Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Pomoc ? Gde da

Gde da postavim oglas za prodaju kalupa za slavski kolac ? Znam da ne mogu staviti slike medju predmete koje prodajem ,ali mogu li na nekom podforumu ? Hvala :")
pre 11 dana, 21:06
Podforum "dom" mi je najlogicnije mesto :)
pre 11 dana, 21:46
Hvala ,Marija-Maja ,bojala sam se da ne pogresim . Mislim da sam ga tamo i objavila (videla sam u tom podforumu neki tepih ,pa se ohrabrila da sam na pravom mestu :") ) .Nisam dosad imala nesto sto ne prodajem direktno na profilu ...
pre 11 dana, 21:58
> TatCat: > Hvala ,Marija-Maja ,bojala sam se da ne pogresim . Mislim da sam ga tamo i objavila (videla sam u tom podforumu neki tepih ,pa se ohrabrila da sam na pravom mestu :") ) .Nisam dosad imala nesto sto ne prodajem direktno na profilu ... Nema na cemu,nadam se da dobro razmisljamo :) Izlistala sam taj podforum, tu su objave koje se ticu "doma" gde kalup i pripada :)
pre 11 dana, 22:20
U ovoj temi http://mojekrpice.rs/forum/t/399024/forum-svrha-pravila-i-blokiranje Admin je napisao da je jedino mesto gde postavljamo reklame u podforumu Rasprodaje. To što članice postavljaju svoje oglase u drugim podforumima, nije ispravno. Tako sam ja protumačila Adminovu objavu. Citiram "Dakle, isključivo i jedino u podforumu "Rasprodaje", a ne u svim ostalim podforumima, od kojih najviše volite "Tražim", "Moda", "Aukcije", "Prodavnice, artiklli, rasprodaje" i ostali - ovo NISU podforumi za reklamiranje."
pre 11 dana, 00:28
Ko voli 'Trazim' ,'Aukcije '.... ? Ja nikad ne pravim ni rasprodaje ,niti sta reklamiram :") Samo nisam znala sta cu s kalupom ,jer ne mogu da ga stavim na profil :) Inace me od Foruma zanimala samo Crna lista ,Biseri i sl. Ali ,hvala na azurnosti <3 Vec sam postavila u podforum Dom (ako i drugi gledaju koliko i ja ,niko nece ni videti ) ,valjda mi Admin progleda kroz prste :")
pre 11 dana, 00:36
> KaTjaP: > U ovoj temi http://mojekrpice.rs/forum/t/399024/forum-svrha-pravila-i-blokiranje Admin je napisao da je jedino mesto gde postavljamo reklame u podforumu Rasprodaje. > To što članice postavljaju svoje oglase u drugim podforumima, nije ispravno. > Tako sam ja protumačila Adminovu objavu. > Citiram "Dakle, isključivo i jedino u podforumu "Rasprodaje", a ne u svim ostalim podforumima, od kojih najviše volite "Tražim", "Moda", "Aukcije", "Prodavnice, artiklli, rasprodaje" i ostali - ovo NISU podforumi za reklamiranje." U pravu ste ,mada skoro je bilatema koju je Admin otvorio ,za novu kategoriju . Dosta clanica je izglasalo da bude nesto za kucu ,dakle dom . Medjutim Admin nije prihvatio jer pravila sajta to ne dozvoljavaju . Ne mogu sada naci temu ,ako neko zna gde je neka nadje ,ali mislim ,dakle,nisam sigurna ,da dozvoljavaju da te stvari ostavljamo u temi . E sada ne secam se da li u podforumu *dom* ili *rasprodaje* .Ako tema jos uvek stoji ,tamo mozete proveriti ... :")
pre 11 dana, 00:50
Icka89 ,lakse mi da izbrisem ,ionako niko ne gleda ,sumnjam da ce tamo naci kupca ,ni ja ne trazim ono sto kupujem po forumu :")
pre 11 dana, 00:53
TatCat nemojte da brisete, nasla sam temu, clanice su trazile da se "dom, kuca" uvrsti kao kategorija, vasa objava nije greska, evo kopirane poruke administratora Drage članice, hvala na svim predlozima. Stvari za kuću i knjige nikad neće imati kategoriju na sajtu, jer se ne uklapaju u osnovnu ideju sajta, ali su vlasnici ipak dozvolili da te stvari prodajete na forumu u određenim temama, odnosno podforumima. A evo i linka teme http://mojekrpice.rs/forum/t/457047/kategorije-predmeta
pre 11 dana, 01:08
Odlicno ,sad znam gde mogu da objavim ako opet iskrsne tako nesto Hvala svima <3
pre 11 dana, 01:17