Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koliko vama kasne paketi?

ja čekam evo već 5ti dan :(
2017 11 14
@alegra - naravno da je okej, ljudi imaju puno pravo da strajkuju i da traze to sto zahtevaju (a to su neka minimalna povecanja plate u odnosu na ono sto im je vlada uzela). kad bi postojalo malo vise solidarnosti i razumevanja u ovoj drzavi, sve bi nam bolje islo. ali ne vredi, isprani tranzicioni mozgovi dovedeni do granice prezivljavanja ne vide dalje od svog stomaka.
2017 11 14
Meni kasni, a trebalo je u petak da stigne. znaci sutra ce biti peti dan, ne racunam nedelju... Katastrofa. A bas zelim paket. Jedina opcija jeste da mi bojkotujemo post net, imaju druge kurirske sluzbe po istoj/slicnoj ceni.
2017 11 14
> malabebica: > @alegra - naravno da je okej, ljudi imaju puno pravo da strajkuju i da traze to sto zahtevaju (a to su neka minimalna povecanja plate u odnosu na ono sto im je vlada uzela). > kad bi postojalo malo vise solidarnosti i razumevanja u ovoj drzavi, sve bi nam bolje islo. ali ne vredi, isprani tranzicioni mozgovi dovedeni do granice prezivljavanja ne vide dalje od svog stomaka. Bravo, potpuno se slazem, treba da traze i mnogo vise od onog sto im je Vlada uzela, za neki koliko- toliko pristojan zivot. Licno ih podrzavam, ali cini mi se da ni oni trenutno, kako kazete - ne vide dalje od svog stomaka, jer podlezu tom opstem pravilu. Jedno pristojno sroceno saopstenje za korisnike o funkcionisanju za vreme strajka bilo bi dovoljno.
2017 11 14
Meni danas stigao a još prošle srede je poslat. Dva što sam ja poslala pr. nedelje nisu još stigla. Kaže mi poštar da od sl. nedelje možda nece uci nikako, apsolutno se sve obustavlja! 😣😣😣
2017 11 15
> sestreSG: > Meni danas stigao a još prošle srede je poslat. Dva što sam ja poslala pr. nedelje nisu još stigla. Kaže mi poštar da od sl. nedelje možda nece uci nikako, apsolutno se sve obustavlja! 😣😣😣 I ja imam sličnu info od mog poštara da će se ići na generalni štrajk ukoliko se ne ispoštuju zahtevi, doduše, rekao je da ne zna kad ali da očekuju obustavu rada. Biće veselo ukoliko bude tako. Neka moja iskustva sa slanjem su da u lokalu sve funkcioniše besprekorno, kao i inače, danas za sutra, slala sam iz Niša za Bor i Majdanpek i stiglo je bukvalno danas za sutra. Isto tako primila sam pošiljku iz Plane, isto je putovala danas za sutra, mada, primila sam i pošiljku iz Subotice danas za sutra. A Niš-Bg je putovala danima preporučeno i danima Post Express. To su neka moja iskustva, pravilo je da nema pravila a po onom šta nam mediji prenose, sporan je Zemun. Videćemo. Naoružajmo se strpljenjem.
2017 11 15
U ponedeljak sam poslala paket iz Bga i vec je u utorak stigao u Nis iako mi je radnica rekla da sigurno nece stici sutradan :)
2017 11 16
1 2