Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

ANKETA: Visoke potpetice ili ravna obuca?

Da li vise volite stikle ili patike? U cemu se bolje osecate i sta cesce nosite? :) P. S. Cilj ovih anketa je da se malo bolje upoznamo i zabavimo, jer je tema o prevarama, kradjama i uvredama dovoljno 😄 Pa vas molim da ne pisete negativne komentare P. P. S. Mozete da pisete i vase predloge za sledecu anketu :)
pre 11 dana, 22:39
I ravno i stikle ,ali patike van sporta -ne. Retko .... narocito ne nesto sa dzidzama :-) Niti bih pogledala muskarca u patikama (zato volim Italijane ,zato sto znaju gde se nosi sportska obuca <3 ).
pre 11 dana, 22:50
Eee, super je temaa! Ja sam imala nekoliko pokusaja da zavolim stikle ( najgore od svega je sto mi stvarno super stoje), medjutim... Meni se cini da cu noge polomiti cak i kad izbliza vidim one ogrooomne stikle, a u ovim manjima samo posrcem :') Tako da je moj konacni odgovor: "Apadrapabakandza stil"- ravno ali za odrzavanje u zivotu- sigurno ;)
pre 11 dana, 22:56
Lanana uvek me oraspoloze ankete <3 Ako treba dosta da pesacim i zurim, definitivno ravnu obucu ili blago podignutu, u suprotnom stikle :) Cesce nosim ravnu, ali vise volim stikle, sve mi bolje stoji kad porastem koji centimetar :")
pre 11 dana, 23:54
> Marija-Maja: > Lanana uvek me oraspoloze ankete <3 > Ako treba dosta da pesacim i zurim, definitivno ravnu obucu ili blago podignutu, u suprotnom stikle :) > Cesce nosim ravnu, ali vise volim stikle, sve mi bolje stoji kad porastem koji centimetar :") <3 :")
pre 11 dana, 00:19
Želimo sto više anketa bas je zabavno :) Više volim štikle :) Ali nosim najčešće ravno.
pre 11 dana, 02:47
Ja sam dosta visoka i zbog toga nikad ne nosim stikle... Da sam 10cm niza, mislim da ih nikad ne bih skinula, da bih spavala u njima 😁
pre 11 dana, 07:53
Samo ravno ,stikle u posebnim prilikama i to na kratko . Ne volim stikle ,nosim ono u cemu se udobno osecam .
pre 11 dana, 08:52
Ravnoooo, jer tako svuda stizem na vreme :D Na mojih 180cm stikle za svaki dan? No, no :D
pre 11 dana, 12:01
Raaaaavno, patike, patofne, kanadjanke, eventualno malo podignuta petica 😊😊😊
pre 11 dana, 12:06
i jedno i drugo, zavisi od prilike.. I to idem baš u ekstreme, od patika u svim bojama, i sa svim džidžama, cirkonima, sportskih, do vrtoglavih štikli.. Na poslu imam sigurno 4,5 pari obuće, pa menjam i u toku dana :) ps. imam malo problem sa obućom inače, u svim oblicima i varijacijama, ne znam kad je dosta 8-)
pre 11 dana, 12:16
ravno obavezno,zamisli mene visoka 1,80..da se lomatam u stiklama po gradu i pijaci...samo svecane prilike,i to gledam da izbegnem ako mogu :") :") :") :")
pre 11 dana, 12:46
Za 159 cm visine, stikle su zakon, ali samo ako nemate malu decu. Tek letos sam se nanosila visokih papuca na platformu i shvatila da jos uvek umem da hodam u visokoj obuci..doduse, kozne, udobne, meke i poprilicno stabilne, tanku stiklu izbegavam ako nije niza. Ako ne mogu da potrcim u obuci, ne nosim je 😂
pre 11 dana, 14:09
Za mene ravno ali volim blago platformasti djon i mojoj sreci nije bilo kraja ovog leta kad je to bilo moderno pa sam sumanuto kupovala hahah.....ali moram priznati da sam ``slaba`` i na cizme sa debljom stiklom!!! :)
pre 10 dana, 19:04
👠👢👡 Штикле, штикле, штикле! <3 Поред кућних папуча, крзнених кућних чизмица и јапанки за по дворишту, од равне обуће имам само један пар сандала као и бајкерке које ми служе за поледицу; све остало је на штиклу, овакву ил' онакву. 😍
pre 10 dana, 21:15
1 2 Sledeći