Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako saljete sutra?

Pakete saljem postexpresom, ali s obzirom na trenutnu situaciju ne znam koliko je to pametno. Sutra treba da posaljem nesto i ne znam da li da "rizikujem" s postom ili da koristim neku alternativu? Ima li neko slicnu dilemu i neku preporuku?
pre 6 dana, 23:52
Evo ja sutra saljem.... a do srede mora nesto da mi stigne..... u oba slucaja koristim postekspres pa sta bude.... bez obzira na sve ipak su mi najsigurniji!....
pre 6 dana, 00:27
> andres: > Evo ja sutra saljem.... a do srede mora nesto da mi stigne..... u oba slucaja koristim postekspres pa sta bude.... bez obzira na sve ipak su mi najsigurniji!.... Identicna situacija! Valjda ce se resiti skorije ovaj haos kod njih. Drzite fige 🤞🏻 :”)
pre 6 dana, 00:52
čula sam da se najavljuje radikalizacija štrajka, u smislu da neće uopšte primati i razvoziti pakete od sledeće nedelje. ima li neko informaciju?
pre 6 dana, 10:50
Kako bude nek bude...... ne bih rizikovao sa drugim kurir. sluzbama.... pa da mi se vrati; ili da ne preuzmem paket..... PE pa kako mi bude :)
pre 6 dana, 11:01
Ja od danas saljem kurirskom sluzbom! Pakete post expresom poslate jos uvek cekam..zaglavljeni su u Beogradu vec nedelju dana! Drugarici ne dozvoljavaju novac da podigne! Ja sam sa Postom zavrsila!
pre 6 dana, 11:09
Da i meni paket poslat jos pre nedelju dana post expressom ne stize a sad sam zvala info servis i tako su bili drski da ja nemam reci,platis da te omalovazavaju,ovo je strasno i u soku sam iskrena da budem...nisam se tome nadala.Ja sigurno necu slati niti porucivati preko njih dok se ovo stanje ne resi.
pre 6 dana, 11:16
O cemu se radi? Ja sam prosle srede poslala jedan paket i jos je zaglavljen u mojoj posti, sudeci po broju posiljke. Sta znaci to, nisam upucena sta se desava??
pre 5 dana, 14:52
Ja sam danas poslala paket i na onoj potvrdi pise u napomeni da postoji mogucnost da paket kasni i da stigne u sredu. Prosle nedelje je meni paket kasnio jedan dan ali nije poslat iz Bga, mozda ima veze i sa tim.
pre 5 dana, 18:43
Imam četiri poslata od prošle nedelje, i još uvek su kod njih u centru, jedan čak ni iz moje pošte nije krenuo, od 08.11. Mislim da to nije fer prema nama. Možda je bila bolja ideja da ne primaju pakete, nego da ih ovako zaglave. Niti mi znamo kada će stići, niti znamo šta da kažemo kupcima, osim broja pošiljke. Što se mene tiče, šaljem Beksom, imala sam samo dobra iskustva do sada, kad god odnesem paket bude uručen sutradan.
pre 5 dana, 20:15
Od radnika Poste sam cula da strajkuju i sledece nedelje, a od one nakon nje stupaju u generalni strajk. Dosli su da podrze strajk i iz drugih gradova tako da je, cini mi se, stvar ozbiljna. Moj paket je stigao u BG a do mene...ko zna..
pre 5 dana, 23:09
PE je najsigurniji i za sada najjeftiniji na trzistu sto se tice kurirskih sluzbi za Srbiju. Bez obzira sto stagniraju sa dostavom zbog strajka stizu paketi u naredna 4 ili 5 radna dana (govorim iz licnog iskustva). Ako mozete saljite ponedeljak, utorak, sreda da stigne do subote ili sledeceg ponedeljka.
pre 5 dana, 23:40
Svi paketi koje sam poslala postekspresom stigli na vreme i meni i mojim kupcima. Preporucene posiljke (tiskovina ,uglavnom ) mi nisu stigle jos ,a trebalo je ...
pre 5 dana, 00:11
Ja sam cula da ce se to sve resiti u toku ove nedelje... Kasne paketi, al stignu, nekad za 2, nekad 3, nekad 5 dana... Ja saljem kuriroskom sluzbom do daljnjeg za svaki slucaj :) Ipak ne rizikujem.. osim ako kupac ne trazi post expres, al' onda trazim uplatu unapred. :)
pre 5 dana, 08:58
E ovako. Ja sam u cetvrtak slala pakete dva za NS jedan je stigao odmah sutra a drugi tek juce,paket koji je istog dana slat za BG jos nije stigao. Takodje paket koji sam juce slala za NS je stigao danas. Eto malo inforcija ako nekome znaci
pre 5 dana, 10:49
1 2 Sledeći