pa i to su ziva bica...sto kaze Capi13, da li veruju u Boga, da li postoji empatija ili je zakrzljala :( > Nadam se da ce poceti stroga kaznjavanja, jer vecinu ljudi kad opalis po dzepu, pocne da postuje zakon, jer na ljudskost sve manje mozemo da racunamo :( > Capi13-drago mi je sto ste spasili i spasavate sta mozete i koliko je u vasoj moci. Ja bih komsiku lepo anonimno prijavila pa se ne bi vise tako ponasala da sam na vasem mestu
2017 10 30
Ti brines o stencima o mackama koje ce pomreti ove zime,a da li brines o bolesnoj i gladnoj deci..sta treba da brinem o nekim psima lutalicama,ma ajde bre
2017 10 30
Želudac mi se okrene od takvih stvari. Ja pomažem životinjama koliko mogu. Svakog dana hranim ove stalne i plus imam u rezervi jednu konzervu hrane ako nekog vidim da je iznemoglo ili skotno zivuljce. Koliko sam samo zadnjih para dala i uopšte mi nije zao. Sto se tice tog bacanja mačaka poznajem dve žene koje su stalno bacale mačiće. Evo i jednoj i drugoj deca prešla 40 i ne mogu da imaju dece a da crknu od muke za unucima. Maler, karma, pravda ili slučajnost ko bi znao... Zao im je da sterilisu životinju a nije im zao da ih bace u Nišavu. Užas. Inače poznajem dosta ljubitelja kao i na nesreću mrzitelja životinja. I verujte mi ova druga grupa nije baš srećna u životu. Njima izbegavam i da se javljam ti ljudi su mi toksični i loši a ja ne volim negativu oko sebe.
2017 10 30
> Ralekrusevac: > Ti brines o stencima o mackama koje ce pomreti ove zime,a da li brines o bolesnoj i gladnoj deci..sta treba da brinem o nekim psima lutalicama,ma ajde bre Ti ako si toliko brizna izvoli pa pomozi toj jadnoj deci, valjda svako ima pravo na svoj izbor, ja licno vise volim zivotinje nego ljude i uvek bih njima pre pomogla a ljudi sa ovakvim komentarima uglavnom u zivotu nisu pomogli ni coveku a kamoli zivotinji nego samo se*u po internetu
2017 10 30
Pitam se samo kakvi su to ljudi koji ostavljaju pse ili macke na ulici. Strasno, ne znam sta bih rekla, tuzno. Sterilisite svoje pse i dobro razmislite kada ih uzimate. :(
2017 11 15
> Ralekrusevac: > Ti brines o stencima o mackama koje ce pomreti ove zime,a da li brines o bolesnoj i gladnoj deci..sta treba da brinem o nekim psima lutalicama,ma ajde bre A Vama ne znam sta bih rekla, to sto ste napisali je jako ruzno. Smatram da normaln covek ne moze da ne voli zivotinje. Strasno kakvi ste to ljudi.
2017 11 15