Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li moze da se salje u originalnoj kutiji?

Da li paket moze da se salje u originalnoj nike narandzastoj kutiji? Cini mi se da mi jednom nisu dali da posaljem paket u svojoj kutiji posto nije bila cisto bela kutija :( Kakva su vasa iskustva?
pre 6 dana, 12:37
Ja sam slala u kutiji bez problema ,samo pitam kupca da li zeli sa kutijom ili bez .
pre 6 dana, 13:11
Ja uvek u pakoujem u mojoj kutiji jos zamotam sa onom braon trakom nikad problema
pre 6 dana, 14:49
I ja sam slala par puta obucu u kutiji, bez problema.. Probajte jos jednom da posaljete u kutiji, ako se budu bunili, stavite kutiju u kesu i resen problem. :)
pre 5 dana, 18:41
Bitno je da je samo lepo upakovano i da je izlepljeno, tj osigurano. Nije bitno koje je boje kutija, ili kesa. Bar je tako kod nas u Posti. :")
pre 5 dana, 20:48
Ja sam slao i po tri kutije zalepljene jedna na drugu..... samo moraju biti dobro umotane trakom da se ne razdvajaju.... a mozete uviti kutiju i u braon papir za pakovanje...... Uvek je bolje slati obucu u kutiji, lepo ususkanu u papire.... jer nasi kuriri mogu i da ostete ili ugnjave nesto :)
pre 5 dana, 22:25
Zamolite ih da je suptilno oblepe po ivicama sa -Postinom zutom trakom- na kojoj pise 'Posta' tako da je obelezena 'njihovim brendom' i to se ne naplacuje dodatno! :) Nazalos PE nema tako velike kese a cipele su najbezbednije u transportru u kutiji svojoj originalnoj ili nekoj u koju staju. Niposto ne kupujte njihove bele kutije jer samo zele da zarade pare! Srecno <3
pre 5 dana, 23:34
Hvala vam <3
pre 3 dana, 01:26